Як дізнатися, на кого зареєстрований номер телефону МТС, Білайн, Мегафон або Теле2

Без мобільного зв'язку сьогодні обійтися складно – вона міцно увійшла до життя сучасної людини. Іноді можуть виникнути ситуації, при яких з різних причин потрібно дізнатися дані абонента, за яким числиться певний номер телефонного апарату. Зробити це можна різними методами.

Як дізнатися, на кого зареєстрований номер мобільного телефону

Визначити власника за номером телефону не так вже просто, адже його ім'я і прізвище є конфіденційною інформацією. Вони надаються лише за офіційним запитом поліції у разі розслідування злочину. Всі інші способи дізнатися власника за номером телефону по своїй суті є незаконними. Але іноді бувають ситуації, коли знайти людину просто необхідно. Щоб зрозуміти, де була зареєстрована цікавить вас сім карта, зробіть кілька кроків:

  • зайдіть в будь-який пошуковик, вбийте кілька перших цифр;
  • якщо це російська реєстрація, скористайтеся віджетом Яндекса;
  • один з численних безкоштовних сервісів безкоштовно онлайн надасть інформацію по регіону реєстрації;
  • скористайтеся базами операторів стільникового зв'язку.

Як перевірити номер на Білайні

Дізнатися абонента за номером телефону легко, якщо для вас доступна сім-карта Білайн. Для цього на сайті компанії увійдіть в особистий кабінет і подивіться інформацію про господаря і тариф. Також можна скористатися мобільним додатком під назвою «Мій Білайн», щоб подивитися дані власника сімки. Пароль для входу слід запитати, набравши команду в смартфоні *110*9# виклик. Як дізнатися, на кого оформлена СІМ-карта білайн, якщо немає до неї доступу? Спробуйте отримати інформацію в офісах компанії. Працівники не мають права надавати її, але можуть озвучити при оплаті послуг.

Як перевірити номер МТС

Як дізнатися, на кого зареєстрований номер телефону МТС, якщо треба на себе переоформити sim-карту? Без господаря це зробити не вийде, навіть якщо ви користуєтеся сімкою вже кілька років. Перевірити номер МТС можна на офіційному сайті в інтернеті:

  1. Знайдіть пункт «Особистий кабінет». Перейдіть по посиланню.
  2. Впишіть потрібний телефонний номер. Отримаєте СМС пароль для входу і введіть його.
  3. З'явиться ПІБ господаря sim карти МТС, баланс його рахунку, підключені послуги, тарифний план і накопичені бали.

Як дізнатися, на кого зареєстрований номер Теле2

Якщо є сумніви, що власником sim карти Теле2 є ви, то кому належить номер телефону, потрібно перевірити на сайті компанії, оскільки шахрайство на цьому грунті процвітає. Доступ до інформації отримують через особистий кабінет з допомогою одноразового коду. Після введення даних у відкритому полі ви побачите ПІБ господаря договору і точну адресу в пункті «Редагувати профіль».

Як дізнатися, на кого зареєстрований номер Теле2, якщо сім-карта разом з телефонним апаратом була отримана в подарунок? Оформлення сімки на себе відбувається в головному офісі компанії. Процедура дозволена, якщо присутні обидві сторони. Угоду офіційно закріплюється договором, а процедура проходить протягом півгодини. Для переоформлення потрібні паспорти.

Як дізнатися власника за номером телефону Мегафон

Визначення власника сім-карти в компанії Мегафон нічим не відрізняється від інших стільникових операторів: дані без офіційного запиту недоступні. Якщо погрожують вам або вашим близьким, зверніться в офіс Мегафона із заявою, в якому вкажіть причину неспокою. Якщо представники компанії схвалять вашу заявку, то особисті дані абонента вам будуть надані. Як дізнатися власника за номером телефону Мегафон, якщо причина не настільки серйозна? Альтернативний спосіб: моніторинг соціальних мереж. Багато активні люди вказують інформацію, як з ними можна зв'язатися.

Як дізнатися, кому належить номер стаціонарного телефону

Як показує практика, міський апарат перевірити набагато легше, ніж мобільний. Якщо в старому довіднику немає потрібного абонента, то скачайте з інтернету оновлену версію – там, швидше за все, ви знайдете дані, кому належить номер міського телефону. Другий спосіб пошуку інформації – звернення в довідкову службу міста. Деякі співробітники погодяться вам допомогти за певну плату.

Безкоштовно дізнатися, на кого зареєстрований міський телефонний апарат, можна через інтернет. Існує кілька спеціальних сайтів, які допомагають знайти дані про цікавить людину. Для цього необхідно вибрати місто і ввести комбінацію цифр. Вам не тільки підкажуть ПІБ, але і вкажуть адреса проживання власника. Щоб не попастися шахраям, використовуйте тільки безкоштовні версії таких сайтів.

Ознайомтеся з іншими способами, як дізнатися, кому належить номер телефону.

Відео: як дізнатися власника за номером стільникового телефону безкоштовно

Як дізнатися інформацію про власника номера міського або будь-якого мобільного оператора

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!