Як дізнатися власника за номером стаціонарного та мобільного телефону за допомогою Інтернету, баз даних, програм

Існує кілька способів вирахувати господаря по телефонній комбінації цифр. Насамперед потрібно визначити оператора абонента, ввівши в інтернеті в пошуковому рядку перші три цифри. Знаходити власника пристрою не так вже складно.

Як дізнатися, кому належить номер телефону

Платним способом, як перевірити телефон з номером, є придбання бази номерів абонентів необхідного оператора зв'язку. Недоліками такого способу є застаріла інформація (за 2 роки дані можуть змінитися) і той факт, що сім-карта може бути оформлена не на того чоловіка, який нею користується. Можна звернутися за допомогою до приватного детектива.

Хитрим, але дієвим способом є дзвінок цікавить людині. Для цього потрібно зателефонувати і представитися оператором колл-центру мобільного зв'язку, задати пару уточнюючих питань: наприклад, довідатися ім'я. Пробити номер телефону і дізнатися власника можна через спецслужби, але для звернення до правоохоронних органів повинна бути вкрай важлива причина.

Кому належить номер стільникового телефону

Дізнатися прізвище господаря апарату можна з допомогою спеціальних сайтів. Вдалим прикладом є сайт Find Mobil. При першому використанні сервісу необхідно відправити 1 платне повідомлення. Надалі користування сайтом буде безкоштовним. Перевірити номер мобільного телефону можна, вказавши його у відповідному рядку. Після того, як ви відправите платне повідомлення, інформація про абонента власника з'явиться на екрані. Цікавим моментом є те, що на цьому сайті існує система визначення комбінації цифр телефонних по ПІБ господаря.

Кому належить номер міського телефону

Щоб дізнатися власника за номером телефону домашнього, потрібно лише зайти на сайт Info Phon – телефонний довідник Росії. База містить список всіх телефонів організацій Центрального федерального округу. У сервісі можна без проблем встановити адресу цікавить організації. Як користуватися безкоштовним сервісом: вводіть цифри у відповідний рядок і натисніть «Пошук». Вам здасться інформація про тип власності, сферу діяльності, адреса організації і інші телефони компанії. Перевірити номер стаціонарного телефону можна в таких областях:

 • Московській;
 • Бєлгородській;
 • Воронезької;
 • Костромської;
 • Липецької;
 • Рязанської;
 • Тверській;
 • Тульської;
 • Ярославській.

Якщо інформацію не вдалося дістати вищевикладеним шляхом, то є інші способи, як це зробити. Дізнатися, хто дзвонив з міського, можна, якщо поставити на апарат визначник номера. Ще можна подивитися в електронному варіанті телефонного довідника або ж зверніться в міську довідкову службу.

База даних телефонних номерів

В інтернеті існують платні і безкоштовні сервіси, в яких можна встановити особу людини. Перевагами служби Mobaz є повнота інформації. База даних людей за номером телефону допоможе вам дізнатися дізнатися: ПІБ абонента, його регіон, місце прописки (за паспортом), місце реєстрації сім-карти. Для початку роботи вам потрібно зареєструватися в програмі.

При цій процедурі не вимагають ніякої особисту інформацію. Створюєте особистий кабінет, який є віртуальною робочою областю (все повністю анонімно), далі вводите комбінацію цифр з кодом країни у відповідну клітинку, натисніть на кнопку «Отримати дані». При висвічуванні невідомої цифрової комбінації, прихованої, господаря знайти не вдасться. Визначити власника за номером телефону можна серед абонентів:

 • МТС;
 • Білайн;
 • Tele2;
 • WhatsApp;
 • Viber;
 • Мегафон.

Знайти власника за номером телефону через інтернет

Якщо немає можливості скористатися платними послугами з визначенням того, хто телефонував, то можна спробувати зробити це безкоштовно без платежів. Це рятує від ризику заплатити за відсутність інформацію. Багато сервіси користуються таким обманним шляхом: ви вводите комбінацію цифр, платите, а потім дізнаєтеся, що інформації за даним запитом не існує. Як знайти власника за номером телефону безкоштовно онлайн:

 1. Введіть цифри телефонувала в пошуковому рядку Google або Яндекс.
 2. Спробуйте всі альтернативні варіанти написання (разом, у дужках, з точкою, з пробілами).
 3. Уважно подивіться на результати пошуку: картинки, перші позиції збігів.
 4. Зверніть увагу на соціальні мережі на сьогоднішній день в профілі розкривається маса особистої інформації).

Відео: як дізнатися, кому належить номер мобільного телефону

Як безкоштовно перевірити номер

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!