Роздруківка дзвінків МТС - як зробити. Як отримати деталізацію дзвінків МТС в особистому кабінеті або через смс

Коли з рахунку мобільного телефону зникають кошти навіть після короткої розмови, це може стати приводом для перевірки своїх викликів. Запросити виписку за певним номером, який належить вам, неважко у будь-якого оператора. Що стосується МТС, то у нього є кілька способів дізнатися, кому ж дзвонив абонент і яка була тривалість бесіди.

Деталізація дзвінків МТС

Деталізувати розмови означає побачити повний звіт про вхідних і вихідних з'єднаннях, скоєних з даного телефонного номера. Якщо ви є абонентом Мобільних ТелеСистем, то крім історії ваших розмов за вибраний період, ви отримаєте повідомлення з зазначенням залишився і витраченого трафіку. Крім того, якщо замовити роздруківку дзвінків МТС, вам надішлють інформацію про обіцяних платежах, які підключені на даному номері.

Взяти деталізацію дзвінків МТС можна кількома способами і переглянути відповідь в різних форматах:

 • Команда USSD. Коли під рукою немає інтернету, перевірити свої витрати можна, набравши символи і цифри на дисплеї або клавіатурі мобільного пристрою. Роздрукуванням це не назвеш: вам прийде безкоштовне sms, де в згрупованому вигляді буде міститися інформація.
 • В салонах зв'язку. Пред'явіть менеджеру свій паспорт та отримайте історію розмов за потрібний період.
 • Через додаток для смартфонів. Якщо у вас встановлена спеціальна програма, то роздруківку можна взяти там.
 • За допомогою сайту оператора. При наявності інтернету це найбільш зручний варіант, оскільки можливо відразу ж роздрукувати звіт на папері.

Роздруківка дзвінків МТС безкоштовно через інтернет

Дізнатися про свої витрати неважко, маючи під рукою комп'ютер. Сайт компанії в цьому випадку стане вашим вірним помічником, дозволивши зробити такий запит. Виконується деталізація дзвінків МТС безкоштовно через інтернет. Придбавши номер, ви автоматично отримуєте можливість доступу до персональної сервісній зоні. Проте реєстрацію в ній пройти все ж буде потрібно. Робиться це онлайн дуже просто:

 1. Підведіть на сайті оператора стрілку миші до активного посилання з написом «Особистий кабінет» і клацніть по ній. Виберіть розділ «Мобільний зв'язок».
 2. У віконці вас попросять ввести вас телефонний номер і пароль. Заповніть графу з телефоном.
 3. Під словом «Пароль» натисніть, щоб вам прислали код з смс.
 4. Правильно введіть капчу і чекайте отримання пароля.
 5. Введіть код з смс у віконце і натисніть кнопку «Увійти».

МТС роздруківка дзвінків у особистому кабінеті

Якщо вам потрібно дізнатися, як замовити деталізацію МТС, то персональна зона сайту допоможе вам у цьому. Крім замовлення роздруківки тут ви побачите, скільки грошей на вашому рахунку, які параметри тарифу і працюють додатково підключені послуги. У той час як відомості про номер видно відразу ж після входу, деталізація дзвінків МТС через особистий кабінет може бути здійснена тільки за допомогою запиту. Він робиться наступним чином:

 1. Підведіть мишу до випадаючого меню «Управління номером», сервіси в якому розподілені по колонках.
 2. З колонки «Інформація про стан рахунку» виберіть відповідний пункт.
 3. Визначтеся, за який період вам необхідно взяти роздруківку. Встановіть першу та останню дати.
 4. Виберіть спосіб отримання роздруківки. Вона може бути відображена в особистому кабінеті або спрямована на електронну пошту.
 5. Визначтеся, в якому форматі вам зручніше переглядати дані.
 6. Перевірте всі, що заповнили раніше, і підтвердьте правильність відомостей.

Деталізація дзвінків МТС чужого номери

Життєві обставини можуть бути різними: часто потрібно проконтролювати не тільки свої виклики. Якщо ви хоч раз шукали, як отримати деталізацію дзвінків МТС чужого номера, такі ситуації у вас виникали. Наприклад, ви запідозрили чоловіка або дружину в зраді і хочете перевірити свої здогади. На жаль, роздруківку може виконати тільки власник телефону, або ж зробити це можна, тримаючи його пристрій у руках. У другому випадку дії не будуть відрізнятися від стандартних.

Якщо з'ясувати час, тривалість і телефони, на які дзвонили, все ж необхідно, можна вдатися до допомоги програм-пеленгаторів, наприклад, Talklog. Проблеми з нею можуть виникнути тільки при установці: зробити це потрібно непомітно від абонента. В іншому додаток працює в прихованому режимі, а користувач може навіть не знати про його роботу. При цьому його з'єднання з ким-небудь будуть відображатися в особистому кабінеті на сайті програми.

Розшифровка деталізації дзвінків МТС

При отриманні роздруківки по смс або онлайн, вашій увазі з'являється таблиця з незрозумілими позначеннями і текстом. В обов'язковому порядку потрібно розшифровка деталізації дзвінків МТС. Складного в ній мало: вона містить комбінацію цифр, яку набирали, дату розмови, тривалість і суму, що показує, яка частина балансу витрачена. Розглянемо на прикладі:

Дано:

23/11 18:06:24 +7910ххххххх Іс 32сек. 0,32 р.

23/11

Розмовляли 23 листопада

18:06:24

Дзвонили ввечері о 18:06

+7910ххххххх

Телефон, з яким пов'язувався абонент

Іс

Виклик був вихідним

32сек.

Тривалість бесіди

0,32 р.

Витрачена сума

Відео: як отримати деталізацію дзвінків МТС

МТС замовляємо деталізацію викликів

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!