Табачник розповів, чому відмінив моніторинг знань

При собівартості одного зошита для перевірки знань 50-60 копійок вони нав’язувались через інститути післядипломної освіти по 64 гривні для одного учня, розповів Дмитро Табачник в ефірі телеканалу "Інтер"


"Було дозволено одному, так званому придворному видавництву провести паралельно з екзаменами в травні місяці зріз знань. Ну, людською мовою, просто кажучи, міністерську контрольну в 3,5,6,7,8 і 10 класах. Без грифу міністерства, без опробування науково-методичної комісії були надруковані зошити для перевірки цих знань. При собівартості одного зошита 50-60 копійок вони нав’язувались через інститути післядипломної освіти по 64 гривні для одного учня", - сказав Міністр освіти і науки Дмитро Табачник.
"Якщо порахувати скільки дітей мало піддатися цьому тестуванню, то вийде 2,5 мільйони дітей на 64 гривні, це 160 мільйонів гривень без жодного дозволу, через комерційну структуру, без грифу міністерства", - навів розрахунок міністр освіти.
"Цей зріз знань на прохання вчителів я відмінив, тому що не можна одночасно в травні місяці проводити іспити по переходу з класу в клас і якийсь ще невідомий зріз знань. Зріз знань ми проведемо кваліфіковано, без того щоб потрошити кишені батьків, але восени", - запевнив Табачник.
"Ми зараз з’ясовуємо хто дав дозволи примушувати вчителів і батьків купувати ці зошити. До нас звертаються і директори шкіл і представники інститутів післядипломної освіти і це надзвичайно серйозна річ, це все не перша антизаконна оборудка, яка викрита в міністерстві", - підкреслив Дмитро Табачник.
Як повідомлялось раніше, міністр освіти і науки підписав наказ про скасування вивчення рівня навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів з української мови, математики та історії України.

 

Освіта.ua

06 Квітня 2010, 22:31
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Туризм:

На шкільні канікули Укрзалізниця призначила додатковий поїзд "Київ – Ворохта"
До Великодня Укрзалізниця призначила ще один додатковий поїзд до Івано-Франківська
Мандруємо Карпатами: околиці Ворохти (Відео)
Івано-Франківськ - міський маршрут для гарного вікенду (Відео)
На Прикарпаття повернулась зима (Відео)