Можна стригтися в повню

Багато вірять, що від того, у якій фазі знаходиться Місяць, більшою мірою залежить успіх стрижки і різних косметичних, лікувальних процедур. Навіть вчені підтверджують гіпотезу про вплив Місяця на різні явища природи і зміна самопочуття, настрою людей при зміні місячного циклу. Фази зумовлюють навіть сприйнятливість людського організму до зовнішніх впливів. Ще наші пращури помітили, що швидкість росту волосся залежить від того, в який день вони були підстрижені.

Вплив місяця на людину

Стародавні тибетські мудреці були впевнені, що Місяць впливає на долю людини особливе вплив. Використовуючи її силу, кожен бажаючий може повністю змінити свою долю: перемогти хворобу, позбутися від недоброзичливців, залучити матеріальний достаток, знайти кохану людину, стати більш щасливим. У Тибеті вважали, що стригтися – важливе життєве подія, яка впливає на зв'язок Космосу з людиною. Щоб зрозуміти, які дні сприятливі, а які ні для підстригання, слід вивчити місячний календар.

Коли можна стригти волосся по фазах Місяця

Молодий місяць

Вважається, що в період молодого місяця, як і за добу до нього, волосся ослаблені, тому стригти дозволяється лише кінчики. Так ви оздоровите локони, позбавивши їх від посічених або пошкоджених фарбою частин. Однак раніше люди були впевнені, що стригтися в цей період означало вкоротити вік людини, позбавивши його кількох років життя. І хоча думка щодо стрижок розділилися, молодик – щасливий час для поживних, зволожуючих, лікувальних масок для волосся.

На зростаючою (молодий) Місяць

Дана фаза підходить для тих, хто має намір відростити довге волосся. Активізувати зростання локонів слід за допомогою підрізання кінчиків на зростаючому Місяці. Причому стригтися слід щомісяця в один і той же час. Щоб не тільки відростити, але і поліпшити стан локонів, стригтися найкраще в третій або четвертий місячні дні. Після цього укладати пасма стане легше, а зачіска буде тримати форму довше. Під час молодика можливо робити будь-які процедури для здоров'я та краси локонів – вони дадуть відмінний результат.

У повню

Відвідування перукаря під час повного місяця – не саме вдале рішення. Винятком стане лише ваше бажання кардинально змінитися, наприклад, обрізати довгі локони до каре або перефарбуватися з брюнетки в блондинку. За інших обставин повний місяць стане несприятливим часом для того, щоб стригтися. Однак ця місячна фаза ідеально підходить для зміцнення волосся з допомогою косметичних масок.

На убутному (старої) Місяці

Такі дні небажані для будь-яких маніпуляцій з волоссям, тому від стрижки краще відмовитися. Якщо стригтися в кінці місячного циклу, локони почнуть рости ще повільніше, а укладання не буде триматися довго. Так само невдалим стане фарбування пасом – процедура не принесе бажаного результату. Даний період підходить лише для лікувальних процедур, пов'язаних з волоссям.

Стрижка в повню: прикмети

Існує кілька різних думок про те, який результат може принести стрижка під час повного місяця. Деякі впевнені, що після такої процедури волосся починають рости швидше, тому зачіску слід робити виключно при повному Місяці. Інші кажуть, що повня не дозволяє стригти не тільки волосся, але навіть нігті. Треті вважають, що стригтися при повноту місяця не можна, однак, якщо ви хочете кардинально змінити зовнішність, то ця фаза стане вдалим часом для рішучих дій.

Тим не менш, астрологи і люди, які вивчають біоритми людини, впевнені, що під час повного місяця енергія людини переходить у верхню частину тіла, тому пасма стають більш густими і пишними. Тому стригтися в повний місяць – це значить суттєво поліпшити стан волосся. Але, оскільки результат зміни іміджу може бути несподіваним, краще не робити необдуманих, кардинальних дій зі зміни іміджу.

Думка віруючих людей про те, дозволяється стригтися під час повного місяця, нейтрально. Священики не бачать в цьому кроці нічого гріховного, забороненого чи впливає на життя людини. Так само вважає більшість фахівців інших областей, які досліджують вплив Місяця на людину. Вони стверджують, що повня ідеально підходить для створення нової зачіски. У цей період організм очищається від негативних енергетик, які накопичуються в тілі за місяць. Стригти волосся при повноту місяця – означає своєчасно нейтралізувати ту енергію, яка зібралася на їх кінчиках.

Відгуки

Ірина, 38 років, Саратов Багато років стрижуся виключно під час зростаючого Місяця, і вважаю, що не можна проводити будь-які процедури з волоссям за повноту місяця або новолуння. Крім того, намагаюся дотримуватися прикмет, пов'язаних з днями тижня: стригтися в понеділок – знайти здоров'я, стригтися у вівторок – залучить гроші, стригтися в середу – буде обновка, стригтися четвер – покращаться відносини з начальством, стригтися суботу – до благополуччя у відносинах з протилежною статтю. А ось в п'ятницю і неділю робити стрижки забороняється.

Марія, 24 роки, Москва: Мої волосся активно ростуть тільки коли стригли під час повного місяця. Спеціально відстежувала ефект від стрижок, виконаних під час різних місячних фаз. Так, якщо ви хочете, щоб пасма трохи змінили свої властивості (стали більш блискучими, густими), краще йти до перукаря на убуваючому Місяці, однак після цієї процедури відростати локони будуть довше. На зростаючому Місяці краще зміцнювати коріння і підстригати посічені кінчики.

Світлана, 29 років, Іваново: Вірю, що якщо хочеш швидкого зростання локонів, стригтися варто при молодому місяці. А якщо потрібно, щоб зачіска довше зберігала красиву форму, стригтися найкраще тоді, коли місяць зменшується фазі. Однак сама не завжди дотримуюся суворого графіка – для мене пріоритетом вибрати зручний час, ніж орієнтуватися на Місяць. Можу піти в салон навіть під час повного місяця і волосся все так само активно ростуть. Ймовірно, це пояснюється частим прийомом спеціальних вітамінів.

Заріна, 33 роки, Караганда Мій перукар каже, що на убуваючому Місяці краще стригти волосся, щоб їх укріпити, але рости пасма будуть повільно. Я не прагну мати довгу косу, тому віддаю перевагу стригтися в цей період. Волосся дійсно стали більш густими і міцними. Причому цей метод підходить навіть лисіючим людям чоловікам – якщо півроку дотримуватися графіка, то можливо зупинити процес облисіння. А ось для швидкого росту мені порадили стригтися під час повного місяця або при зростаючому Місяці.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!