Як підключити тарифний плат Супер МТС - опис, вартість послуг зв'язку та відгуки

Сучасні тарифи мобільних операторів з невисокою абонентською платою сприятливі для користувачів планшетних ПК і смартфонів. Однак існує така категорія абонентів, яким потрібен гаджет тільки для розмов, а інші послуги не цікаві. Тариф Супер МТС – це ідеальний вибір для користувачів, які віддають перевагу безкоштовно спілкуватися по телефону, адже дзвінок у своєму регіоні на будь-який номер мережі становить 0 рублів. Пакет з мінімальним набором опцій призначений для ощадливих людей.

Що таке тарифний план Супер МТС

Пропозиція зорієнтоване на невимогливих абонентів або на літніх людей, яким мобільний телефон потрібен тільки для здійснення дзвінків. Він не включає в себе абонплати, а в межах домашнього регіону ним можна користуватися абсолютно безкоштовно. Тариф Супер МТС має і додаткові послуги, за які стягується окрема плата. Якщо користувачеві знадобиться швидкісний мобільний інтернет або інші опції, то їх можна активувати. На додаткові послуги ціни низькими назвати не можна, але для тих, хто багато розмовляє і листується з СМС – даний пакет ідеальний.

Переваги і недоліки

До переваг пакету, наданого оператором МТС, відноситься те, що немає абонентської плати. При підключенні всім без винятку користувачам надається автоматично тимчасово безкоштовна опція пакет sms smart. Вона без оплати діє 15 днів, після чого буде стягуватися добова плата за 5 рублів, якщо клієнт її забуде вимкнути. Замовивши пакет sms smart абонент може відправляти в межах домашнього регіону до 10 СМС/добу. Можливість додаткових послуг – це теж достоїнства пакету.

Головний недолік тарифу Супер МТС – послуги без підключення додаткових опцій коштують дорого, оскільки користувач оплачує їх разово. Незнання даної інформації приведе людину до великих витрат на мобільний зв'язок (600-700 рублів/місяць). Щоб не позбутися грошей, необхідно через 15 днів після підключення слід відключити всі непотрібні послуги.

Переваги тарифного плану для жителів Москви і Московської області

Жителям столиці і області оператор надав додаткові опції за дуже вигідними умовами. Москвичі можуть здійснювати дзвінки на місцеві міські телефони та номери мобільного зв'язку МТС. Для цього їм дають 100 безкоштовних хвилин і стільки ж для стільникових дзвінків по всій Росії. Користувачі отримують в рамках пакету sms smart безкоштовні повідомлення. До обов'язкових платежів належать тільки 1 Мб інтернет-трафіку (якщо не була підключена опція супер біт смарт або інша) та вихідні СМС на номери інших мобільних операторів, у яких активована послуга смс смарт.

Детальний опис тарифу Супер МТС

Крім голосового зв'язку, клієнти, які активували даний пакет можуть користуватися СМС повідомленнями та інтернетом. Він звільняє абонентів від щомісячних платежів. Основні характеристики і умови:

 • внутрішньомережеві дзвінки по Росії і в межах домашнього регіону;
 • вихідні дзвінки на мобільні номери інших операторів по Росії і в домашньому регіоні;
 • відправка SMS-повідомлень на номери МТС в домашньому регіоні і на інші номери по Росії;
 • періодичні та разові пакети безкоштовних повідомлень;
 • міжміський телефонний зв'язок;
 • інтернет.

Умови тарифу Супер МТС

Розцінки за додаткові опції тарифу низькими назвати складно, але якщо вас цікавить виключно спілкування, то тариф Супер МТС буде доступним за ціною. З іншого боку, якщо ви є активним абонентом мобільного зв'язку, то краще звернути увагу на який-небудь тарифний план MTS Росії лінійки смарт. Без додаткових опцій ви зможете безкоштовно дзвонити на мережеві номери цього мобільного оператора не більше 20 хвилин на добу і відправляти повідомлення в мережі домашнього регіону без оплати.

Тарифікація дзвінків

Перш ніж перейти на тариф Супер МТС, вивчіть тарифікацію дзвінків:

Вид дзвінків

Ціна на послугу в рублях

Дзвінки всередині мережі в межах домашнього регіону

безкоштовно з 1 по 100 хвилину, далі – 1,50/хв.

Внутрішньомережеві по Росії

безкоштовно з 1 по 100 хвилину, далі – 5,00/хв.

Вихідні дзвінки в домашньому регіоні не номери інших постачальників стільникового зв'язку

2,50 /хвилина

Вихідні дзвінки по Росії на номери інших мобільних операторів

14,00/ хвилина

Дзвінки на міські номери домашнього регіону

20 хвилин/добу – безкоштовно 21-ї хвилини на добу — 2,50.

СМС всередині і за межами регіону

Смс-повідомлення вигідно відсилати тільки всередині мережі, за відправку іншим мобільним операторам або якщо ви виїжджаєте за кордон регіону, послуга автоматично стає платною. За умовами тарифу, абонентам МТС надаються такі розцінки за користування sms:

 • СМС всередині мережі в домашньому регіоні – безкоштовно;
 • СМС на номери інших операторів домашнього регіоні – 2 рубля;
 • СМС з Росії – 3,80 рубля;
 • ММС – 6,50 руб.

Міжміський зв'язок

Пакет надає послугу «Вигідний міжмісто». Місячна оплата за опцію становить 40 рублів. Після активації користувач може дзвонити в будь-який регіон країни по 3 рубля за хвилину. Підключити міжміський зв'язок легко на офіційному сайті компанії через особистий кабінет. Є можливість активувати послугу ussd-командою *111*903#виклик. Відключити теж легко – знову скористатися особистим кабінетом, або через СМС з текстом 9030 на номер 111.

Інтернет Супер МТС

Даний тарифний план передбачає користування інтернетом за стандартними умовами. Вартість її висока – 9,9 рублів за 1 Мб. Для економії коштів рекомендується підключатися до додаткових послуг мобільного оператора MTS –так вихід в інтернет абоненту надається набагато дешевше. Можна отримати, як визначений, так і безлімітний трафік.

Як перейти на Супер МТС

Поміняти тарифний план легко, потрібно лише уважно прочитати і чітко виконати всі нижчеперелічені рекомендації:

 1. Звернення до Call-центру компанії. У телефоні набирайте комбінацію 08-90, після чого ви відразу з'єднуєтеся з сервісним центром. Послухайте повідомлення і виконайте інструкції. Виконавши їх послідовно, ви успішно здійсніть перехід на тариф.
 2. Дзвінок оператору. Якщо з покрокової інструкцією не розібралися, то при дзвінку на 08-90 можна дістатися відповіді чергового співробітника компанії MTS. Розкажіть йому про бажання змінити тарифний план, все інше буде зроблено за вас.
 3. Єдиний номер 77-22. Після набору цієї комбінації цифр вам буде запропоновано виконати практично ті ж дії, які озвучували в сервісному центрі.
 4. Використання ПК. Активізуйте тариф за допомогою офіційного сайту компанії. Для цього доведеться скористатися особистим кабінетом, вибрати тарифний план і підтвердити дію.
 5. Звернутися в представництво компанії. Зайдіть в найближчий салон зв'язку, зверніться до будь-якого співробітника, який вирішить питання за кілька хвилин.

Як підключити Супер МТС

Змінити тариф можна безкоштовно, але за умови, що протягом 30 днів ваш тарифний план не змінювався. В іншому випадку вартість послуги переходу – 150 рублів, з яких 50 залишаються на рахунку. Щоб підключити тариф самостійно, вам потрібно:

 • набрати на телефоні комбінацію цифр *888#виклик;
 • завантажити мобільний додаток «Інтернет-помічник»;
 • на офіційному сайті вибрати пункт «Тарифи» і знайти потрібний.

Додаткові опції тарифного плану

Даний тарифний план дає батькам можливість активувати послугу «Дитячий пакет». Опція забезпечує зручний зв'язок з дитиною. Можна встановлювати заборону на непотрібні вхідні та вихідні дзвінки, отримувати повідомлення про баланс телефону. Є можливість активувати визначення місцезнаходження нащадка. Батькам після запиту приходить посилання на карту з координатами. Щоб скористатися «Дитячим пакетом», необхідно набрати на номер *111*1112#виклик і вибрати підрозділ 1. Після активації потрібно написати СМС батьківських 2 номери і відправити на 1112.

Дзвони безкоштовно на МТС Росії 100

Ще одна додаткова опція Дзвони безкоштовно надає 100 хвилин на добу на номери оператора MTS і 100 – на загальноукраїнські. Неизрасходованное час згорає. Платити за безкоштовні хвилини потрібно небагато – 3,5 рубля/добу. Така плата вноситься за підключення опції, при цьому, до неї входять перші добу використання. Списуються гроші з рахунку для майбутнього дня вночі. Одночасно з цим нараховуються пакети по 100 хвилин. Підключити опцію можна за допомогою ussd-команди *868#виклик або після відправки СМС на номер 111 з текстом 868.

Пакети безкоштовних SMS-повідомлень

Також Тариф Супер МТС дає унікальну можливість підключати разові або періодичні пакети безкоштовних СМС – повідомлень. Другі будуть корисні клієнтам MTS, які відправляють sms у великих кількостях. Разові пакети призначені для тимчасового використання, тому коштують вони трохи дорожче. Розцінки на періодичні пакети в рублях:

 • 100 SMS – 120,00;
 • 300 SMS – 210,00;
 • 500 SMS – 260,00;
 • 1000 SMS – 340,00.

Підключення інтернет-тарифів

Якщо користувач стільникового зв'язку, який хоче підключити пакет Супер від компанії MTS, потребує не тільки в послугах зв'язку, але і в інтернет-трафік, він може відразу підключити кілька додаткових опцій. До них відносяться: «Інтернет VIP», «Інтернет Maxi», Інтернет «Mini», «Супербит smart», «Міні БІТ». Кожна опція має свої особливості, вигідні пропозиції і по-різному тарифікується:

 1. Щоб перейти на найпростішу інтернет-послугу, «Міні БІТ», необхідно набрати ussd-команду *111*62#виклик і натиснути цифру 1. Добова плата за 10 Мб трафіку становить 20 рублів, якщо ви знаходитеся в Москві і області або за 40 рулів/доба, якщо ви в іншому регіоні Росії. Після закінчення 10 Мб можна замовити послугу повторно таким же способом, який оплачується аналогічно.
 2. Якщо клієнт хоче отримувати щодня по 75 Мб трафіку, щоб вистачало на користування соціальними мережами, пошти і перегляду новин, то можна активувати пакет «БІТ смарт». Після активації не вимагає додатково платити 9,9 рублів. Абонент буде витрачати тільки той трафік, який надає опція, а після закінчення ліміту доступ в інтернет буде зупинений. Вартість активації – 200 рублів/місяць. Замовити послугу легко за допомогою ussd-запиту *252#виклик.
 3. Якщо недостатньо 75 Мб/добу, то підключайте послугу «Супербит смарт». Після активації ви щомісяця будете отримувати по 3 Гб мобільного трафіку. Витрачати його дозволяється відразу весь або поступово за бажанням клієнта. Ціна за підключення складе 350 рублів, яка буде вважатися оплатою за перший місяць. Для активації послуги використовуйте комбінацію цифр *628#, а потім натисніть клавішу дзвінка.

Відключення тарифу Супер МТС

Не можна просто взяти і відключити Супер МТС, адже це не послуга. Замість цього потрібно вибрати інший доступний тарифний план з зручними параметрами. Відключити тариф можна, вибравши відповідну пропозицію і активувати його самостійно. Тоді попередній пакет автоматично деактивується. Можна звернутися в центр обслуговування клієнтів (з паспортом), щоб працівники ознайомили з більш вигідними пропозиціями для вашого регіону і допомогли зробити перехід на новий тариф. Консультація є безкоштовною, а вартість переходу уточнюється індивідуально.

Відео

Тариф "Супер МТС". Безкоштовні дзвінки на МТС всій Росії

Відгуки

Микола, 30 роківМені подобаються телефони МТС і деякі тарифні плани, які я постійно відслідковую. Тариф Супер в мене вже півроку. Раніше мене влаштовувало, що дзвінки на номери всередині мережі безкоштовні, так як я більше нікуди не дзвонив. Нещодавно перейшов на іншу роботу, і мені потрібно багато спілкуватися і відсилати міжнародні СМС. Зараз вивчаю, як відключити Супер МТС.
Анжеліка, 69 роківМені сподобався тарифний план Супер від MTS з включеними безкоштовними хвилинами. Я дзвоню тільки своїм дітям, у яких теж цей оператор, а інтернет і всякі новомодні послуги мені ні до чого. Подобається, що мобільні компанії зараз дрібно ставляться до тарифних планів – можна відключити непотрібні сервіси, щоб не платити зайві гроші.
Маріанна, 17 роківТато купив мені «дешевий» пакет Супер, який у підсумку став найдорожчим, адже я використовувала інтернет на свій розсуд. Зараз батько сидить і вибирає ще один «недорогий» тарифний план. Сподіваюся, на цей раз йому доведеться за мій трафік платити дешевше.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!