Бюджетники Прикарпаття зустрічатимуть Новий рік із зарплатами

Передноворічний тиждень почався з неприємностей. У понеділок голова облдержадміністрації повідомив журналістам на брифінгу про те, що Прикарпаття недоотримало 150 млн. грн. дотацій. Такий факт міг поставити під загрозу виплату зарплат бюджетникам. Окрім того, казначейство заблокувало на рахунках 55 млн. грн. А це не дає можливості здійснювати проплати, в тому числі й за енергоносії. «Такого ще ніколи не було», – наголосив Микола Палійчук і пов’язав означені проблеми з невиконанням бюджету країни та ненадходженням чергового траншу МВФ.

На інформацію з Прикарпаття відреагувала Прем’єр-міністр Ю. Тимошенко. Глава уряду на підсумковій прес-конференції заявила, що дотації регіони України отримали. А якщо на Івано-Франківщині цього не відбулося, то це свідчить про погану роботу в області та необхідність проведення перевірки. Про таку перевірку, як стало зрозумілим зі слів губернатора на брифінгу у середу вранці, поки не йдеться. Адже область працює стабільно, продовжує лідирувати за соціально-економічними показниками розвитку, наразі майже на 20 млн. грн. перевиконує бюджет. На ранок середи, за інформацією казначейства, на Прикарпаття почали надходити кошти. Тож нині завдяки цьому завершуються виплати зарплат бюджетникам. Недоотримано 37 млн. 473 тис. грн. дотації. Ці гроші, як зазначив голова ОДА, планують використати перш за все на придбання пального, медикаментів, здійснення розрахунків з підрядниками та за комунальні послуги. Питання почало вирішуватися, однак проблема справді була – підкреслював на брифінгу губернатор. Адже у попередні роки дотації держави надходили значно швидше, ще у листопаді, на початку грудня. Не отримавши вчасно коштів, голова ОДА спільно з головою обласної ради адресували уряду декілька звернень. Саме вони, на думку керівника області, насамперед сприяли надходженню дотацій в область.

На обвинувачення народного депутата України Дмитра Шлемка у неправдивості інформації про ненадходження дотацій у понеділок Микола Палійчук відповів: «В любий час я готовий вийти з ним до преси і показати всі документи». До речі, голова ОДА запрошував Шлемка на брифінг. Депутат туди не прийшов.

Світлана Усатюк

30 Грудня 2009, 14:16
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії :

Як правильно зібрати валізу у відпустку (Відео)
Цікаві ідеї вертикальних грядок
Сердечка з продуктів
Водяна свіча своїми руками
Різдвяні та новорічні витинанки: шаблони і схеми