Сбербанк онлайн - як змінити або відключити номер, прив'язаного до карти, телефону у особистому кабінеті

Пластикові банківські картки зручний спосіб зберігання і розпорядження своїми грошовими коштами. На сучасному етапі мобільні та інтернет технології дають можливість виконувати велику кількість операцій з банківськими картами таких, як поміняти номер телефону в Ощадбанк онлайн, підключити інтернет-банкінг, прив'язати, відкріпити послуги стільникових операторів. Клієнт має можливість зробити підключення або видалити основні і додаткові послуги банку. Всім можливостям цих сервісів присвячена ця стаття.

Зміна номера телефону Сбербанк онлайн

При втраті смартфона або необхідності змінити сім-карту для безпеки фінансових коштів, варто знати способи, як поміняти номер телефону в Ощадбанк онлайн. Для інформування користувачів, вирішення великої кількості питань за умов застосування банківських послуг служить офіційний сайт Ощадбанку Росії. Отримавши карту банку, користувач заходить на сайт. У правому верхньому куті бачить розділ «Сбербанк Онлайн». Реєстрація в Інтернет-банкінгу проводиться введенням номера карти з підтвердженням по смс на гаджет, прив'язаний до карти при її оформленні.

Як дізнатися до якого номером прив'язана карта

Після реєстрації на сайті стає доступний «Особистий кабінет». У вкладці «Мобільний банк» на екран виводяться прив'язані номери телефонних апаратів за всіма картками. Банк за допомогою смс повідомлень повідомляє клієнту про операції зарахування і списання коштів по карті, входу в інтернет-банкінг, новини банку, технічної підтримки. Налаштування сповіщень проводиться у вкладці «Оповіщення». Якщо сповіщення по смс для клієнта незручно, його можна виробляти на адресу електронної пошти. Як змінити номер мобільного банку Ощадбанк клієнти дізнаються в Особистому кабінеті.

Відключення послуги " мобільний банк

При втраті апарату відключення послуги мобільного банкінгу можливо кількома шляхами. Тимчасове призупинення послуг здійснюється відправкою смс «БЛОКИРОВКАУСЛУГ ХХХХ», де ХХХХ – останні чотири цифри картки, на номер 900. Повне відключення сервісу проводиться при особистому відвідуванні банку. Менеджер запропонує стандартну форму. Клієнт вказує ідентифікатори телефонного апарату, карти, причину відключення. Якщо клієнт не має в своєму розпорядженні можливістю відвідати відділення банку, є можливість перейти на безкоштовний пакет, відправивши смс «Економ ХХХХ» на номер 900.

Як поміняти телефон в Ощадбанк онлайн через банкомат

Для зміни прив'язаного смартфона необхідно вставити картку в банкомат, ввести пін-код та обрати розділ «Особисті дані». Там розміщена інформація, як змінити номер мобільного банку Ощадбанк. Підпункт «Зміна кімнати» містить перелік операторів, вибираєте свого і вводите дані. Його зміна відбувається протягом 3 днів. Такий термін необхідний службі безпеки для перевірки всіх змінюваних даних. Другим варіантом заміни, служить відключення цієї послуги, як функція розділу «Мобільний банкінг». Потім проводиться нова активація цієї послуги з новим номером гаджета.

Як змінити номер телефону в інтернет-банкінгу

З розвитком інтернету виникли послуги, що використовують зручність цього способу зв'язку. Для безпеки клієнтів, сайт банку пропонує всі конфіденційні питання вирішувати за допомогою інтернет-банкінгу. Для цього створена послуга особистого кабінету користувача. Це забезпечує можливість збереження своїх даних, інформації про наявність коштів, здійснюваних операціях, можливості зміни особистих даних, прив'язаних до карт ідентифікаторів гаджета. Дізнатися, як змінити номер в Ощадбанк онлайн, якщо буде потрібно, кожен клієнт має можливість у розділі «Особисті дані».

Особистий кабінет Сбербанк онлайн

Офіційний сайт банку надає масу банківської, технічної інформації по всіх аспектах своєї діяльності. Надаючи клієнтам особисті кабінети, банківська установа переслідує мету захисту інформації про стан рахунків, здійснюваних депозитних і кредитних операціях, і намагається забезпечити фінансову життя клієнтів. Меню Особистого кабінету містить інформацію ідентифікатори гаджетів прив'язані до карт і які оповіщення здійснюються за цими номерами. Їх зміна здійснюється у відповідному розділі.

Як поміняти номер, прив'язаний до карти Ощадбанку у відділенні банку

У відділенні банку на прохання клієнта співробітник видає бланк заяви на зміну телефону. На сайті є можливість побачити, завантажити та роздрукувати його. Заповнюючи бланк, клієнт вказує дані паспорта, ідентифікатор карти, старий, новий телефони, причину вынудившую виконати зміну. Спеціаліст банківської установи надасть всі можливі варіанти вирішення вашої проблеми.

Зміна телефону Сбербанк онлайн в контактному центрі

Інформацію, як змінити номер телефону в Ощадбанк онлайн, клієнти мають можливість отримати, звернувшись до послуг контакт-центру. Він безкоштовно доступний з зареєстрованого системою апарату по телефону 900. На банківській карті, вказані номера контактного центру для дзвінків з будь-яких телефонних мереж на території Росії і з-за кордону. За допомогою з'єднання з менеджером банківської установи, ви отримаєте весь комплекс необхідних вам послуг. Клієнт має можливість заблокувати загублену карту, відключити послуги банкінгу, замінити прив'язаний номер.

Відео: Навіщо відключати мобільний банк Сбербанк при зміні номера телефону

ПРИ ЗМІНІ ТЕЛЕФОННОГО НОМЕРА НЕ ЗАБУДЬТЕ ВІДКЛЮЧИТИ ПОСЛУГУ "МОБІЛЬНИЙ БАНК"

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!