«Вулиці європейського міста». Промислова. ФОТО

Сьогодні редакція розпочинає проект «Вулиці європейського міста». У проекті ми покажемо вулиці, які  "відповідають європейським стандартам".

Запрошуємо приєднатися усіх тих, кому є що сказати і показати. Ваші фотографії і «конкурсні вулиці» ви можете присилати електронну адресу paralleli.if.ua@gmail.com з позначкою «Вулиці європейського міста».

Вулиці європейського міста. Промислова

Вулиці європейського міста. Промислова

Вулиці європейського міста. Промислова

Вулиці європейського міста. Промислова

Вулиці європейського міста. Промислова

Вулиці європейського міста. Промислова

07 Лютого 2010, 20:45
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...


Коментарі:
Автор: v.o, 07 Лютого 2010, 21:07
ta o ze Europa..............................................
Відповісти

Автор: xromex, 07 Лютого 2010, 23:51
отак шоб ви знали, бо ця стаття ніби проти мера існуючого - вулиця в ремонті облавтодору. тобто не міської влади
Відповісти

Автор: роман харук, 08 Лютого 2010, 14:12
Відповідно до діючого законодавсива всі дороги-вулиці в місті знаходяться у віданні місцевої влади,вона й замовляє ремонти доріг,а якщо хтось не виконує свої зобов"язання що-до ремонту чи обслуговуванню доріг то це знову ж таки проблема міської влади.
Відповісти

Автор: Ярослав, 09 Лютого 2010, 8:08
Романе, якщо б у нас діяло законодавство .... Інакше- якщо хтось би боявся відповідальності - дороги не були б у такому стані. Висновок - гнати треба таких господарів міста!
Відповісти

Автор: роман, 10 Лютого 2010, 22:14
цілком підтримую висновок пане Ярославе.І до цього хочу додати,що маємо бути принциповими і добре вчити закони і правила.ми є трохи лінивими-водії погано знають правила,вчителі не дуже добре вчать наших дітей,лікарі погано лікують,а кому виставляти претензії?особливо коли вирішуємо"глобальні" питання на кухні за пляшкою? Особисто мене ні один даїшник не зможе наказати ,бо добре знаю як апелювати законодавством,хача я не юрист.треба начати себе захищатись.тут мова не йде,що сам грубо порушив закон,а про те,що будь який держслужбовець повинен діяти тільки по закону.
Відповісти