Як відключити інтернет на Мегафоні: деактивації послуги

Мобільний оператор Мегафон " надає своїм абонентам багато корисних послуг, включаючи автоматичне налаштування підключення до Інтернету, але є люди, яким ця можливість ні до чого. Щоб не платити за те, чим ви не користуєтеся (тарифікація за доступ до мережі – це нерідко частина загальної плати) вимкни функцію. Існує кілька способів це зробити. Всі вони прості і безкоштовні. Нижче докладно про кожну з них з детальними інструкціями.

Способи відключення послуги Мобільний Інтернет на Мегафоні

Який би варіант виключення інтернет-послуги ви не вибрали, пам'ятайте, що деактивацію потрібно зробити до того, як знімуться з рахунку гроші за її користування. Якщо зробити операцію, витрачену суму Мегафон не поверне, навіть якщо за фактом в мережу ви не заходили. Способи деактивувати можливість доступу до Інтернету такі:

 • USSD-код. На клавіатурі смартфона вводять спеціальну комбінацію, і тиснуть кнопку виклику. Код USSD залежить від того, який пакет послуг потрібно відключити. Якщо все введено вірно, через кілька хвилин на телефон приходить SMS-повідомлення про деактивації.
 • Офіційний сайт. Для зручності користувачів кожен абонент при бажанні може створити свій Особистий кабінет. Він знаходиться на офіційному сайті оператора та вміщує можливості роботи з усіма видами послуг, які надає компанія. Так, можна змінити тариф, подивитися, скільки мегабайт залишилося на цей місяць і заблокувати інтернет-трафік. Важливий момент використання цього способу в тому, що доступ до сайту здійснюється онлайн і вимагає підключення до мережі.
 • Техпідтримка оператора. Самий зручний спосіб, тому що, якщо виникнуть проблеми, впоратися з ними і відповісти на всі питання зможе консультант. Звернутися в технічну підтримку можна зателефонувавши, або самостійно прийшовши в офіс.
 • SMS-повідомлення. Метод схожий на перший спосіб, оскільки теж потрібно ввести спеціальну команду, яка залежить від того, який пакет послуг вирішено деактивувати. При цьому абонплата за відправлення повідомлення оператору не стягується.

Деактивація за допомогою USSD-команди

Загальна схема відключення виглядає наступним чином: ви вводите комбінацію на клавіатурі свого смартфона і чекаєте СМС-повідомлення про те, що операція успішна. Стандартний базовий код для деактивації GPRS-інтернету (наприклад, для батьківського контролю) *110*180#. Відключити доступ до мережі можна запитом *527*0#. Трафік через Opera Mini блокується комбінацією *105*235*0#. Особливості відключення кожного конкретного пакета наведено у таблиці нижче.

Відключення інтернету на мегафоні XS

Пакет із 70 Мб/добу дається за умови щоденної плати в розмірі 70 рублів. При першій активації послуги відразу знімається 210 р. і надається інтернет-трафік на 30 днів. Після закінчення цього періоду починає стягуватися плата подобово. Відключити Інтернет на Мегафоні XS можна комбінацією *236*00#

Як відключити інтернет S

Самий затребуваний план передбачає отримання 3ГБ трафіку/місяць і максимальну швидкість доступу до мережі. Відключити Інтернет S на Мегафоні можна за допомогою USSD-коду *236*00#.

Пакет Мегафон L

Абоненти отримують 36 Гб трафіку, який можна витрачати не тільки на смартфонах, але і на планшетах і ПК. Щоб відключити цей пакет, наберіть *236*00# на клавіатурі і натисніть кнопку виклику.

Послуга " Мобільний Інтернет XL

Пропозиція для найбільш активних абонентів деактивується за допомогою USSD-комбінації *236*00#

Тарифний план Internet 24

Коротка команда для відключення опції *105*264*0#. До речі, ця інформація є чисто ознайомчої, оскільки такий тарифний план на сьогоднішній момент вважається архівним.

Internet 24 PRO

Пакет надає 1,5 Гб/добу. Вимкнути отримання трафіку можна командою *110*181#

Опція «Дитячий Інтернет»

Для цієї функції недоступна деактивація через USSD. Це зроблено, щоб дитина не зміг заблокувати її самостійно. Щоб скасувати користування послугою, батькам потрібно особисто звернутися в салон Мегафона або зателефонувати до Контакт-центру. Для відключення знадобитися назвати кодове слово активації функції.

Відключення пакету «Сова»

Необмежений доступ до мережі з опівночі до 8 ранку. Архівна опція. Раніше можна було вимкнути за допомогою коду *105*275*0#

Деактивація послуги «Нон-Стоп»

USSD-код припинення дії цієї опції *105*221*0#

Як відключити безлімітний Інтернет на Мегафоні у особистому кабінеті

Режим безліміту зручний тим, що трафік не ставиться на лічильник і нараховується у необмеженій кількості, але ті, хто рідко користуються мережею в результаті переплачують за послугу, тому їм було б розумніше її відключити. Щоб скористатися способом деактивації через офіційний сайт оператора, зареєструйте Персональний кабінет. Потім дотримуйтесь такої інструкції:

 1. Виконайте вхід.
 2. Перейдіть в блок активних послуг.
 3. Оберіть відповідну опцію (поточний пакет).
 4. Вимкни безліміт зовсім або змінити функцію на більш відповідну.

Дзвінок оператору в службу техпідтримки

Можливість зателефонувати оператору корисна для тих, у кого виникла проблема з відправкою СМС або введенням USSD-коду, і немає доступу до мережі, щоб зайти в Особистий кабінет. Крім того, перевага звернення в техпідтримку в тому, щоб консультант задати всі запитання. Так, щоб вибрати відповідний спосіб, як відключити трафік, потрібно знати встановлений тариф. Оператор «проб'є» цю інформацію і проконсультує вас з цього приводу.

Номери техпідтримки Мегафона 0555 і 8-800-550-05-00. Дзвінки безкоштовні, але щоб поговорити з консультантом, а не роботом, доведеться почекати. Цим способом можливо не тільки відключення доступу до мережі, але і зміна тарифу. Також, після отримання потрібної інформації ви можете вирішити відновити серфінг або колишній обсяг МБ, що нараховуються кожні добу. З усім цим оператор допоможе розібратися.

Блокування мобільного Інтернету через SMS

Щоб заборонити доступ до мережі за допомогою СМС-повідомлення, потрібно надіслати оператору текст «СТОП». Номер одержувача залежить від тарифного пакета:

 • XS – 05009121;
 • S – 05009122;
 • M – 05009123;
 • L – 05009124;
 • XL – 05009125.

Відео

Як відключити платні послуги на мегафоні (100% СПОСІБ)☎

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!