За одинокими матерями зберігається право на отримання допомоги на дитину після досягнення нею повноліття

Я мати-одиначка, отримую допомогу на свого сина, який навчається в інституті. У цьому році йому виповнюється 18 років. Мені сказали, що після того, як син стане повнолітнім, я втрачу право на допомогу. Чи це насправді так?

Надія Сидорчук. Івано-Франківськ.

 

Закон "Про державну допомогу сім'ям з дітьми"( 2811-12 ) зберігає за одинокими матерями право на отримання допомоги на дитину після досягнення нею повноліття, у випадку, якщо дитина навчається у вищому навчальному закладі. При цьому, виплати продовжуються аж до закінчення вишу, але не довше ніж до настання 23 років. Розмір допомоги становить різницю між половиною прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Законом "Про державний бюджет на 2010 рік" ( 2154-17 ) встановлено граничний розмір допомоги одиноким матерям на дитину віком від 18 до 23 років. Вища гранична планка допомоги на дитину змінюватиметься наступним чином: з 1 липня сума зросте до 444 гривень, з 1 жовтня - до 453 гривень 50 копійок, а з 1 грудня - до 461 гривні. У свою чергу, мінімальний розмір допомоги з 1 січня цього року встановлено на рівні 260 гривень 70 копійок, до кінця року він поступово збільшиться до 276 гривень 60 копійок.

03 Червня 2010, 2:18
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії :

Як правильно зібрати валізу у відпустку (Відео)
Цікаві ідеї вертикальних грядок
Сердечка з продуктів
Водяна свіча своїми руками
Різдвяні та новорічні витинанки: шаблони і схеми