Правила настільної гри Монополія Банк без кордонів від Hasbro

Сьогодні існує величезна кількість настільних ігор, причому як чисто дитячих, так і тих, що були придумані для гравців старшого віку. Багато любителів пограти в них віддають перевагу Монополії Банк без кордонів – настільний варіант розваги, поле якого поділено на ділянки землі. Ця всесвітньо відома економічна стратегія вже давно стала своєрідною легендою. З кожним випуском вона набуває нову хвилю шанувальників. Оновлена версія Hasbro Monopoly стала максимально близькою до реальності.

Що таке Монополія Банк без кордонів

Ця гра присвячена операціями з нерухомістю і завоювання ринку. Закоренілому гравцеві-монополісту в новій версії не доведеться довго і старанно займатися збором повного комплекту власності одного кольору, т. к. будинок можна буде поставити відразу на придбану ділянку. Всі операції при цьому виробляються автоматичним шляхом за допомогою банкомату (платіжного терміналу), завдяки чому гравцям не доведеться постійно відраховувати гроші. Все що потрібно – це розкласти поле, включити пристрій і слідувати вказівкам.

В чому суть гри

Мета названої фінансової стратегії полягає в тому, що її учаснику потрібно накопичити якомога більше власності та грошей до моменту, коли один із суперників збанкрутує. Тобто в грі вам належить купувати об'єкти нерухомості і ставати сильнішими інших учасників в плані фінансів. Гра завершується, як тільки один з гравців стає банкрутом. Після цього пристрій виробляє автоматичний підрахунок стану кожного учасника, в результаті чого виявляється переможець, який володіє великими володіннями і засобами.

Правила гри

Монополія (Хасбро) грається за тими ж умовами, що і в класичному варіанті. Тобто гравці займаються переміщенням своїх фішок по ділянках поля, купують об'єкти нерухомості, сплачують ренту суперникам, проводять операції, беруть участь в аукціонах. Спочатку партії банкір перемішує всі картки і роздає кожному гравцеві по дві штуки. Кожен з учасників відразу ж оплачує йому вартість отриманого об'єкта. Для покупки готелю необхідно побудувати три будинки на кожній ділянці, що відноситься до одного кольором. Продавати готелі можна тільки за 1/2 їх купівельної ціни.

Чим відрізняється Монополія з електронними картками

Монополія з банкоматом має кілька хоч і не суттєві, але дуже значущих відмінностей у порівнянні з класичним варіантом. На полі сектори «Громадська скарбниця» і «Шанс» були замінені на «Подія» та «Розміщення». Хоча при попаданні на «Подія» гравцеві так само, як і у випадку з «Шансом» необхідно тягнути відповідну картку. Вирішивши купити Монополію з банківськими картками врахуйте, що будинок ставиться на ділянку відразу після його придбання. Всі розрахунки проводяться з допомогою пластикових карток банкомата.

Пристрій для роботи з картками «Монополія Банк без кордонів»

Перш ніж дізнатися, скільки коштує Монополія з банківськими картами, ознайомтеся з терміналом, адже через нього вам потрібно буде проводити всі операції в грі. У цій версії розваги пристрій може працювати, як з чотирма кредитними картками монополістів, так і з картками подій, власності. Всі дії і пам'ять партії зберігається в цієї цікавої електронної коробочці, що зручно для гравців! Термінал працює від трьох батарей ААА. Функції касового апарату:

 • зберігання майна гравців, власності, рівня її ренти;
 • відстеження картки подій;
 • проведення аукціонів.

Склад гри

Збираючись придбати гру Монополія з банківськими картками, обов'язково заздалегідь запитати, що входить в її складі. В цілому сама гра є перевіреним способом скоротати час в компанії рідних або друзів. Завдяки духу суперництва і цікавим правилами вона буде залишатися цікавою завжди! Крім ігрового поля нова версія Монополії складається з:

 • 4 пластикових фішок гравців (вертоліт, корабель, автомобіль, літак);
 • 4 банківських карток;
 • 22 карток власності;
 • 23 карток події;
 • 22 будинків;
 • 2 шестигранних кубиків;
 • документа з докладною інструкцією.

Як грати в Монополію Банк без кордонів

Партія починається з того, що на рахунок кожного гравця перераховується за 1500 одиниць. З самого початку гри кожен її учасник поспіхом займає сектора власності, приступає до збору ренти з конкурентів. Щоб вийти переможцем, намагайтеся купувати більше власності, яка в кінці партії перетвориться на гроші. Під час свого ходу вам потрібно кинути обидва кубики, після чого перейти на випало число полів, причому за годинниковою стрілкою. Якщо вам вдалося потрапити на вільну власність, то можете або викупити її, або виставити на аукціон.

Інструкція до гри

Якщо ви любитель ігор, пов'язаних з біржами і фінансами, то нова версія Монополії, яка має деякі відмінності з класичним варіантом, неодмінно порадує вас. Щоб приступити до гри уважно ознайомтеся з її описом, після чого вставити батарейки і включіть термінал, натиснувши будь-яку кнопку. Виконавши цю дію, перейдіть до наступних:

 1. Покладіть картки «Події» лицьовою стороною вниз у відповідне місце на ігровому полі.
 2. Розділіть ці картки за групами у відповідності з кольором.
 3. Поставте поруч із картками будинку.
 4. Роздайте кожному учаснику гри по 1 фішку і збігається з нею банківській карті.
 5. Знайдіть поле «Вперед» і, поставивши всі фішки туди, помістіть в центр поля термінал.
 6. Потім кожен монополіст повинен докласти свою картку до банкомату, в результаті чого йому буде перераховано 1500 одиниць. Після цього можна приступати до гри.

Щоб користуватися картою вам необхідно покласти її ненадовго на пристрій штрих-кодом вниз. Карта повинна закривати всю площу модуля, призначеного для її читання. Після завершення функції ви почуєте характерний сигнал, якщо ж цього не сталося, то знову прикладіть картку до пристрою. Важливо знати, що апарат не можна піддавати дії яскравого світла прямих сонячних променів.

Якщо після свого ходу ви потрапили на вільну ділянку, то, щоб купити його, просто додайте картку «Власності» до пристрою, після чого додайте до нього свою банківську карту. Потім поставте будівля на 1 прямокутник в полі. Всякий раз, коли ви будете зупинятися на цьому полі, рента за нього буде рости! Якщо ж вам не пощастило, і ви потрапили на зайняту власність, то будьте ласкаві, оплатіть ренту (оренду). При нестачі грошей доведеться продавати раніше накопичену власність.

Ціна Монополія Банк без кордонів

Скільки коштує Монополія Банк без кордонів? Продаж цієї настільної гри здійснюється не тільки в спеціалізованих торгових точках, але і в інтернет-магазинах. Вирішивши вибрати цю версію Монополії і при цьому недорого купити її, обов'язково проведіть моніторинг цін, т. до. вони можуть сильно різнитися незалежно від міста, будь то Москва чи Санкт-Петербург.

Назва магазини (Москва)

Ціна в рублях

«МОСІГРА»

3150 по акції

«Дитячий світ»

2499 зі знижкою

«Игротайм»

2990

«Кораблик»

3339

«Стрічка брендових іграшок»

2380

Де купити гру

Замовити це розвага ви можете, як вже було сказано вище, у віртуальному магазині, причому з доставкою додому або поштою. Головне-не полінуватися і переглянути якомога більше пропозицій, тим більше зробити це, не виходячи з будинку не проблемно. Завдяки цьому можна заощадити чимало грошей. Щоб максимально зменшити витрати, замовляйте в магазинах з самовивозом.

Відео: огляд гри з банківськими картами Монополія Банк без кордонів

Повний огляд на монополію банк без кордонів(Частина 1)

Відгуки

Ігор, 32 рокиПридбав нову версію Монополії з електронним терміналом. Мені і моїм рідним вона сподобалася дуже сильно! Особливо радує те, що всі розрахунки проводяться автоматично за допомогою банкомата і не потрібно, як раніше сидіти відраховувати гроші.
Юрій, 27 роківГраємо в Монополію нової версії разом з друзями як мінімум раз в тиждень, дуже захоплює і втягує! Примітно, що кожна партія займає на порядок менше часу порівняно з класичною версією гри, т. к. розраховуємося один з одним лише за допомогою апарату. А економія часу мені з друзями сьогодні дуже важлива!
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!