Омбре на короткі волосся: техніка фарбування

Останнім часом така техніка фарбування волосся набрала більшу популярність, чому свідчать багато зірок, які випробували на собі цю техніку. Відрослі корені раніше вважалося моветоном, але завдяки новій методиці фарбування, світлі кінчики і темні корені показують індивідуальність, оригінальність. При невеликій довжині волосся краще затемнювати або освітлювати їх нижню частину мінімум на два, а максимум – на три тони. В іншому разі вам не вдасться отримати гарний плавний перехід.

Переваги фарбування волосся в техніці омбре

Техніка градієнтного фарбування володіє багатьма перевагами. Основне її достоїнство – природність. Дівчина, яка віддає перевагу омбре, має шанс зберегти натуральний колір, освітливши трохи пасма по довжині. Ombre hair стане прекрасним рішенням для тих дам, які віддають перевагу світлим тонам, але чистий блонд їм не до смаку. При правильному виборі кольору, техніка дає приголомшливий результат. Шляхом освітлювання пасом навколо обличчя, воно стає візуально довшими, а прояснені кінчики каскаду роблять зачіску більш об'ємною.

Пофарбовані омбре короткі волосся легше підтримувати в хорошому стані, про що свідчать відгуки численних перукарів. Для створення такого цікавого ефекту ви можете вибрати фарбу будь-якого кольору веселки. Однак сучасні стилісти рекомендують віддавати перевагу натуральним відтінкам. Омбре дозволяє підкреслити певні індивідуальні особливості шляхом розставлення освітлених акцентів: колір шкіри, очей, високі вилиці. Таке фарбування красиво виглядає навіть на хвилястого волосся.

Омбре надає образу родзинку коротковолосой дівчині. Ця техніка застосовується до будь-якого натурального кольору волосся. При фарбуванні травмування структури пасм мінімально, відпадає необхідність регулярно займатися підфарбовування відрослих коренів. Омбре допомагає змінити стиль, не вдаючись до кардинальних експериментів. Коротким волоссям фарбування додає те, що дозволить вам не мучитися з укладанням, а просто розчісувати пасма.

Види фарбування омбре

У сучасному перукарському мистецтві існує чимало технік: кінчики можуть бути світліше, темніше маківки, допускається відтінкові виділення пасом, асиметричне оттенение стрижки, кольорові мазки по кінцях волосся на чубчику, ефект полум'я. Зупинимося докладніше на кожному виді омбре:

 • Класичне двутональное. Це найпоширеніший варіант, що передбачає горизонтальну кордон, яка може бути чіткою, розмитою, плавною. Співвідношення світлої і темної зони може бути різноманітним. Допустимо використання різних відтінків.
 • Двутональное креативне. Екстравагантний, сміливий варіант фарбування з використанням різних відтінків фіолетових, червоних, бузкових, помаранчевих, синіх та інших кольорів.
 • Поперечний мультитональное. Техніка передбачає багатоступінчастий перехід відтінків з веденням проміжних тонів. Такий вид фарбування дуже складний, оскільки переходи повинні бути максимально плавними, природними, а колірні поєднання - вишуканими і гармонійними.
 • Багатобарвне креативне. Тут можливе використання різної колірної гами. Таке фарбування підходить для харизматичних, творчих дівчат, які можуть собі дозволити сміливі рішення.
 • Брондірованіе з ефектом омбре. Це вишуканий вигляд фарбування, при якому корені залишаються темними й натуральними, а решту довжину брондируют в світлі натуральні тони. Чим більше використовується близьких по відтінкам квітів, тим ефектніше виглядають переливи.
 • Обрамлення контуру зачіски. Ця техніка маємо на увазі плавний перехід від градуйованому кінчиків до темних коренів, що збільшує обсяг зачіски, надає шарм, підкреслює шарувату структуру стрижки.
 • Підсвічування пасм. Рекомендується для блондинок, русоволосых, які хочуть оживити натуральний колір. Коріння залишаються недоторканими, а окремі пасма підсвічуються світлими відтінками. Це візуально збільшує обсяг зачіски, надає вишукане світіння.
 • Скандинавське. Підходить для платинових блондинок, які хочуть внести в образ яскравий акцент. За основу береться світлий колір з переходом до коричневим, чорним кінчиків. Привабливо виглядають і яскраві кольори (малинові, цикламенові, бузкові).
 • З чіткою кордоном. При використанні такої техніки, прикоренева зона залишається темною, а основна маса забарвлюється в світлі відтінки.
 • Монохромне – контрастне, яскраве поєднання платинового блонда і чорного.
 • Язики полум'я. На кінчиках темних волосся роблять мазки мідного, рудого, червоно-оранжевого кольору. Чудово виглядає таке фарбування на стрижці з каскадної градуюванням.
 • Часткове – контрастні мазки або легкі відблиски з невеликим відступом від коренів.

Для коротких стрижок

Фарбування омбре ідеально підходить для довгих і середніх волосся, проте привабливий ефект легко зробити і на коротких, завдяки величезній різноманітності методів. Навряд чи вдасться повторити будь-який варіант ombre, проте ви зможете знайти чимало відповідних ідей. Ознайомтеся з варіантами такого стильного і модного фарбування.

На темні волосся

Брюнетки можуть зробити традиційне омбре, при якому тон плавно переходить від темного біля коренів до світлого на кінчиках. Сміливим дівчатам дозволяється експериментувати з яскравими пасмами червоного, мідного, фіолетового, помаранчевого, синього кольору. Красиво виглядає, коли у брюнетки світлі прядки обрамляють обличчя по контуру, це робить риси більш виразними.

На блонд

Блондинкам потрібно використовувати протилежні переходи кольорів – від світлих коренів до темних кінчиків. При цьому відтінки можуть бути інтенсивніше на 2-3 тони, щоб образ не став невдалим і грубим. Можете спробувати більш яскраву колірну палітру або ніжні пастельні тони. Оригінально виглядають відтінки рожевого, бузкового, блакитного, сталевого кольорів.

На руді

Рудоволосим дівчатам дуже пощастило, цей колір дає експериментувати всілякими способами. Чудово виглядає перехід від рудого тону до каштановому, бронзовому, золотого, червоного відтінків. Техніка фарбування повинна бути плавною, гармонійною, оскільки чітке омбре на рудоволосих дівчат буде виглядати без смаку. Пам'ятаєте, з вогненним волоссям складно домогтися гармонійного образу, тому колір кінчиків повинен бути світліше на пару тонів, ніж коріння.

На русяві

Русяве дівчата – абсолютні щасливиці, які можуть висвітлити кінчики пасом або зробити їх темнішими, що залежить від рідного кольору волосся. Красиво виглядає поєднання натуральних русявих відтінків і червоно-рудого, мідних, червоно-коричневих тонів. Ви можете скористатися і пастельній гами для виділення кінчиків, що ідеально підходить для ніжних, творчих, романтичних натур.

З акцентом на чубок

Цей варіант останнім часом став дуже актуальним серед молодих сміливих дівчат. Ефектна коротка стрижка знайде нове звучання при фарбуванні чубчика омбре. Використовуйте як ніжні пастельні тони, так і контрастні відблиски. Якщо ви віддаєте перевагу авангарду, спробуйте поекспериментувати, забарвлюючи чубчик соковиті, яскраві відтінки всіх кольорів веселки.

Як підібрати відтінок

Якщо від природи у вас чорні волосся і карі очі, то оптимальний варіант – освітлення решт для отримання ефекту омбре. Можете використовувати як кардинально протилежні відтінки, так і кольору на кілька тонів світліше натурального. Поекспериментуйте з насиченим бордовим, фіолетовим. Цікаво виглядає у власниць темних волосся градієнт від темно-бузкового до яскраво-рожевого. Будучи блондинкою, варто робити перехід від світлого до темного.

Світло-русявим дівчатам ідеально підійдуть світло-шоколадні відтінки, що підкреслить природний колір волосся, надаючи образу родзинку. Симпатично виглядає такий варіант: від коренів волосся мають схожий з натуральним колір, кардинальний відтінок – посередині всієї маси, а на кінцях – природний рідний колір. При фарбуванні омбре пам'ятайте, що дуже темні пасма по контуру обличчя зроблять колір шкіри непривабливим. Світлі відтінки надають відпочив і свіжий вигляд.

Техніка виконання омбре

Техніка омбре значно відрізняється від простого фарбування, колорування, мелірування. Вона не передбачає використання фольги, за винятком тих випадків, коли потрібно зробити різку чітку межу між квітами. Головною відмітною особливістю методу є швидке нанесення на волосся фарбувального реагенту. Ось покрокова інструкція:

 • Ретельно підготуйтеся до проведення процедури фарбування омбре на короткі волосся, вибравши фарбу, шпильки, ємність, спеціальну гребінець або пензлик.
 • Змішайте фарбу, як описано в інструкції.
 • Розділіть всю масу волосся, заколовши верхню частину. Нанесіть фарбувальний реагент на нижні волосся, роблячи відступ від кінчиків. Витримайте фарбу максимальний час, який зазначено на упаковці. Після змийте водою, просушіть волосся.
 • Далі повторно нанесіть фарбувальний реагент на кілька сантиметрів вище раніше пофарбованої зони. Витримуйте фарбу не так довго, як при первинному фарбуванні. Так ви досягнете потрібного переходу.
 • Бажаним, але не обов'язковим кроком є повторне фарбування тільки кінчиків. Так ви зможете досягти їх максимального освітлення, створивши неповторний ефект омбре.
 • На заключному етапі вимийте голову з шампунем, використовуйте спеціальний бальзам і просушіть волосся.

Дізнайтеся, що таке крейда для волосся і для чого вони потрібні.

Відео

Більшість дівчат вважає, що омбре на коротких волоссі – надто складна процедура, щоб її проводити в домашніх умовах. Однак це не так. Ви без праці зможете пофарбувати такою методикою пасма різної довжини та об'єму. Структура волосся не грає ролі, оскільки омбре виглядає красиво на кучерявих локонах і прямих. Перед початком процедури підберіть колір, який гармонійно поєднується з вашими рідними волоссям. Омбре буде виглядати природніше, якщо ви майстерно зробите перехід. Для цього подивіться відео з ютуба:

Як зробити омбре How to ombre hair перукар тб parikmaxer.tv

Особливості догляду

Якщо ви пофарбували волосся в техніці омбре, то пам'ятайте, воно не терпить неохайного виду і ламкості, оскільки методика робить акцент на виділених ділянках пасм. Якщо ваші волосся не відрізняються здоров'ям, займіться їх лікуванням, а потім приступайте до фарбування. Важливо приділити увагу кінчикам та їх станом. Якщо вони січуться, освітлення додасть їм неохайний вигляд. Ретельно стежите за ними після омбре і підстригайте раз в пару місяців. Для догляду за волоссям використовуйте лікувальні сироватки, бальзами, зберігають колір, масла, термозахист.

Вартість процедури в салонах Москви

Процедуру фарбування омбре ви можете провести як вдома, так і в салоні краси. Досвідчені майстри допоможуть підібрати відповідний відтінок, який буде гармоніювати з вашим натуральним кольором і зовнішністю. Вартість процедури залежить від типу використовуваного фарбувального кошти, кваліфікації професіонала. Ознайомтеся з приблизними цінами в таблиці:

Назва салону в Москві, адреса

Вартість фарбування подвійні (коротке волосся), руб.

DeLaroshe, 1-й Волконський провулок, 15

1800

Beauty Style, вул. Плющиха, 53

3400

Kawaicat, вул. Бауманська, 11

3000-3600

La Primavera, Волоколамське шосе, 2

4900

Бьянка Люкс, вул. Черняховського, 7

3500

Bio Salon, провулок мілютінскій, 2

3000

Примітка: Наведені дані були отримані шляхом випадкового аналізу цін салонів краси р. Москва. Інформація не несе рекламний характер і на момент перегляду може застаріти.

Фото дівчат з фарбуванням омбре на короткому волоссі

Фарбування омбре на коротких пасмах стало найбільш популярним трендом. Така техніка дає втілити в життя найсміливіші фантазії, освіжити обридлий образ. Омбре додає зачісці відсутній обсяг, а образу – оригінальність, яскравість, індивідуальність. Це прекрасний спосіб оновлення іміджу без нанесення шкоди здоров'ю. Ознайомтеся на фото з основними варіантами омбре і виберіть для себе відповідний стиль.

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!