Кращі мультфільми про школу до 1 вересня

Вересень, діти знову підуть до школи за новими знаннями. Багато учні радіють зустрічі зі старими друзями, улюбленими вчителями. Деякі діти воліють вільну життя і постійні витівки. Тому ми вирішили підібрати кращі мультфільми про школу. Влаштовуйтеся зручніше і згадайте свої шкільні роки.

На задній парті

Про ніж. Радянський мультиплікаційний серіал,який доступний до перегляду https://www.ivi.ru/watch/na-zadney-parte, розповідає про шкільні витівки і життя бешкетника і двієчника Лейкина. Учень регулярно переслідує однокласницю відмінницю Зайкіну, яка всіма способами намагається піти від переслідування. Весь серіал побудований на боротьбі між двома учнями, де знання та освіченість беруть верх.

Кому дивитися. Повчальний мультфільм рекомендується подивитися в сімейній обстановці.

Перерва

Про ніж. Мультиплікаційний серіал показує шкільне життя двох нерозлучних друзів. Справжні бешкетники і хулігани завжди обманюють дорослих, висміюють відмінників, намагаються нечесно отримати оцінки. Одного разу для своїх цілей вони вирішують підробити оцінку і підпис класного керівника. На такий вчинок і починається справжній розворот подій, результат яких можна дізнатися тільки переглянувши мультфільм https://www.ivi.ru/watch/peremenka.

Кому дивитися. Мультфільм ідеальний для перегляду дорослим і дітям. З кожною серією ви зможете занурюватися в шкільний світ і переживати події разом з головними героями.

Незнайко навчається

Про ніж. Мультфільм розповідає чергову історію про Незнайка. Тут він вирішив стати музикантом, але вчитися зовсім не бажає. Головний герой переконаний, що не вміння робить людину великим музикантом, а можливість голосно грати. Довівши своєю грою на трубі жителів казкового містечка до відчаю, Незнайко вирішує стати великим художником. Однак намальовані ним портрети, нікому не подобаються. Професія шофера зовсім призводить до неприємних наслідків: розбита машина Гвинтика й Шпунтика і потрапляння героя в лікарню. І Незнайко розуміє, що всього треба вчитися.

Кому дивитися. Мультфільм відмінно підходить для перегляду і дорослим і дітям.

У країні невивчених уроків

Про ніж. Головний герой - Віктор Перестукин є безвідповідальним школярем. Саме нелюбиме заняття учня - це домашнє завдання, чи робить він його абияк. Одного разу, підручники вирішують відправити Віктора в чарівну країну, де головному героєві належить зіткнутися зі своїми помилками. Країна невивчених уроків не відпустить просто так учня додому: щоб повернутися, Віктору необхідно правильно вирішити кожну задачу.

Кому дивитися. Першокласникам і учням старших цей мультфільм стане наочним посібником, до чого призводить небажання вчитися.

Знову двійка

Про ніж. Чарівна історія розповідає про Мурзилке, який хоче дізнатися: чому школяр отримав двійку. Тому він на бабку летить до Москви в галерею картин. На шляху виникає безліч труднощів, але з допомогою трьох богатирів і Василини Премудрої, Мурзилка все-таки потрапляє до хлопчика. Школяр розповідає, що двійка була отримана з географії, причому незаслужено. І кореспондент хоче перевірити знання хлопчика.

Кому дивитися. Кожній дитині і їх батькам.

Матеріал підготовлений за допомогою онлайн кінотеатру ivi.ru.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!