Лікування гіпертонії за методом Неумивакіна перекисом водню

Кількість людей, що страждають гіпертензії (артеріальною гіпертонією), збільшується з кожним роком. Сьогодні хворобу можна виявити не тільки у пенсіонерів, але і серед молоді. Для вирішення проблеми існує безліч способів, починаючи від медикаментозних і закінчуючи народними. Одним з найбільш дієвих методів для боротьби з підвищеним тиском вважається авторська методика доктора В. П. Неумивакіна, яка вже не один десяток років успішно застосовується для лікування гіпертонічної хвороби. Головною особливістю терапії є використання перекису водню.

Що таке метод Неумивакіна

Засновником даної методики є відомий російський вчений Іван Павлович Неумивакин. Протягом тривалого часу основним напрямком роботи доктора було створення системи, яка б відповідала за медичне забезпечення в космосі. Протягом довгих років Неумивакин займався вивченням людського організму, що дозволило Івану Павловичу розробити аптечку спеціально для космонавтів. Завдяки зусиллям професора з'явилася нова дисципліна – космічна медицина.

Використовуючи вищезгадані лікарські засоби, чоловік міг у будь-який момент отримати професійну медичну допомогу, навіть перебуваючи за межами атмосфери. Вчений заснував оздоровчий центр для зміцнення та відновлення здоров'я, де щорічно проходять лікування тисячі пацієнтів. Неумивакин написав серію книг, засновану на багаторічному досвіді вивчення організму людини. Одне з таких видань присвячено опису терапевтичних властивостей перекису водню.

Книга містить масу корисної інформації про варіанти застосування речовини в лікарських цілях. На думку професора, даний засіб здатне допомогти позбавитися від багатьох недуг, наприклад, від гіпертонії. Іван Павлович радить використовувати перекис не тільки зовнішньо, але і приймати всередину. В ході проведення досліджень доктор з'ясував, що невелика кількість речовини, що виробляється організмом для боротьби з бактеріями і вірусами. Тим не менше, цього часто не вистачає для одужання пацієнта, тому необхідно забезпечити надходження пероксиду ззовні.

Лікування гіпертонії за Неумывакину

Одним з найбільш поширених захворювань серцево-судинної системи є гіпертонія. Стрибки артеріального тиску спостерігаються абсолютно у всіх людей, але у деяких пацієнтів патологія приймає систематичний характер. Відсутність своєчасної медичної допомоги часто призводить до розвитку ускладнень в області серця або судин. Недуга можна діагностувати за наступними симптомами:

 • запаморочення;
 • шум у вухах;
 • «мушки» перед очима;
 • втрата рівноваги;
 • головний біль.

При виявленні вищезгаданих проявів слід негайно проконсультуватися з фахівцем. Запізніла терапія іноді стає причиною інвалідності або призводить до летального результату. Сучасний фармакологічний ринок пропонує широкий вибір дорогих препаратів від гіпертензії, але навіть професійні медичні засоби не завжди здатні допомогти.

Російський вчений Іван Павлович Неумивакин створив просту та ефективну методику для боротьби з гіпертонією, яка доступна кожній людині. З віком у всіх людей спостерігається погіршення прохідності в кровоносній системі, що призводить до розвитку гіпертонії. Розвитку хвороби сприяють і інші фактори, наприклад, спадковість, згубний спосіб життя, погана екологія, стреси і т. д.

Капіляри мають тенденцію до накопичення шлаків, які закупорюють і розтягують стінки судин. Для зниження тиску необхідно підвищити показники плинності крові, тому професор рекомендує пацієнтам використовувати пероксид водню. Речовина знищує патогенну мікрофлору за рахунок насичення організму киснем. Згідно з відгуками в інтернеті, лікування за методом Неумивакіна дійсно приносить результат.

Суть методики

Лікарі переконані, що для нормалізації високого тиску необхідно застосовувати гіпотензивні таблетки і інші ліки проти артеріальної гіпертонії. Тим не менш, відомий вчений В. П. Неумивакин досвідченим шляхом довів, що пероксид – це універсальний засіб від усіх хвороб. Медикаментозні препарати мають масу побічних ефектів, що підривають здоров'я пацієнтів. Перекис водню є сильним антисептиком, який у невеликих кількостях міститься в організмі кожної людини.

За умови чіткого контролю дозування, дана речовина абсолютно безпечно для людей. Лікування гіпертонії за методом Неумивакіна вимагає ретельного вивчення всіх рекомендацій і протипоказань, але від цього не стає менш ефективним. Професор вважає, що будь-яке захворювання можливо вилікувати за допомогою перекису водню, оскільки розчин володіє багатьма терапевтичними властивостями:

 • усуває хвороботворних агентів;
 • виводить шлаки з організму;
 • покращує в'язкість і склад крові;
 • підвищує імунітет;
 • нормалізує артеріальний тиск.

Пероксид слід приймати всередину за спеціально розробленою схемою, яка передбачає поступове збільшення дозування (кількість прийнятого речовини має підвищуватися кожен день). Лікування гіпертонії перекисом водню за Неумывакину завжди проходить стандартним чином без складання будь-яких індивідуальних програм, оскільки розчин вважається панацеєю від будь-яких недуг. Прихильники традиційної медицини негативно відгукуються про даною методикою. Більшість лікарів переконані, що пероксид не призначений для перорального прийому.

Лікувальні властивості перекису водню

Професор Неумивакин пропонує використовувати перекис водню від тиску, курс лікування допомагає успішно боротися з гіпертонією на будь-якій стадії недуги. Протягом кількох десятиліть доктор вивчав властивості пероксиду, що допомогло йому створити унікальну методику терапії. Перекис водню – це прозора рідина з легким запахом, яку в традиційній медицині застосовують як дезінфікуючий засіб для ран. Іван Павлович рекомендує пацієнтам використовувати речовину для внутрішнього прийому, оскільки розчин має безліч цілющих властивостей:

 • зміцнює судинні стінки;
 • знижує рівень холестерину;
 • знімає кровоточивість ясен;
 • знищує віруси і грибкові інфекції;
 • нормалізує артеріальний тиск;
 • перешкоджає розмноженню пухлинних клітин;
 • очищає організм від шлаків і токсинів;
 • знижує ризик гострих серцевих станів;
 • покращує імунітет;
 • насичує кров киснем.

У порівнянні з дорогими малоефективними таблетками від гіпертонії, які представлені в аптеках, перекис водню являє собою просте і доступне засіб для боротьби з високим тиском. Неумивакин вважає, що розчин можна застосовувати в якості профілактики проти таких хвороб, як інфаркт або атеросклероз. Через місяць щоденного використання пероксиду пацієнти відзначають перші поліпшення, симптоми гіпертонії поступово зникають. Також речовина робить благотворний вплив на серцево-судинну систему.

Застосування перекису водню всередину

Для очищення кровоносної системи Іван Павлович Неумивакин розробив особливу методику лікування, що полягає в комплексному впливі на організм пацієнта. Виходячи з багаторічного досвіду, професор розділив курс терапії на два етапи. Вчений пропонує спочатку пропити курс соди для очищення судин, поєднуючи його зі спеціальними вправами. Такий підхід дозволяє нормалізувати стан здоров'я людини і мінімізувати ризик появи гіпертонії в майбутньому.

Доктор вважає, що сода і тиск тісно пов'язані, адже речовина допомагає позбутися від відкладення солей. Рекомендує приймати по одній чайній ложці кошти з ранку. Процедура виконується за півгодини до їжі, соду необхідно обов'язково розбавляти теплою кип'яченою водою. Лікування гіпертонії за методом Неумивакіна передбачає використання сольових компресів для нормалізації функціонування судин. Для цього сіль розчиняють у воді і роблять аплікації 3-4 рази в тиждень. Тривалість процедури становить 15 хвилин, ставлять компреси ввечері або перед сном.

Професор рекомендує щодня давати невелику навантаження на організм, щоб надати тонус судин і стимулювати процес кровообігу. Краще всього для цих цілей підходять присідання. Неумивакин радить виконувати вправу невеликими підходами, загальна кількість присідань за день має бути не менше 300-400 разів. Алкоголь і сигарети руйнівним чином впливають на судини, тому слід обов'язково кинути всі шкідливі звички. Пізні прийоми їжі провокують накопичення жирів, вечеряти потрібно за 4 години до сну.

Схема прийому

Для лікування гіпертонії за методом Неумивакіна використовується 3% розчин. Пероксид більш сильної концентрації здатний завдати шкоди здоров'ю людини. Речовина необхідно розводити 50 мл кип'яченої води. Отриману рідину рекомендується пити з ранку на голодний шлунок. По досягненню максимально дозволеною дозування, об'єм води дозволяється знизити до 40 мл. Курс терапії повинен проходити строго за розробленою схемою.

Іван Павлович рекомендує починати лікування з однієї краплі перекису водню на добу, розчин слід випити за раз. Протягом наступних десяти днів пацієнт повинен поступово збільшувати кількість речовини, додаючи по краплі щодня. Як тільки обсяг прийнятого розчину досягне десяти крапель, необхідно зробити тимчасову перерву на тиждень. По завершенню семи днів людина повинна відновити лікування, але вже за іншою схемою.

Далі пацієнт вживає по десять крапель три дні поспіль, після чого слід триденну перерву. Терапія триває до тих пір, поки не зникнуть симптоми гіпертонії. Доктор вважає, що дітей теж можна лікувати перекисом. Дозування для малюків підбирається індивідуально і залежить від віку дитини. Дітям до 5 років дозволяється приймати по одній краплі на столову ложку води, пацієнтам від 5 до 10 років призначають 2-5 крапель. Для підлітків від 10 до 14 років показано 5-8 крапель, іншим можна переходити на дорослу дозу.

Поради професора

Метод професора Неумивакіна допомагає не тільки хворим, а й здоровим людям підвищити імунітет і поліпшити самопочуття. Перед тим, як починати лікування з використанням перекису водню, Іван Павлович радить провести чистку організму від шлаків і токсинів. В іншому випадку терапевтичний ефект від прийому пероксиду буде сильно знижений через зашлакованість судин. Для того щоб курс пройшов без ускладнень, доктор радить дотримуватися кількох рекомендацій:

 1. Дозувати перекис слід тільки за допомогою піпетки.
 2. Пероксид необхідно приймати на голодний шлунок зранку. Допускається використання в інший час доби за півгодини до або дві години після прийому їжі.
 3. Перші кілька днів після початку лікування може погіршитися самопочуття. При появі таких симптомів, як запаморочення, слабкість або втома не потрібно припиняти терапію. Вищевказані прояви швидко проходять самі по собі.
 4. Протягом усього періоду лікування суворо забороняється вживати спиртні напої або розріджують кров препарати, оскільки таке сполучення може призвести до розвитку інсульту.

Прихильники офіційної медицини не визнають схему терапії Івана Павловича, так як вона ставиться до народних засобів. На думку лікарів, лікування гіпертонії вимагає використання науково підтверджених медикаментозних препаратів. Тим не менше, кількість людей, поправивших здоров'я завдяки методу Неумивакіна, зростає з кожним роком. Численні позитивні відгуки пацієнтів є кращим доказом ефективності методики.

Запобіжні заходи

Вдаючись до використання народної медицини, слід пам'ятати про заходи безпеки. В оздоровчому центрі доктора Неумивакіна працює величезний штат кваліфікованих фахівців, під наглядом яких пацієнти отримують індивідуально розроблені схеми лікування. Кожен з методів терапії, будь то голодування, масаж або піші прогулянки на свіжому повітрі вимагають дозволу лікаря.

Займаючись самолікуванням можна отримати абсолютно несподівану реакцію організму на стандартний курс терапії, тому досвідчений терапевт завжди повинен курирувати процес лікування. Професор Неумивакин дав перелік рекомендацій, яких слід дотримуватися при використанні перекису. Строго дотримуючись нижче вказаними правилами можна убезпечити себе від розвитку непередбачених порушень здоров'я:

 1. у день дозволяється приймати не більше 30 крапель пероксиду, розведеного водою;
 2. збільшити споживання продуктів, багатих вітаміном С;
 3. на час лікування відмовитися від алкогольних напоїв і аспірину;
 4. дотримуватися півгодинна перерва між прийомами ліків і перекису;
 5. приймати їжу необхідно за дві години до або півгодини після використання розчину.

Позитивні зміни в стані пацієнта будуть помітні приблизно через один-два місяці після початку курсу терапії. Тривала відсутність результату обумовлено необхідністю накопичення речовини в організмі людини. Для кожного пацієнта цей термін може відрізнятися, але через пару місяців від симптомів гіпертонії не залишиться сліду. Повна відсутність терапевтичного ефекту протягом півроку свідчить про сильну зашлакованості організму.

Передозування

За словами професора, перекис водню і гіпертонія є нехарактерним поєднанням для організму людини. Унаслідок активного насичення крові киснем у деяких пацієнтів спостерігається різке погіршення самопочуття. Передозування часто відбувається із-за різкої зміни звичного кількості речовини, тому дуже важливо суворо дотримуватися розробленої Іваном Павловичем схемою лікування. Характерними ознаками харчового отруєння пероксидом вважаються такі прояви:

 • почервоніння або зміна кольору шкіри;
 • біль у горлі, ротової порожнини або стравоході;
 • набряк слизової оболонки носа;
 • нудота;
 • труднощі під час дихання;
 • блювота.

Реакція організму на розчин багато в чому залежить від концентрації речовини. Найсильніші негативні симптоми виникають після вживання 9% перекису водню. Доктор Неумивакин категорично забороняє використовувати дану речовину усередину для лікування гіпертонії або інших недуг, але деякі пацієнти постраждали із-за неуважності. При наявності будь-якого з вищевказаних проявів слід якомога швидше звернутися за медичною допомогою.

Для виведення з організму надмірної кількості пероксиду використовуються спеціальні препарати, які відсутні у звичайній аптечці. Ігнорування рекомендацій призводить до дуже швидкого утворення атомарного кисню, бульбашки якого закупорюють судини. Процес купірування капілярів супроводжується сильними болями по всьому тілу, на тлі передозування часто розвивається газова емболія.

Протипоказання і побічні ефекти

У своїх книгах Іван Павлович Неумивакин пише про те, що перекис водню здатна впливати на організм людини цілющим чином. Завдяки дозованому споживання кошти покращується імунітет, і нормалізуються всі обмінні процеси в організмі. Тим не менш, деяким людям протипоказано використання пероксиду. До даної категорії відносять пацієнтів з гемофілією, каппиляротоксикозом, тромбоцитопенічну пурпуру, афибриногенемией, синдромом ДВЗ. Іноді на тлі лікування гіпертонії виникають наступні побічні ефекти:

 • непритомний стан;
 • порушення серцевого ритму;
 • сонливість;
 • гіпергідроз;
 • печія;
 • занепад сил;
 • подразнення слизової оболонки шлунка;
 • запаморочення;
 • нудота.

Негативна реакція організму у більшості випадків пов'язана з випадковим або навмисним перевищенням рекомендованих доз. При виникненні проблем, Неумивакин радить на час припинити лікування із застосуванням перекису. Відновлення терапії можливе тільки після консультації з лікарем. Прихильники традиційної медицини вважають, що після появи будь-яких побічних ефектів необхідно негайно їхати в лікарню. Отруєння перекисом водню вимагає використання детоксикаційної терапії.

Відео

Лікування гіпертонії перекисом водню за методом Неумивакіна

Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!