Кращі сорти капусти: опис

На російських дачах часто вирощують картоплю, моркву, ріпу, буряки, редьку і капусту. Останній овоч завдяки безлічі способів приготування, якістю холодостійкості, здатність довго зберігатися свіжими особливо цінується в північних широтах. Щоб щорічно дозрівала багато вілков, дізнайтеся, яку капусту вибирати для свого регіону.

Які сорти капусти краще садити

Для отримання рівномірного врожаю та раціонального його використання взимку досвідчені садівники рекомендують садити близько 5 сортів: 2 ранніх, 1 середньостиглий для квашення, 2-3 пізніх для зберігання або пізніх заготовок. Якщо ще не маєте досвіду вирощування, то при виборі сорту визначитеся з терміном дозрівання овочів, з'ясуйте, як вони використовуватимуться: лежати в льосі або заходило в банки. Додатково порадьтеся з сусідами по дачній ділянці: запитайте, які, на їхню думку, кращі сорти білокачанної капусти.

Який сорт капусти краще для квашення

Найкращі сорти капусти для засолювання і зберігання – це середньопізні. Вага качанів – від 2,5 до 5 кг. вони Зберігаються до січня. Засолку, соління краще робити рано, на початку вересня. Перед купівлею насіння вивчіть найкращі сорти капусти для соління і квашення:

  • «Білоруська-455» – дозрівання – 130 діб, відрізняється відмінним смаком, підійде для квашення та засолювання. Качани масою 3000 г, не розтріскуються, довго зберігаються (до Нового року). Листова розетка піднесена, не дуже розлога. Внутрішня кочерига коротка. Листя зелені, сіро - і темно-зелені. Мінус – для отримання врожаю важливо постійно зволожувати ґрунт, своєчасно вносити добрива.
  • «Брауншвейгська» – хрумкі, соковиті листя, чудові на смак, використовуються для квашення, салатів, супів, гасіння. Час дозрівання – 145 днів. Плоскі качани вагою до 4000 м, в розрізі білі. Відмінно переносять холоду. Можливий недолік – для отримання врожаю потрібно підтримувати вологість ґрунту, регулярно вносити мінеральні добрива.
  • «Грибовська-2176» – дружне дозрівання, період вегетації – 80 діб з моменту пересадки. Листя яскраво-зелене з восковим нальотом, соковита. Врожайність – 8 кг з 1 кв. м. Зберігається погано.
  • «Зимівля-1474» – дозрівання – 160 діб, маса качанів 4000 м, сіро-зелене листя з восковим нальотом, дуже соковиті. Стійкість до точкового некрозу, сірої плісняви. Тривале зберігання, транспортабельність. Рекомендований для консервації. Недоліків немає.
  • «Московська пізня» – виведений на «Грибовской» селекційної станції. Дозрівання – 140 діб. Щільні качани вагою 7-12 кг Листя сіро-зелені, не дуже соковиті, ідеальні квашенном вигляді. Високий урожай. Легко переносить холоду. Мінусів немає.
  • «Подарунок» – дозрівання – 120 днів, врожайність – до 10 кг з 1 кв. м. Качани тугі, округлої і плоско-округлої форми з пишним листям, мають яскраво виражений восковий наліт, можуть бути різні відтінки: світло-зелені, яскраво-зелені, білі. Вага овочів 2000 р. Використовуйте їх восени або ранньою зимою для квашення та свіжого споживання. Заготовки зберігаються 5 місяців. Недоліків немає.
  • «Цукрова голова» – час дозрівання – 150 діб. Овочі великі, соковиті, хрусткі, солодкі, щільні, масою 4000 р. Можливий мінус – пізня збирання врожаю: бажано збирати після заморозків, щоб овочі вийшли солодкими.

Сорти ранньої капусти

Садіть кращі ранні сорти в невеликій кількості (часто вистачає 8-10 коренів), щоб встигнути з'їсти овочі в свіжому вигляді до моменту дозрівання середньостиглої, пізньої капусти. Враховуйте, що качани визрівають не надто великі. Це пояснюється швидким зростанням культури. Одним з головних переваг ранніх сортів є те, що вони миряться з тіснотою, бідної грунтом. Ця різновид овочів годиться для приготування літніх салатів, супів, рагу:

Назва

Характеристики

Ціна в рублях

«Ринда F1», 0,1 г

Дозріває через 105 днів. Головки круглі, щільні, приблизно одного розміру, масою до 8000 м, з маленькою качаном. Можна довго не зрізати. Один з кращих гібридів для свіжого споживання, заготовок. Зберігається 2-4 місяці. Можна вирощувати в різних районах. Мінусів немає.

30

«Козачок F1», 0,1 г

Термін визрівання – 40 днів після пересадки. Світло-зелені вилки середньої щільності, вагою до 2 кг, з відсутністю гіркоти. Рідко уражується хрестоцвітими блішками, гниллю. Добре переносить холоду. Можливий недолік – для отримання великого урожаю рекомендується регулярно вносити мінеральні добрива.

6

«Червнева», 0,5 г

Один з кращих гібридів для свіжого споживання. Круглі вилки середньої щільності, блідо-зеленого відтінку, дуже соковиті, масою до 3000 м, є невеликий восковий наліт, не розтріскуються. Збір врожаю через 65 днів після посіву. За сезон вдається зібрати до 6 кг овочів. Відмінно переносить холоду – до -4 градусів. Мінусів немає.

7

«Дюма F1», 0,1 г

Качани можна зрізати через 85 днів після схожості. Вилки вагою до 1500 г, з смачними і хрусткими листям. Добре переносить загущену посадку. Недоліки відсутні.

30

«Тобия F1», 0,1 г

Великі качани, дуже соковиті, вагою до 6000 м, не розтріскуються, дозрівають через 100 діб. Листя насиченого зеленого кольору, маленька качан. Один з кращих гібридів для тривалого зберігання. Стійкість до хвороб, шкідників. Мінусів немає.

12

РЕЙТИНГ НАЙБІЛЬШ ВРОЖАЙНИХ СОРТІВ РАННЬОЇ КАПУСТИ

Середньостиглі

Такий вид культури підходить для консервації, свіжого споживання. Термін зберігання часто невеликий – всього 4 місяці. Дозрівають середньостиглі овочі після ранніх сортів: через 130 днів після посіву. Популярні насіння «Менза», «Незрівнянна F1», «Подарунок», «Слава 1305», «Коля F1» і такі кращі сорти білокачанної капусти:

Назва

Характеристики

Ціна в рублях

«Доброводская», 0,2 г

Дозрівання – 120 днів. Вилки не розтріскуються, відрізняються великим розміром. Один з кращих гібридів, придатних для вирощування в різних російських регіонах. Стійкий до судинних бактеріозів, рідко уражується чорною ніжкою, формозом. Врожайність – 14 кг/ кв. м.

30

«Атрія F1», 0,2 г

Дозрівання – 147 днів. Качани округлі по 4000 г, не розтріскуються. Підійдуть для свіжого споживання, заквасок, зимового зберігання терміном до півроку. Іноді уражується сірою гниллю.

28

«Мидор F1», 0,2 г

Прекрасні смакові якості. Термін дозрівання – 115 днів. Відрізняється світло-зеленим листям з легким восковим нальотом. Качани округлі, на розрізі білі, масою – до 5000 р. Урожайність – 12 кг/ кв. м. Мінус – потрібно загартовування розсади перед висадкою, часте внесення мінеральних добрив при вирощуванні.

16

«Краутман F1», 0,2 г

Виделки по 4000 г, не розтріскуються. Зовнішня і внутрішня кочережки однієї довжини. Для засолювання, свіжого споживання, зберігання. За сезон збирають до 9 кг врожаю з 1 кв. м. Термін зберігання – 5 місяців. Іноді страждає через слизового бактеріозу.

51

«Мегатон F1», 0,1 г

Відмінні смакові якості. Один з кращих гібридів для літніх салатів, супів і засолювання. Качани щільні, масою 1000 р. Висока стійкість до фузаріозу. Мінуси – потрібно стежити за тим, щоб регулярно вносилися добрива, грунт була вологою.

45

«Купчиха», 0,2 г

Качани щільні масою 3000 м з коротким внутрішнім качаном, стійкі до розтріскування. Відмінно зберігаються півроку. Підійде для консервації, використання без термообробки. Рослини потребують частого поливу, регулярних підгодівлі, розпушуванні.

14

Пізньої капусти

Цей варіант культури характеризується гарною лежкістю: можна зберігати, пересадивши в ящики з торфом і піском. Качани довго визріває, відрізняються щільністю, стійкістю до весняних, осінніх заморозків. Овочі можна солити, але майте на увазі, що смакові якості трохи гірше, ніж у ранніх та середньостиглих сортів: листя грубіше, не дуже соковиті. Кращі сорти пізньої капусти представлені нижче:

Назва

Характеристики

Ціна в рублях

«Агресор F1», 0,2 г

Дозрівання – 120 днів, високий показник зростання, врожайність – 7 кг за 1 кв. м. Плоско качани, масою 4000 г, зберігаються 5 місяців, не розтріскуються, дуже соковиті. Культивація не складна. Мінусів немає.

8

«Мара», 0,1 г

Один з кращих гібридів білоруських селекціонерів. Дозрівання – 167 днів. Качани округлої форми, масою до 3000 г, солодкі, соковиті. Добре зберігаються до квітня. Висока стійкість до кореневих гнилей. Недоліків немає.

7

«Амагер 611», 0,5 г

Дозрівання – 120 днів, круглі щільні качани, масою 3000 р. Врожайність – до 6 кг/ кв. м. Чим довше зберігається, тим смачніше, стає солодше. Стійкість до заморозків, рідко уражується комахами. Часто страждає через судинного бактеріозу, фузаріозного в'янення. Не переносить спеку, відсутність вологи. Восени листя на смак вони гіркуваті, за час зберігання, до весни гірчинка зникає.

18

«Білосніжка», 0,1 г

Щільні качани округлої форми, вагою до 4000 м, без гіркоти, визрівають через 160 днів після появи сходів. Підійдуть для квашення. Недоліки відсутні.

38

«Валентина F1», 0,5 г

Один з кращих гібридів, виведений на селекційної станції Тимофєєва. Дуже пізній термін дозрівання – 170 днів. Овочі округлі вагою до 4000 м з легкою кислинкою (присутній порівняно багато аскорбінової кислоти), є восковий наліт, маленька качан. Листки соковиті, хрусткі, мають свіжий приємний аромат. Відмінна лежкість. Мінусів немає.

Чотирнадцять

«Колобок F1», 0,5 г

Дозріває на 150 день. Качани зверху зелені, всередині білі, масою до 4000 г, не розтріскуються, дуже соковиті. Коротка качан. Висока стійкість до гниття, бактеріозів, фузаріозного в'янення листя. Підходить для тривалого зберігання (до травня місяця), заготовок. Урожайність – 12 кг/ кв. м. Можливий мінус – ранній посів: в середині квітня.

10

КРАЩІ СОРТИ КАПУСТИ!КАПУСТА БІЛОКАЧАННА,ЦВІТНА,БРОККОЛІ!

Для середньої смуги

До середньої смузі відносять центрально-європейську частину Росії. Регіони цій галузі країни характеризуються більш м'яким кліматом, ніж на Уралі і в Сибіру. Для середньої смуги вибирайте «Валентину», «Точку», «Лосиноостровскую 8», «Флагман F1», «Анкому P3». Крім того, підійдуть і такі кращі сорти капусти:

Назва

Характеристики

Ціна в рублях

«Надія», 0,2 г

Дозрівання – 135 днів. Качани масою 3,5 кг, плоско, блідо-зеленого відтінку, не розтріскуються, з відмінними смаковими якостями, підійдуть для засолювання, свіжого споживання, зберігаються 3 місяці. Відрізняються стійкістю до транспортування. Врожайність – 13 кг/кв. м. Мінусів немає.

14

«Слава 1305», 0,5 г

Підійде для різних кліматичних умов, дозрівання – 100 днів. Круглі щільні качани масою до 4 кг, світло-зеленого, білого кольорів, соковиті. Лежкий, холодостійкий сорт, легко переносить перевезення. За сезон з 1 кв. м можна зняти до 12 кг врожаю. Мінусів немає.

18

«Червнева», 0,5 г

Дозрівання – 117 діб. Легко переносить холоду. Вилки масою до 3,5 кг, дуже соковиті, не тріскаються. Підходить для свіжого споживання, консервації. Період зберігання – 4 місяці. Врожайність – до 9 кг/кв. м. Мінусів немає.

14

«Скоростигла», 0,5 г

Дозрівання – 103 дні. Круглі світло-зелені качани діаметром 16 см, масою до 1,3 кг. Відрізняються солодким смаком. Врожайність – до 6 кг/ кв. м.. Рекомендується використовувати для приготування супів, салатів. Погано зберігається.

17

Голландські

Селекціонери Голландії регулярно виводять гібриди, які підходять для різних кліматичних зон. Овочі відрізняються хорошими смаковими якостями, відповідність заявленим характеристикам. Варто представити найкращі різновиди насіння капусти:

Назва

Характеристики

Ціна в рублях

«Бінго», 0,2 г

Дозрівання – 170 діб. Дає стабільний урожай. Качани 2000 м, при визрівання не розтріскуються, не дуже соковиті, зберігаються 8 місяців. Листя сіро-зелені з інтенсивним восковим нальотом. Зовнішня кочерига середня. Мінусів немає.

14

«Мушкетер», 0,2 г

Термін дозрівання – 60 днів після вкорінення насіння. Качани щільні, невеликого розміру, масою 2000 р, не розтріскуються, соковиті, солодкі. Перевага – швидке отримання врожаю. Недоліків немає.

20

«Пітон», 0,5 г

Настання технічної стиглості через 135 діб від моменту появи сходів. Один з кращих гібридів для переробки, квашення. Качани щільні, масою 2,2 кг Листя сіро-зеленого кольору, соковиті. Висока стійкість до фузаріозу. Погано зберігається.

50

«Роксі», 0,5 г

Червонокачанна капуста, дозріває через 135 днів. Листя зелене з восковим нальотом. Качани щільні, овальні, соковиті, зберігаються довго, придатні для засолювання. Мінусів немає.

55

«Аммон», 0,5 г

Продуктивний гібрид для довготривалого зберігання. Прибирання врожаю через 130 днів після висадки розсади. Качани щільні, не дуже соковиті, на 5000 м, добре переносять перевезення, стійкі до футариозу, ураження трипсами. Мінусів немає.

30

«Галаксі», 0,5 г

Дозрівання – 155 днів після пересадки. Плоди високої якості, темно-зеленого кольору, не дуже соковиті, довго зберігаються. Переносить відсутність добрив. Недоліки відсутні.

30

Мензания F1 (Menzania) білокачанна капуста середнього терміну дозрівання від фірми Seminis, Голандія

Для Сибіру

Якщо ваш регіон відрізняється суворим кліматом, то вибирайте насіння для ризикованого землеробства. Бажано, щоб капуста відрізнялася холодостійкістю, підвищеною врожайністю, стійкістю до хвороб, різких перепадів температури. Для Сибіру купуйте «Скороспілу», «Зорю», «Дюму», «Зимову Грибовскую», «Амагер», «Добровольську». У числі кращих насіння знаходяться наступні:

Назва

Характеристики

Ціна в рублях

«Заполяр'я», 0,5 г

Дозрівання через 50 днів після пересадки. Плоди зеленого кольору, з вираженою солодкістю, за 2000 р. Один з кращих гібридів для салатів, супів. Погано зберігаються.

23

«Юніор», 0,5 г

Вегетаційний період – 120 днів. Плоди по 2000 р. Відмінні смакові якості. Підійде для загущеної посадки. Висока стійкість до фузаріозу. Зберігається до 5 місяців. Один з кращих гібридів для переробки, свіжого споживання. Мінус – висока вимогливість до харчування.

19

«Сибірячка», 0,5 г

Термін визрівання сорту – 110 днів. Вилки світло-зелені, соковиті, діаметром 25 см, щільні, важать 3000 м, стійкі до розтріскування. Один з кращих гібридів для нетривалого зберігання (4 місяці), квашення, свіжого споживання. Мінус – погано зберігається.

16

«Флорін», 0,3 г

Термін визрівання – 140 діб. Гібрид для Східної та Західної Сибіру. Рідко хворіє. Відрізняється щільними, соковитими, зеленими виделками масою 4 кг Хороший смак, довгий термін зберігання. Мінусів немає.

10

Сорти цвітної капусти

Даний вид капусти часто споживається в свіжому вигляді, додається в салати, супи, рагу, гаситься. Нерідко робляться і заготовки. Для маринадів, засолювання, різних страв беруться не листя, а суцвіття. Вирощувати таку культуру у відритому грунті дуже складно. Отримання врожаю в чому залежить від вибору потрібного сорту капусти. Розгляньте найкращі різновиди культури.

Ранні

У цих сортів цвітної капусти швидко формуються головки. Якщо не хочете довго чекати врожаю, то зверніть увагу на кращі насіння:

Назва

Характеристики

Ціна в рублях

«Мовір-74», 0,2 г

Дозріває через 60 днів після пересадки. Стійкий до холодів, посухи. Суцвіття білого, жовтувато-білого відтінку, масою до 1400 м, без гіркоти. За рахунок короткого терміну дозрівання урожай можна отримувати 2 рази за сезон. Мінусів немає.

6

«Сноуболл 123» чи «Сніжна куля», 0,5 г

Вивели працівники французької селекції. Щільні Головки вагою до 2000 м, без гіркоти, визрівають через 100 діб. Підійде для вирощування в теплицях, у відкритому грунті. Рідко уражується хворобами. Мінус – важко переносить посуху, відсутність підживлень.

12

«Фремонт F1», 0,1 г

Гібрид вивели працівники компанії «Монсанто». Головки масою 1,5 кг швидко зав'язуються, відрізняються високою щільністю, гладкістю, відмінним смаком, визрівають через 78 діб після пересадки на постійне місце. Немає проростають верхніх листків. Мінусів немає.

37

ЦВІТНА КАПУСТА ЗА 45 ДНІВ!!! СУПЕР РАННІЙ СОРТ ОПААЛ!

Середньостиглі

В середньому термін дозрівання такої капусти – 120 днів. Рекомендується вибирати кращі сорти капусти:

Назва

Характеристики

Ціна в рублях

«Парижанка», 0,5 г

Легко переносить холоду, щільні головки, білого кольору, масою 2 кг, відмінний смак. Дозрівання – 90 днів з моменту висадки розсади. Підійде для літньо-осіннього вирощування. Можна засолювати, споживати у свіжому вигляді. Мінусів немає.

8

«Лілова куля», 0,15 г

Час дозрівання – 118 днів. Головки багаті антоціаном, щільні, декоративні, фіолетово-пурпурного забарвлення, не покриваються листям, масою 1,5 кг, без гіркоти. Недоліки відсутні.

18

«Амеріго F1», 0,3 г

Період вегетації – 85 днів з моменту пересадки, вага жовто-зеленої головки – 2,5 кг, без гіркоти. Відрізняється інтенсивним розвитком. Добре переносить спеку, ранні заморозки. Один з кращих гібридів для свіжої реалізації, заготовок. Потребує частого мінеральному живленні.

8

Пізні

Збирання врожаю проводиться пізньої осені – в середині або наприкінці вересня. Якісь головки вдається зрізати в перших вересневих числах. Кращими сортами капусти є «Леннокс», «Мегатонн F1» і такі:

Назва

Характеристики

Ціна в рублях

«Скайвокера F1», 0,1 г

Період дозрівання – 90 днів. Врожайність – 6 кг/кв. м. Відрізняється тугими голівками по 3 кг, які покриті листям. Смак свіжий, приємний. Мінус – висока вартість насіння.

68

«Кортес», 0,1 г

Вивели працівники голландської ферми Syngenta. Час визрівання – 75 діб. Головки покриваються листям, мають масу 2 кг М'якоть соковита, відмінного смаку. Мінуси відсутні.

45

Відео

Переїзд в село - Кращі сорти капусти!

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!