Увага! Захистіть своє майно

Яка газдиня не дбає про те, щоб в її коморі стояли мішечки з цукром, мукою, крупами, овочами - картоплею, цибулею, бурячками, морквою. Наявність наповнених товаром супермаркетів, цілодобових мінімаркетів ніколи не вб'є в українській родині бажання мати запас найнеобхідніших харчів на "всякий випадок".

А з я ким азартом впродовж літа і осені робляться власними руками соління, маринади, салати. Набір таких кулінарних смаколиків завжди подається і до святкового столу, слугує темою для бесіди - обмінюються рецептами і секретами приготування. Добре, коли газдиня живе у власному будинку і має спеціально обладнаний погріб чи холодну кладовку для зберігання цих речей. На жаль, мешканці багатоповерхівок не мають таких можливостей і зберігають свої запаси в пристосованих кладовках на сходових клітках. І УВАГА, саме ці кладовки стали легкою здобиччю для осіб без постійного місця проживання та осіб, які давно ніде не працюють, а сенсом життя є випита пляшка горілки. Для того, щоб її десь здобути вони і виламують двері в кладовки в багатоповерхівках і виносять те, що можна виміняти на горілку у не дуже порядних людей.

ОТОЖ - УВАГА, УКРІПІТЬ ЗАМКИ КЛАДОВОК, А ЩЕ КРАЩЕ - ПОПЕРЕНОСЬТЕ ВСІ ЗАПАСИ В КВАРТИРУ, ПОДИВІТЬСЯ СВІЙ ПІД'ЇЗД, ЧИ НЕ МЕШКАЮТЬ У ВАС НА СТРИХУ ЧИ В ПІДВАЛІ БЕЗХАТЧЕНКИ І ЗВЕРТАЙТЕСЬ В МІЛІЦІЮ, ДО УЧАСТКОВИХ, ЩОБ ЇХ ВИСЕЛИТИ. НЕ ДАВАЙТЕ РІЗНИМ ПОКИДЬКАМ КОРИСТАТИСЬ ПЛОДАМИ ВАЩОЇ ПРАЦІ!

Ludmila

05 Січня 2010, 10:23
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...Останні новини з категорії :

Як правильно зібрати валізу у відпустку (Відео)
Цікаві ідеї вертикальних грядок
Сердечка з продуктів
Водяна свіча своїми руками
Різдвяні та новорічні витинанки: шаблони і схеми