Візит-центр – атракція для пізнання нових атракцій

У м. Яремче відбувся навчально-практичний семінар «Сприяння органів місцевого самоврядування розвиткові туризму», організований Івано-Франківським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за сприяння Фонду Ґанса Зейделя.
Учасники семінару відвідали Екотуристичний візит-центр Карпатського національного природного парку (КНПП). Тематика семінару стосувалася реалізованих в області проектів розвитку туризму, зокрема проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії», що виконувався Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з Івано-Франківською ОДА, КНПП, Асоціацією «Еколоджік» (Румунія). В ході дискусій були обговорені проблеми та перспективи адаптації в Україні міжнародного досвіду сприяння органів місцевого самоврядування розвитку туризму.

Учасники мали змогу ознайомитися з приміщенням візит-центру, принципами його функціонування. Вони стали безпосередніми учасниками екскурсій та експозицій візит-центру та особисто відчули, яким чином результати конкретного проекту у вигляді багатофункціонального сучасного центру можуть затримати туристів у громаді, як зробити перебування туристів на території громади пізнавальним, змістовним та насиченим. Візит-центр своєрідним способом розповідає туристам з інших міст та країн про неповторні особливості природи, культури та атракцій місцевості та спонукає їх більше досліджувати територію, яку вони відвідують.
07 Травня 2010, 7:02
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Туризм:

Франківці зняли пізнавальний ролик про Галич (Відео)
Дві тисячі метрів над рівнем офісу (Фото)
Унікальний відпочинок на Дністрі: ціни та розваги (Відео)
Відпочинок в унікальному карпатському селі Шешори: ціни та розваги (Відео)
Манявський водоспад - найвищий у Карпатах (Відео)