Як подзвонити через інтернет на телефон безкоштовно з мобільного комп'ютера

Інтернет відкрив безліч нових можливостей для спілкування людей. Кожен день людина знаходить інформацію, списується з колегами, клієнтами, друзями в соціальних мережах. Іноді виникає необхідність зв'язатися звичним способом, і в цьому веб-мережа теж може допомогти. Є способи, як подзвонити з комп'ютера на мобільний телефон безкоштовно.

Можна зателефонувати через інтернет на мобільний безкоштовно

Голосовий спосіб зв'язку можна здійснювати не тільки за допомогою мобільного або стаціонарного апарата. Зараз для цього вам знадобиться лише:

 • наявність виходу в мережу;
 • мікрофон на ноутбуці або зовнішній для стаціонарного комп'ютера;
 • навушники або динаміки;
 • остання версія браузера (оптимально використовувати Chrome).

Дзвонити можна на мобільні та домашні номери. Деякі сервіси пропонують робити це без оплати, з обмеженням за кількістю хвилин, інші ж пропонують внести абонплату і користуватися безлімітно. Будь-який спосіб володіє своїми мінусами і плюсами. Нижче наведено варіанти, як зателефонувати через інтернет на телефон безкоштовно. Врахуйте, що умови користування сервісами можуть бути змінені правовласниками.

Як подзвонити на мобільний, через інтернет безкоштовно

Самий простий спосіб здійснювати безкоштовні дзвінки на мобільний, через інтернет – з іншого мобільного. Просто для з'єднання використовуються не гроші з рахунку оператора. Витрачаються мегабайти доступною інтернет-зв'язку. Зараз певну кількість трафіку пропонують своїм абонентам всі великі мобільні оператори:

При необхідності можна підшукати тариф, при якому буде безлімітний інтернет і дзвінки будуть для вас без справляння плати. Користувач смартфона може завантажити необхідні програми для Andriod, iOS і використовувати їх у всіх країнах світу будь то Росія, простір СНД чи Америка. Є кросплатформені варіанти, наприклад, Skype. Можна подзвонити з комп'ютера на телефон при наявності даного додатка у користувача.

Програми для дзвінків через інтернет

Безкоштовні дзвінки з комп'ютера на мобільний відбуваються за рахунок конкретних утиліт. Людина попередньо повинен встановити їх, інакше доведеться набирати на мобільний, що вже вимагає окремої оплати. Нижче представлений список найбільш популярних програм:

 • WatsApp;
 • Qip і Sippoint;
 • Skype;
 • Viber.

Skype. Програма для безкоштовних дзвінків з комп'ютера на телефон, якою користується величезна кількість людей. Її навіть не потрібно завантажувати, тому що вона встановлена на сучасних смартфонах. Зв'язок через інтернет зі скайпу в скайп тарифікується помегабайтно згідно вашого пакету. Якщо хочете здійснювати набір на міський чи просто номер мобільного – поповніть рахунок в програмі.

Що таке Viber (Вайбер) і які ще є програми для безкоштовних дзвінків з-за кордону?

Viber. Ще один варіант зв'язку через інтернет у разі наявності у обох користувачів даного додатка. Спочатку планувалося, що утиліта буде розповсюджується тільки для смарфтони, але після декількох років додаток стало настільки популярним, що його сферу роботи розширили, і воно буде працювати на ПК, ноутбуках і планшетах. Ви повинні підключити до програми свій номер телефону. Якщо дзвінок здійснюється з ПК, то як і раніше необхідні:

 • мікрофон;
 • підключення до інтернету;
 • встановлений Viber;
 • реєстрація, підтверджений аккаунт.

Безкоштовної послуги прямого дзвінка на номер телефону немає, як і у їх прямого конкурента – Skype. Потрібно поповнити рахунок свого аккаунта і скористатися послугою Viber OUT, але розмови навіть у межах міста, приміром, у Москві обійдуться в нескромні 7,9 центів за хвилину. Ціни на інші країни в центах такі:

 • Україна – 19,5 = 13 рублів;
 • Білорусь – 39 = 26 рублів;
 • Канада – 2,3 = 1,5 рубля.

WatsApp. Ще один спосіб, як подзвонити одному через інтернет на телефон безкоштовно. Програма надає можливість спілкування всередині додатка без оплати. Використовується тільки інтернет, можна здійснювати дзвінки або надсилати текстові повідомлення. Зніматися гроші з рахунку не будуть, тільки мегабайти з вашого тарифного плану. Якщо ж вам вдалося зловити wi-fi сигнал або ви використовуєте безлімітний пакет, то турбуватися зовсім не про що.

Qip і Sippoint. Це два варіанти додатків для безкоштовного зв'язку, які між собою дуже схожі. Qip був популярний раніше, але зараз все більше користувачів відмовляються від нього на користь Вибера, Скайпу і Sippoint. Останній сервіс пропонує:

 1. Миттєві повідомлення між користувачами SIPNET, Qip, Jabber і ін, які використовують для роботи спеціальний протокол XMPP.
 2. Безліч варіантів оформлення додатка (скіни), використання аватарів.
 3. Зручна робота з телефонною книгою.
 4. Вигідні тарифи.

Ця програма є розробкою російських фахівців, успішно конкурує на ринку телефонії. Дзвінки в певні міста Росії не вимагають оплати, головна умова для цього – наявність на рахунку 5$. Далі ви зможете вибрати 15 міст-мільйонників, які будуть здійснюватися дзвінки без зняття коштів з рахунку. При реєстрації в системі вам нададуть бонус за підтвердження свого стільникового номери у розмірі 1$. Звичайні дзвінки на номери з інших міст будуть тарифікуватися згідно пакету, але все одно сервіс дешевший, ніж Skype.

Безкоштовні дзвінки через інтернет на мобільний

Зателефонувати на мобільний безкоштовно з інтернету можна через сайти, які надають послуги зв'язку. Все, що потрібно зробити – перейти на сервіс і ввести код країни. Проте не завжди виходить зателефонувати, вискакує неприємне повідомлення, що «ліміт в цьому напрямі вичерпаний». Залишається варіант поповнити рахунок і зв'язуватися платно, тому такі сайти можна назвати умовно безкоштовними. Нижче великий огляд того, як зателефонувати через інтернет на телефон безкоштовно онлайн:

 1. Дзвінки онлайн – самий популярний сервіс, який активно розкручується в соціальних мережах. Для здійснення дзвінка потрібно підключення до мережі, гарнітура або мікрофон, бажаний браузер Chrome. На сайті необхідно зареєструватися, в меню вибрати країну, дзвінок у яку буде здійснюватися. Якщо ліміт хвилин (за 1 добу) за напрямом вичерпаний, можна здійснити платний набір.
 2. Портал «Zadarma» пропонує дзвінки без оплати на будь-які номери в Санкт-Петербурзі, Москві, ліміт – 100 хвилин на місяць. Дзвінки на стільникові платні, але після реєстрації на рахунок надійдуть 50 бонусних центів. Періодично на сайті з'являється можливість безкоштовно зв'язуватися з деякими країнами, цей список постійно змінюється.
 3. Сервіс call2friends.com надає можливість поговорити по мобільному зв'язку безкоштовно 30 секунд. Для багатьох цього вистачає, щоб повідомити важливу інформацію. Портал не дає здійснювати дзвінки без оплати з Росії.

Як дізнатися адресу і телефон, знайти людину

Можна знайти безліч посилань на такі ресурси, які допомагають здійснити набір номера через інтернет. В більшості випадків їх безкоштовність є умовною, і в якийсь момент все одно доведеться поповнювати баланс і вкладати гроші. Будьте обережні при реєстрації на сумнівних сайтах і введення своїх платіжних даних для перекладу транзакцій. Не погоджуйтеся на відправку смс з підтвердженням яких-небудь доступів.

Відео

Як безкоштовно дзвонити з комп'ютера на телефон

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!