Делегація Прикарпаття презентувала туристичний потенціал краю в м.Кракові

Делегація з Прикарпаття презентувала туристичний та інвестиційний потенціал краю на туристичному ярмарку «Краківський туристичний салон», що відбувся 9-11 квітня в м.Кракові (Польща). Як повідомили у прес-службі ОДА цьогорічна виставка зібрала близько 100 туристичних компаній, підприємств курортно-рекреаційної сфери з Польщі, Угорщини, Словаччини.

Однією з особливостей участі Прикарпаття у цьому ярмарку було те, що Івано-Франківська область є першим регіоном України, який презентувався на Краківському салоні за всю історію його проведення, і саме це, вважають аналітики, стане першим кроком туристичної популяризації нашого краю у Малопольському воєводстві.

Виставковий стенд Івано-Франківської області під назвою: «Там де шум Пруту, Черемошу» викликав великий інтерес та зацікавленість серед відвідувачів салону та з боку провідних туроператорів, турагентів та представників готельного бізнесу Польщі. Найбільше польські туристи цікавилися ностальгійним, велосипедним, пішохідним туризмом. Приємне здивування відвідувачі салону виказували, коли ознайомлювалися з рекламними проспектами наших туристичних закладів, оскільки більшість пересічних поляків навіть не мали уявлення про те, що на Івано-Франківщині настільки розвинута туристична інфраструктура.

На Краківському салоні було представлено ту неповторну родзинку нашого краю, якою є національні традиції, історія, архітектура, адже саме такі речі можуть схилити польського туриста до бажання відпочити на Прикарпатті, а не, скажімо, на європейському курорті.

Під час виставки було обговорено можливість написання спільного проекту щодо відновлення та підтримки в належному стані споруд дерев’яної архітектури, який вже реалізується в Польщі. На Івано-Франківщині планується створити туристичний маршрут "Дерев’яна архітектура Прикарпаття".

На превеликий жаль, у зв’язку з всенародною жалобою роботу туристичного салону було дочасно завершено.

14 Квітня 2010, 13:22
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Туризм:

Франківці зняли пізнавальний ролик про Галич (Відео)
Дві тисячі метрів над рівнем офісу (Фото)
Унікальний відпочинок на Дністрі: ціни та розваги (Відео)
Відпочинок в унікальному карпатському селі Шешори: ціни та розваги (Відео)
Манявський водоспад - найвищий у Карпатах (Відео)