На Прикарпатті оголошено обласний конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Івано-Франківським обласним молодіжним центром праці у 2012 році в рамках ХІV Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді оголошує обласний конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

Конкурс проводитиметься у двох номінаціях:

- Виробництво, сфера послуг і торгівля (сільське господарство, в т.ч. лісове та рибне господарство; розвиток сфери побутових послуг у сільській місцевості; промисловість; будівництво; послуги з ремонту; освіта; охорона здоров'я та соціальна допомога; сільський зелений туризм; колективні, громадські та особисті послуги);

- Соціальний проект (передбачає бізнес-плани, які фінансуються за рахунок спонсорських, грантових коштів або коштів з державного бюджету та спрямовані на: покращення умов життєдіяльності соціально незахищених категорій населення; надання соціальних послуг, в т.ч. у сільській місцевості).

Бізнес - плани подаються до 1 вересня 2012 року в головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 624, тел. 55-18-61).
25 Червня 2012, 13:29
Версія для друку Iнтернер-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Економіка:

В Івано-Франківську ремонтують вул. Гнатюка (Відео)
Дитячі будинки-інтернати Прикарпаття фінансуються найгірше в Україні
3-річна Соломія потребує допомоги
У праці святкували 25-ту річницю Незалежності України дорожники Прикарпаття (Фото)
За незаконний видобуток гравію прикарпатським "підприємцям" нараховано майже 22 тис. грн. завданих довкіллю збитків