Карпатський туризм: майбутне за відпочинком з яскравим змістом

Як урізноманітнити та наповнити яскравим змістом відпочинок туристів, що відвідують Карпати? – на це та на ряд інших важливих питань, що стосуються розвитку туризму в Івано-Франківському регіоні, популяризації Карпатського регіону серед західних туристів, шукали відповіді представники туристичного бізнесу Верховинського району Івано-Франківської області під час тренінгу 10 квітня 2010 року.

Лекційно-практична частина тренінгу проходила у приватних садибах с. Татарів Яремчанської міської ради. Учасники тренінгу ознайомились з новоствореними туристичними продуктами – транскордонними турами, які були розроблені під час проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії». Власникам садиб та представникам туристичних фірм була представлена промоційна брошура «Карпатські пригоди – Ваші незабутні чотири подорожі» українською, англійською, румунською та німецькою мовами, що анонсує чотири тематичні тури: «Найвищими вершинами Східних Карпат», «Поезія дерев’яної архітектури», «Культурні скарбниці Східних Карпат» та «Побачення з дикою природою». Власне, ці тури і пропонуються туристам, щоб відпочинок в Карпатах був нетривіальним, активним та пізнавальним.

Учасники тренінгу відвідали Екотуристичний візит-центр в м. Яремче – вдалий приклад місцевої атракції, що надає послуги з інформування відвідувачів щодо природи, історії, культури, етнографії регіону сучасними методами. Зокрема, у Візит-центрі використовуються експозиції та мультимедійні засоби, які презентують специфічні особливості даної місцевості.

Крім того, представники турбізнесу в процесі навчання та спілкування отримали інформацію щодо стандартів якісного обслуговування клієнтів, покращили навички у сфері розробки та просування спільних екотуристичних продуктів. В результаті різноманітних вправ та моделювання ситуацій, що трапляються під час прийняття туристів, учасники тренінгу обмінялись досвідом, як налагодити взаємини між клієнтом та надавачем послуг, як запобігти конфліктній ситуації або вдало з неї вийти, як затримати туриста на території громади і, відповідно, збільшити економічну вигоду та навіть, як порозумітися з іноземними туристами, не будучи поліглотом.
Організатори та учасники тренінгу планують і в подальшому розвивати співпрацю, спрямовану на просування нашого регіону на внутрішньому і зовнішньому туристичних ринках та на створення нових цікавих еколого-туристичних продуктів.

Довідково:
Організатор тренінгу «Туристична Асоціація Івано-Франківщини» - це громадська організація, що займається розвитком та промоцією туризму в Івано-Франківській області. У грудні 2009 року організація завершила проект «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії» , який виконувався з липня 2007 року Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини в партнерстві з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Карпатським національним природним парком та Асоціацією «Еколоджік» (Румунія). Проект фінансувався Європейським Співтовариством в рамках Програми добросусідства «Румунія-Україна».
15 Квітня 2010, 9:24
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Туризм:

"Країна на запах": Рожнятівський район (Відео)
Найбільший у Європі міст-віадук - Ворохта (Відео)
Франківці зняли пізнавальний ролик про Галич (Відео)
Дві тисячі метрів над рівнем офісу (Фото)
Унікальний відпочинок на Дністрі: ціни та розваги (Відео)