Гуцулка Ксеня

17 грудня Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на презентацію авторської колекції одягу «Гуцулка Ксеня» дизайнера Любові Чернікової.
Колекція одягу «Гуцулка Ксеня» складається з 20 костюмів, виконаних із використанням етнічних мотивів. На створення колекції авторку надихнули традиційні українські мотиви, якими вона оздоблює свої костюми (вишивка, шнурування). Свій одяг модельєр робить із традиційних матеріалів — вовни, льону та хутра. У колекції представлені чоловічі та жіночі костюми, сукні та сорочки, вишиті техніками «хрестиком» та «білим по білому». Також частину одягу оздоблено живописом, а верхній — вишивкою гладдю. Доповнюються костюми прикрасами, виготовленими в техніці мокрого валяння з вовни та декором із хутра.
Любов Чернікова зацікавилася моделюванням одягу зі шкільних років. Закінчила Прикарпатський національний університет ім. В Стефаника за спеціальністю дизайнер-модельєр. Вже в університеті працювала за фахом та моделювала одяг. Захоплюється українською народною вишивкою, валянням із вовни. Також оздоблює костюми цими аксесуарами, які надають одягу унікальності. Молода модельєрка проводить майстер-класи для дорослих та дітей з основ войлоковаляння.
Початок – 19 година.
15 Грудня 2009, 20:41
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії :

Як правильно зібрати валізу у відпустку (Відео)
Цікаві ідеї вертикальних грядок
Сердечка з продуктів
Водяна свіча своїми руками
Різдвяні та новорічні витинанки: шаблони і схеми