Інструкція із застосування таблеток і свічок Бісакодил для схуднення - склад, побічні дії і ціна

Намагатися зменшити вагу за допомогою лікарських препаратів, які спочатку не призначені для цього, як правило, не безпечно. Незважаючи на це, останнім часом чималу популярність придбав Бісакодил для схуднення – препарат, що має ефект, який дозволяє швидко схуднути і привести тіло до нормального стану. Пов'язано це з тим, що він має яскраво виражений послаблюючий ефект.

Що таке Бісакодил

Цей лікарський препарат, що відноситься до групи проносних, проводиться у вигляді таблеток, драже і свічок, тобто ректальних супозиторіїв. Активним компонентом у складі є однойменне хімічна сполука. Використання препарату можливо лише при призначенні досвідченого лікаря і з чітким дотриманням інструкції. Ефект під час прийому таблеток Бісакодилу настає приблизно через 6 годин, а після застосування свічок протягом години. Призначають при медикамент:

 • атонії кишечника після довгого дотримання постільного режиму, зміни навколишнього середовища або звичного режиму харчування;
 • очищення кишечника до і після операцій, перед ендоскопічними/рентгенівськими дослідженнями, при пологах і важких серцево-судинних захворюваннях;
 • гострий стан запору;
 • гіпертонії;
 • млявій перистальтиці товстої кишки.

Як діє Бісакодил при схудненні

Якщо вам призначили Бісакодил хемофарм для схуднення, то для початку дізнайтеся про те, як діє цей препарат на організм людини. Фармакологічна дія лікарського засобу полягає в наданні проносного ефекту, який необхідний при запорах. Його механізм обумовлений тим, що в товстому кишечнику відбувається збільшення секреції слизу з одночасним посиленням і прискоренням перистальтики. Незначна частина Бісакодилу, приблизно до 5%, всмоктується з кишечнику.

Врахуйте, що застосування препарату такого типу хоч і допомагає при проблемах з процесом дефекації і зайвою вагою, але одночасно з цим може негативно позначитися на здоров'ї людини. При прискоренні виведення відходів життєдіяльності людини його шлунок просто не встигає засвоювати всі вступники в нього корисні елементи. В результаті цього може виникнути дефіцит мінералів і вітамінів, наприклад, калію. Починати лікування за допомогою препарату Бісакодил необхідно після обстеження та консультації у досвідченого фахівця.

Бісакодил – інструкція по застосуванню для схуднення

Прийом препарату може здійснюватися як через рот, так і безпосередньо в пряму кишку. Дорослим призначають по 1-2 свічки ректально або по 1-3 драже на ніч. Якщо стан від цього не покращиться, то при необхідності додатково призначається по 1-3 драже препарату Бісакодил вранці за 30 хв. до сніданку. Для дітей доза встановлюється залежно від віку. Крім цього, ліки може викликати звикання, тому не варто вживати більше 1 тижня. Підсумком стане поява стійкої атонії кишечника, коли він перестане просувати маси калу до анусу і викликати позиви.

Таблетки

Дорослим людям і підліткам від 12 років призначають по 1-3 таблетки щодоби – це 5-15 мг препарату. Оптимальним варіантом є прийом 1 таблетки/драже Бісакодилу перед відходом до сну. Якщо ефекту немає, то дозування препарату може бути збільшена до 10-15 мг, тобто 2-3 таблеток/драже. Прийом Бісакодилу здійснюється раз на добу, незалежно від прийому їжі. При цьому потрібно взяти до уваги, що проносний ефект почне проявлятися не раніше, ніж через 6 годин.

Свічки

Введення свічок Бісакодилу проводиться ректально у пряму кишку по 1-2 штуки (10-20 мг) раз на добу. На початковому етапі для послаблення стільця дозування не повинна перевищувати 10 мг. Якщо для спорожнення кишечника 1 свічки Бісакодилу буде мало, то дозування препарату рекомендується збільшити ще в два рази. Вводити свічку для належного ефекту необхідно тільки 1 раз за весь день! Під час цього процесу необхідно проштовхнути супозиторію через анальний сфінктер в пряму кишку, причому максимально глибоко.

Як приймати Бісакодил для схуднення

Вирішивши привести свою вагу до норми і нормалізувати стілець, приймайте препарат Бісакодил строго по інструкції. Для схуднення можна скористатися двома схемами. Один з варіантів полягає у використанні препарату з одночасним дотриманням будь оптимальної низькокалорійною дієтою. Інша схема передбачає використання препарату Бісакодил разом з повноцінним харчуванням. Послаблюючий ефект в даному випадку дозволить зменшити кількість поживних елементів, що надходять з їжею. Кратність і норма прийому при обох схемах така ж, як і при лікуванні закрепів.

Побічні дії

Худнути за допомогою Бісакодилу не так просто. Справа в тому, що все життя на проносний не посидиш, тим більше при застосуванні подібних препаратів організм не буде встигати засвоювати всі корисні елементи, які надходять з їжею. Організм почне спалювати накопичені жири, витрачаючи тим самим приховані резерви. Але при першій же нагоді він почне поповнювати всі раніше витрачені запаси, в результаті чого худне знову видужає. Іншими побічними ефектами є:

 • алергія;
 • метеоризм;
 • колікоподібні болі в області живота;
 • диспепсичні розлади, наприклад, печія, відрижка;
 • діарея;
 • атонія кишечнику;
 • біль в області ануса при використанні свічок;
 • слабкість;
 • зниження артеріального тиску у літніх пацієнтів;
 • порушення координації рухів.

Протипоказання

Зважаючи на те, що Бісакодил є дуже сильним препаратом у своїй категорії, перед тим як купити його, уважно ознайомтеся з усіма протипоказаннями. Наявність широкого переліку протипоказань говорить про те, що застосовувати препарат самостійно ні в якому разі не можна! Абсолютні протипоказання полягають у:

 • защемленої грижі;
 • кишкової непрохідності, карциномі товстої кишки;
 • вік (молодше 2 років);
 • гострому геморої і проктиті;
 • індивідуальної непереносимості;
 • спастичному запорі;
 • гострих запаленнях органів черевної порожнини та синдром «гострого живота»;
 • перитоніті, апендициті, дивертикуліті;
 • кровотечах з кишечника або шлунка;
 • аноректальных і маткових кровотечах;
 • циститі;
 • болях в животі, походження яких не встановлено;
 • сильному зневодненні, порушення водно-електролітного балансу;
 • дефіцит калію.

Крім абсолютних є ще відносні протипоказання, при яких препарат повинен використовуватися обережно та під постійним контролем з боку лікаря. До таких протипоказань відносяться вік молодше 6 років, період грудного вигодовування, печінкова і ниркова недостатність, підозра на наявність захворювань кишечника, мають запальний характер. Сюди ж можна віднести і вагітних.

Ціна Бісакодилу

Перед тим як вибрати інтернет-аптеку з прийнятною вартістю препарату та можливістю доставки на будинок або поштою, зробіть моніторинг цін у своєму місті, будь то Москва чи Санкт-Петербург. Завдяки цьому купівля препарату обійдеться вам порівняно недорого, оскільки в деяких аптеках продаж Бісакодилу здійснюється за кілька завищеними цінами.

Назва аптеки (Москва)

Ціна в рублях (таблетки 5 мг)

«ЗДОРОВИЙ.ру-Новогирєєво»

36

«Норма Великий Овчинниковский»

37,60

«МІСЬКЗДОРОВВІДДІЛУ Зеленоград, 124»

37,60

«Авіценна Фарма»

34,50

Відгуки худнуть

Інга, 32 рокиПричина, по якій замовила Бісакодил для схуднення, це зайва вага і часті проблеми зі стільцем. П'ю строго по інструкції. Спорожнення кишечника проходить безболісно і легко, завдяки чому за кілька днів змогла скинути пару кілограмів. В цілому ефект кошти радує.
Ігор, 45 роківНедавно почав застосовувати Бісакодил хемофарм для схуднення, але незабаром вирішив відмовитися від такого способу і перейшов до звичайних дієтах з використанням фізичних вправ. Вистачило кількох днів, після чого бажання приймати препарат пропало, т. к. до 5-6 вранці (якщо випити на ніч) починають «спринтерські» забіги до туалету.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!