Тайські таблетки: наркотик чи панацея при схудненні

Набираючи зайві кілограми, перекушуючи на ходу, багато жінок згодом шукають різноманітні методи і способи скинути вагу: до свята, до літа і т. п. Погодьтеся, приємно випити пігулку, яка зробить все за вас. Так це в реальності і наскільки можливо швидке схуднення без дієт з тайськими таблетками?

Це загальна назва ряду «препаратів», які не мають міжнародної сертифікації і не визнаються БАДами. Так іменується безліч коштів (понад 100 найменувань), допомагають довірливим, але дуже ледачим панночкам скинути зайву вагу без зусиль.

Згідно із законодавством РФ, ввезення тайських таблеток, вироблених на території країн Південно-Східної Азії, заборонений. Тривалим терміном тюремного ув'язнення карається експорт з Таїланду препаратів для схуднення.

В залежності від складу, виробника і призначення, таблетки для схуднення відрізняються за механізмом впливу на організм людини:

  1. Сечогінні препарати. Користь – виведення токсинів і шлаків. Мінус – посилена навантаження на нирки, втрата мікроелементів, зневоднення.
  2. Жовчогінні засоби. При наявності каменів, піску в жовчному міхурі прийом може спровокувати їх просування і закупорювання жовчних протоків.
  3. Проносні речовини. Проносные компоненти допомагають очистити кишечник від шлаків.
  4. Наркотичні речовини. Препарати амфетамінової групи, виявлені в більшості асортименту, включені до Списку №1 сильнодіючих засобів». Викликають залежність. Будучи психостимуляторами; підвищують працездатність як тонизаторы, одночасно «вбиваючи» серце і нервову систему. Вхідні до складу тайських препаратів phentermine і фенфлюрамін є наркотиками.

Безсумнівний результат при схудненні відзначають більшість людей, що використовують тайські кошти. Але лише на короткий час. Вони виводять з ладу всі системи життєдіяльності людини, а платою за «успішне схуднення» в кращому випадку виявиться лікування в лікарні під наглядом лікарів.

Чим небезпечні тайські таблетки для схуднення:

  1. Амфетаминосодержащие речовини викликають звикання.
  2. Порушується режим сну і відпочинку: безсоння, головний біль, апатія.
  3. Депресії, нервозність, підвищена плаксивість або немотивована агресія виникають через тиждень-два після початку прийому.
  4. Погіршення загального стану – нудота, блювання, сильний пронос, прискорене сечовипускання.
  5. Ураження печінки, нирок, органів травлення.
  6. Посилення кровообігу досягається за рахунок збільшеного числа скорочень серцевого м'яза. Результатом стають: болі в серці, тахікардія, підвищення артеріального тиску.

Складно сперечатися з тим, що тайські препарати – це реальні кошти, які знижують апетит і сприяють схудненню, але головне питання полягає в вартості плати за власну лінь і бажання халяви.

Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!