Модем Теле2: тарифи

Всі сучасні оператори стільникового зв'язку пропонують своїм абонентам доступ до високошвидкісного інтернету. Підключити послугу можна до планшета, ноутбука і настільного комп'ютера за допомогою спеціального модему. Оператор Tele2 своїм клієнтам пропонує два формату пристроїв – 3G і 4G. На даний момент це доступний варіант для підключення до мережі на високій швидкості з прийнятною абонентською платою, вартістю гаджета і необхідною кількістю трафіку.

Що таке модем

Пристрій являє собою бездротової приймач, який використовує для роботи мережу мобільного оператора, приймає і передає інформацію. Для виходу в інтернет необхідна SIM-карта. Підключати модем можна до будь-диспетчерського, телеметрическому, охоронного обладнання. Для роботи девайс використовує додаткові пристрої управління. Мобільний модем підтримує передачу текстових, відео і голосових даних.

Який модем вибрати Теле2

Компанія пропонує для купівлі два види пристроїв – 3G і 4G. USB модем Теле2 третього покоління володіє більшою зоною покриття, тому що став використовуватися раніше, сигнал доступний у великій кількості міст, регіонів. Мережа 4G запроваджена відносно недавно, тому її охоплення менше, покриття є не скрізь, але у всіх великих містах нею можна скористатися. На що ж варто звернути увагу при виборі:

 1. Швидкість. Існує різниця між 3 і 4 поколінням. Останній варіант забезпечує високу швидкість передачі даних – 100 Мб/с. Третє покоління може розвинути максимальний показник стрибки в 21 Мб/с, що відчутно менше. Якщо ж модем потрібен тільки для спілкування в соціальних мережах або месенджерах, перегляду фотографій або онлайн-відео формату 3G цілком вистачає, принципової різниці з 4G помічено не буде.
 2. Трафік. Четверте покоління зв'язку не поступається за швидкістю стандартного кабельного інтернету. Якщо ви, приміром, граєте в онлайн-ігри, передаєте великі файли (відео), то 3G вам буде недостатньо. Врахуйте, що нове покоління модемів коштує дорожче.

Головними плюсом виступає мобільність пристрою. Ви не прив'язані до конкретного місця і можете отримати доступ до інтернету з планшета, ноутбука в будь-якому місці, де є покриття компанії Теле2. До недоліків же можна віднести обмеження по трафіку і вартість послуг. Для більшості громадян вони залишаються все ще занадто високими. У деяких випадках сигнал інтернету погіршується, переривається із-за поломок устаткування або поганих погодних умов.

3G

Це найпоширеніший вид з'єднання через мобільний інтернет, завдяки налагодженій роботі і великий зоні покриття. Tele2 пропонує вигідну вартість, регулярні знижки для всіх своїх абонентів. Найбільш сприятлива цінова політика представлена жителям Московської, Ленінградської області, Москви та Санкт-Петербургу. 3g модем теле2 забезпечує стабільне з'єднання. Має пристрій такою комплектацією і характеристиками:

 • сім-карта з тарифом «Чемодан інтернету»;
 • сам USB-модем, диск з програмою для установки;
 • швидкість скачування до 21 Мб/с;
 • швидкість надсилання даних 11 Мб/с;
 • робота з будь-якою операційною системою: Windows, Mac, Linux;
 • можливість роботи в мережі 2G.

Вартість Теле2 модему 3G становить 999 рублів. Ціна є головною перевагою пристрою, якщо ви не збираєтеся передавати великі обсяги інформації. До того ж, знайти покриття цієї мережі набагато простіше, ніж 4G. Серед недоліків варто виділити тільки низьку швидкість віддачі даних та нестабільну роботу при поганій погоді. Останнє твердження вірно в цілому для всіх пристроїв такого типу.

4G

Нове покоління з'єднання з мобільним інтернетом забезпечує високу швидкість завантаження і віддачі даних. При цьому ціна на 4g модем теле2 значно вище – 2490 рублів. При покупці пристрою ви отримаєте:

 • сім-карту з підключеним тарифом «чемодан інтернету»;
 • USB-модем, документацію і диск з програмою для установки;
 • швидкість скачування – 100 Мб/с;
 • швидкість віддачі – 50 Мб/с;
 • робота з усіма типами мережі: 2G, 3G, 4G.

Головна перевага Теле2 модему четвертого покоління – можливість користуватися інтернет-з'єднанням без обмежень при наявності покриття будь-якого оператора. Гаджет забезпечує стабільне підключення до мережі, його зручно носити з собою, легко встановити. При необхідності можна використовувати в якості флешки при наявності microSD накопичувача. З недоліків користувачі відзначають неможливість автономної роботи в якості Wi-fi роутера (інтернет отримує тільки один пристрій, до якого підключений Теле2 модем).

Тарифи Теле2 для модема

Абонентам компанії пропонують кілька варіантів оплати послуг інтернету. Тарифи Теле2 відрізняються кількістю трафіку, який надається на максимальній швидкості. Раніше існував такий тариф «Безмежно чорний», який повинен був стати «чесним і повним» безлімітним планом. На даний момент його можна підключити, тому всі пропозиції мають обмеження по кількості доступних Гб. Компанія пропонує вибрати на своєму сайті один з наступних варіантів пакету:

Назва

Підключення

Особливості

Ціна, рублів

7 Гб

Для включення - *155*681#.

Для відключення - *155*680#;

Перевірка залишку - *155*68#.

Діє по всій Росії, залишок трафіку переноситься на наступний місяць.

299

«Інтернет в планшет»

Для включення - *155*671#.

Для відключення - *155*670#;

Перевірка залишку - *155*67#.

15 Гб трафіку, безлімітний доступ до соціальних мереж і додатком Теле2TV.

Не стягується плата за навігацію, залишок трафіку переноситься на наступний місяць.

499

20 Гб

Для включення - *155*691#.

Для відключення - *155*690#;

Перевірка залишку - *155*70#.

З 12 ночі до 6 години ранку доступний безлімітний інтернет (доступний при поїздці по РФ).

Залишок інтернет-трафіку переходить на наступний місяць.

699

50 Гб

Для включення - *155*701#.

Для відключення - *155*700#;

Перевірка залишку - *155*70#.

З 12 ночі до 6 години ранку доступний безлімітний інтернет (доступний при поїздці по РФ).

Залишок інтернет-трафіку переходить на наступний місяць.

999

Як налаштувати модем Теле2

У комплекті з пристроєм поставляється диск з програмою. Система самостійно виконає більшу частину установки в автоматичному режимі. Для початку операції підключення до інтернету необхідно вставити сім-карту в гаджет, а його вже в USB-роз'єм пристрою. Далі налаштування модему Теле2 проводиться наступним чином:

 1. Операційна система автоматично визначить пристрій після підключення до ПК або ноутбука.
 2. Відкрийте «Мій комп'ютер». До списку дисків додасться ще один.
 3. Система самостійно встановить драйвера для пристрою. Двічі клацніть по значку Теле2 модему.
 4. Натисніть на файл Autorun, щоб запустити інсталятор програмного забезпечення.
 5. З'явиться ліцензійна угода, з яким необхідно погодитися.
 6. Дочекайтеся закінчення установки програми для Tele2.
 7. З'явиться новий ярлик для запуску на робочому столі. За допомогою цього ви надалі зможете підключати або відключати інтернет через Теле2 модем, відправляти USSD-запити, СМС.

Відео

Як встановити та налаштувати модем Теле2 - 7,2 Мб сек, 21Мб сек

Відгуки

Ольга, 28 роківШукала варіант для виходу в мережу, щоб і ловив стабільно і коштував недорого. У салоні вибір припав на Теле2, відразу ж сплатила пакет на 15 Гб і повністю задоволена. Я в інтернеті проводжу мало часу, тому трафіку вистачає, плюс вночі їм можна користуватися безкоштовно, а залишок переходить на наступний місяць. Відповідні умови для нечастого використання.
Кирило, 30 роківЧасто зустрічаюся з клієнтами в кафе і ресторанах, не скрізь є стабільний інтернет, тому придбав собі 4G модем від Tele2. Ціна повністю себе виправдовує, по Москві покриття відмінне, обривів не помічав. Радує пакет для спілкування в соціальних мережах безкоштовно (там відбувається спілкування), зберігаю левову частину трафіку завдяки цьому.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!