Як дізнатися баланс на Білайні на телефоні

Абоненти оператора мобільного зв'язку Beeline користуються різними тарифними планами. У кожного є можливість перевірити свій рахунок на телефоні за допомогою декількох способів. Користувач сам може вибрати варіант, як дізнатися про залишок грошей на Білайні: безкоштовний дзвінок на номер техпідтримки, USSD-запит або спеціальний додаток.

Способи дізнатися баланс Білайн на телефоні

Абоненти періодично змінюють пакети, використовуючи більш вигідні для них умови, опції і послуги. З цієї причини вони забувають назву тарифного плану, скільки їм в місяць виділяється СМС, хвилин і трафіку в інтернеті, тому слід запам'ятати, як дізнатися свій баланс на Білайні. Отримати необхідну інформацію про особовому рахунку на телефоні можна кількома способами:

 • зателефонувати за коротким номером оператора;
 • надіслати код за допомогою USSD-команди;
 • скористатися особистим кабінетом;
 • підключити додаткові послуги.

За допомогою USSD-команди

Це простий, популярний варіант, як дізнатися баланс на Білайні. При знанні правильної комбінації ви можете в будь-який момент визначити, скільки грошей у вас залишилося. Рекомендується зберегти ці запити USSD в пам'яті мобільного, щоб вони завжди були під рукою. Система в автоматичному режимі, надсилає вам інформацію щодо залишку коштів, яка відразу ж висвічується на екрані телефону. Корисні команди для абонентів Beeline:

 • кількість грошей на залишку можна дізнатися, набравши *102#;
 • щоб перевірити кількість бонусних коштів, хвилин розмови використовуйте один із номерів: *108#, *110*06#, *107#, *106#.
 • Для клієнтів, які використовують систему післяплати, перевірити суму для оплати можна через запит *110*04#.

Як перевірити баланс на Білайні

Інші способи перевірити баланс Білайн на телефоні

Оператор зв'язку передбачив не один спосіб дізнатися залишок грошей. Користувачі можуть самостійно вибрати той варіант, який їх влаштовує більшою мірою. Абонент може скористатися однією з нижчеописаних послуг:

 1. Сервісний номер. Ви можете в будь-який момент зателефонувати на безкоштовний сервісний телефон компанії. Голосовий робот сповіщає людини про стан його рахунку в автоматичному режимі. Для пакетів з передоплатою потрібно телефонувати на 0697, з післяплатою – 067404.
 2. Тим, хто хоче дізнатися баланс через СМС, доведеться скористатися коротким номером USSD, який був описаний раніше. Оператор перестав підтримувати SMS-запити.
 3. Послуга «Баланс на екран». Ця опція підключається один раз і виводить стан рахунку кожен раз, коли ви закінчуєте розмову або відправляєте повідомлення. Для включення необхідно набрати запит *110*109#. Даний сервіс стягує за 50 копійок кожен день, але ви в будь-який момент можете його вимкнути за допомогою комбінації *110*900#. У роумінгу опція автоматично відключається і відстежити витрати коштів через неї не вийде. Працювати з цією послугою можуть не всі моделі телефонів, перевірити сумісність можна через запит *110*902#.
 4. «Контроль витрат». Ще одна опція, що доступна тільки для абонентів з тарифом за передоплатою. Вам буде приходити SMS відразу ж після зниження допустимого значення грошей на рахунку, якщо до кінця оплаченого періоду залишилося 2 доби. Підключається через запит *110*161#.

Окремо слід написати про спосіб, як дізнатися баланс Білайн через інтернет. Комп'ютер зараз є практично у всіх, тому існує можливість зайти через інтернет в особистий кабінет (ЛК) на оф. сайті компанії. Вам необхідно пройти просту процедуру реєстрації введіть свій номер телефону, впишіть в поле пароля цифри, які прийдуть до вас у вигляді SMS. Далі вам потрібно буде змінити пароль на постійний, який ви придумаєте самі. Так ви зможете не тільки дізнатися баланс Beeline через інтернет, але і отримати наступні переваги:

 • замовлення додаткових Мб трафіку, СМС, хвилин;
 • можливість з банківської картки поповнити будь-Beeline рахунок;
 • підключити, відключити всі доступні опції, послуги;
 • дізнатися свій тариф, ознайомитися з усіма існуючими пропозиціями;
 • ви зможете визначити всі свої витрати через деталізацію витрат.

При бажанні потрапити в ЛК можна через спеціальний мобільний додаток від Beeline, який можна завантажити в Google Play. Платити за нього нічого не потрібно, вхід в кабінет здійснюється по тієї ж пари логін/пароль, що і на корпоративному сайті оператора. Функціонал програми повністю повторює варіант на комп'ютері, ви можете виконувати ті ж дії прямо зі свого мобільного.

Як перевірити баланс на Білайні іншого абонента

Багато користувачі купують тарифні плани одного оператора на всю сім'ю: дітей, бабусь і дідусів, братів, сестер. Деякі з родичів (молоді чи старі) не можуть самостійно провести розрахунок за послуги мобільного зв'язку і цю відповідальність перекладають на іншу людину. Для цього є варіант, як дізнатися баланс на Білайні чужого телефону. Сервіс надає можливість:

 • замовити відсилання SMS на ваш телефон, коли у родичів грошей менше 60 р.;
 • здійснювати запит на перевірку рахунку близької людини;
 • платити за послугу не потрібно.

Щоб мати можливість перевіряти стан рахунку, людина має спочатку відкрити для вас таку функцію. Робиться це комбінацією *131*1*тел. номер людини, який має здійснювати контроль без цифри «8». Ви можете і самостійно відправити запит у вигляді *131*5*номер з цифрою «8» абоненту, за рахунком якого необхідно стежити. Користувач повинен відповісти позитивно на прохання надати доступ. За внесення кожного номера стягується один раз 5 р. Для відправки системі запиту на перевірку кількості грошей потрібно набрати *131*6*номер телефону з цифрою «8».

Як дізнатися баланс на планшеті Білайн

Картки даного оператора потрібні не тільки в смартфонах, їх нерідко використовують для доступу в інтернет з планшетів з ОС Adnroid. Контролювати залишок грошей необхідно, тому можливість перевірки залишку закладена у всіх пристроях. Можна скористатися такими методами:

 1. Перевірте свою модель планшета на можливість відправки USSD-команд. Як правило, вона є в девайсах, які здатні проводити голосовий набір. Якщо така функція є, можете сміливо користуватися вищеописаними командами.
 2. При наявності грошей ви можете зайти в ЛК або скористатися мобільним додатком, що прекрасно функціонує і на планшетах.
 3. Використовуйте sim-меню, яке перебуває у загальному меню пристрою. Цей метод рекомендується для всіх власників продуктів від Apple. Знайти його можна в розділі «Налаштування», необхідно перейти у вкладку «Стільникові дані», клікнути по «SIM програми», натиснути «Мій Білайн» і вибрати «Основний баланс».

Як дізнатися свій баланс Білайн на модемі

Власники ноутбуків часто купують для доступу в інтернет собі модем і картку мобільного оператора. Практично з кожною моделлю девайса йде спеціальний софт, в якому реалізована можливість перевірки залишку грошей. При відсутності такої утиліти можна використовувати спеціальне віконце для відправки USSD-команд. Вводите *102# і до вас прийде результат протягом декількох секунд. В крайньому випадку можна переставити картку в телефон і провести перевірку через нього. Спосіб з особистим кабінетом теж актуальне для модемів.

Відео: як подивитися баланс на Білайні

Як перевірити баланс на Білайн?

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!