Як записати дитину в дитячий сад на порталі MOS.RU через інтернет

Сьогодні існує безліч електронних сервісів, які значно полегшують життя москвичів. Особливо корисні вони в період, коли важливо зробити все оперативно і бажано не виходячи з дому. Молоді мами зрозуміють.

Ще до народження малюка майбутня мама замислюється про те, в який дитячий садок піде її малюк і як вчасно подати всі необхідні документи для зарахування дитини в дошкільний заклад. У цій статті ми розповімо як подати заяву в садок на порталі mos.ru, а також поділимося корисними порадами щодо отримання послуг з розділів «Сім'я і діти» та «Освіта».

Як подати заяву

Щоб записати дитину в дитячий сад, необхідно попередньо зареєструватися на порталі mos.ru, вказавши адресу електронної пошти, ПІБ та номер телефону.

 1. В розділі «Послуги» виберіть розділ «Освіта», потім підрозділ «Дошкільна освіта» після перейдіть в рубрику «Дитячі садки» і виберіть послугу «Запис» або перейдіть по посиланню.
 2. Далі натисніть кнопку «Отримати послугу». У формі заяви вкажіть дату народження дитини і бажаний рік надходження. Виберіть тип реєстрації дитини на території Москви і вкажіть адресу проживання.
 3. Після чого з запропонованого списку організацій, закріплених за вказаною адресою, виберіть не більше трьох організацій, перша з яких буде основною, а дві інші – додатковими. Ви також можете вибрати, не закріплені за вказаною адресою, в такому випадку заява буде розглядатися додаткової черги при наявності вільних місць в обраному закладі.
 4. Далі внесіть відомості про сина/дочки (ПІБ, дата народження, серія та номер свідоцтва про народження), а також відомості про наявні пільги(при наявності), які дають право на переважне зарахування дитини в садок.
 5. Уважно перевірте введені дані і подайте заяву. Статус поданої заяви відстежуйте в Особистому кабінеті.

Як дізнатися номер черги

Щоб дізнатися номер черзі в садочок, необхідно в розділі «Освіта» вибрати послугу «Отримання інформації про обраних освітніх організаціях» або перейти за посиланням. У формі необхідно ввести номер заяви або відомості про дитину і натиснути кнопку «Знайти».

ЛАЙФХАК: ЗБЕРЕЖІТЬ ДАНІ ПРО ДІТЕЙ У ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ

І НЕ ВВОДЬТЕ ЇХ ВРУЧНУ ПРИ ОТРИМАННІ ПОСЛУГ

Збережіть в ЛК дані про дітей і в наступний раз,

коли ви захочете дізнатися номер черги в дитячий сад, записати дитину
на плавання, до лікаря або оформити соцкарту учня вам не доведеться заповнювати ці дані вручну.

Заповнити Особистий кабінет

Як це зробити

 1. 1. Зайдіть в ЛК, виберіть розділ «Мої дані» і вкладку «Діти».
 2. 2. Заповніть запропоновані графи:
  • ПІБ дитини.
  • Дата народження та стать.
  • Серія і номер свідоцтва про народження.
  • Дата видачі свідоцтва про народження.
  • Серія та номер поліса ОМС.
  • СНІЛС.

  Корисно!

  Налаштуйте отримання повідомлень в ЛК і отримуйте інформацію про статус послуг на електронну пошту.
  В період здачі шкільних іспитів не забудьте налаштувати повідомлення про результати ДПА.

 3. Збережіть дані. Тепер ви можете записувати сина чи доньку в садок, гуртки і секції, до лікаря, до школи, а також оформляти соціальну картку учня і не витрачати час на заповнення однієї і тієї ж інформації при отриманні послуг.

Для яких послуг вам стане в нагоді цей лайфхак:

 • Перевірка номера черги.
 • Запис в гуртки та секції.
 • Соціальна карта учня.
 • Поповнення картки проходу і харчування.
 • Запис у перший клас.
 • Запис у садок.

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!