В Івано-Франківську оголошена масова мобілізація людей на Євромайдан в Київ

В Івано-Франківську оголошена масова мобілізація людей на Євромайдан в Київ Як повідомив голова Штабу національного спротиву в Івано-Фраківській області Василь Попович, після подій сьогоднішньої ночі в столиці, з Прикарпаття на Майдан до Києва виїжджають десятки автобусів. Ще вранці до столиці вирушила перша колона на чолі з депутатами облради, які оголосили про проведення на Майдані у Києві безстрокового за порядком денним сесійного засідання. Відповідне розпорядження 11 грудня 2013 року о п'ятій годині ранку підписав голова обласної ради Василь Скрипничук.

"Як колишній вчитель і теперішній доцент за сумісництвом в університетах, я розцінюю дії державної влади на нуль по дванадцятибальній системі. А якщо говорити без епітетів, то мені просто соромно, що у нашій державі така влада, повірте мені! Дії державної влади – злочин проти українського народу", – зазначив Василь Попович.

Водночас під час загальноміського віча в Івано-Франківську громадськість Прикарпаття їхати до Києва закликав і голова Штабу національного спротиву Василь Попович. Він наголосив, що сьогодні люди, як ніколи, потрібні у столиці, тому він виїжджає туди та закликає прикарпатських чоловіків відстояти своє право на Майдані.

"Сьогодні ми всі, чоловіки, які здатні тримати позицію, здатні міцно тримати кулаки, виїжджаємо до Києва. Зараз там вирішується доля нашого народу. Всіх закликаю до того! Виїжджаймо до Києва! Ми потрібні зараз там! Ми дожмемо цю владу, яка зараз у агонії, в конвульсіях", – зазначивВасиль Попович.

Разом з тим, загальноміські віча на Вічевому майдані в Івано-Франківську продовжаться. Щодня вони розпочинатимуться о 18:00.

"Теплота ваших сердець, ваш дух, енергетика потрібні нам в Києві. Щоб ми знали, що наш рідний Івано-Франківськ, наше рідне Прикарпаття разом з нами! Можливо нам треба буде блокувати державні установи, ОДА, СБУ та МВС, блокувати прокуратуру. Це наш фронт у Івано-Франківську, який ми повинні тримати. Ми заблокуємо повністю Івано-Франківськ та область і тут не буде жодного яничара, жодного представника Партії регіонів. Бо ця банда є тут на місці і вона діє", – резюмував він.

Сьогодні під час віче міський голова Івано-Франківська також закликав людей їхати до столиці та боронити майдан від правоохоронців. У Коломиї - мобілізація: Мер закликає всіх їхати до Києва (Відео)

11 Грудня 2013, 20:18
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:

Вища рада правосуддя внесе подання президентові про призначення ще 3 франківських суддів
Івано-Франківська облрада звернеться до керівництва держави з проханням законодавчо врегулювати питання авто з іноземною реєстрацією
Збройні сили України розшукують 37 франківців-дезертирів (список)
Прикарпатський боєць отримав орден "За мужність" (Фото)
Зберегти нафтогазовий комплекс Долинщини