Енергозбереження, підвищення якості фасадів

Енергозбереження, підвищення якості фасадівГідрофобізація - це спосіб захисту фасадів будівель, парканів, цоколів від вологи і атмосферних опадів. Гідрофобізація забезпечує водонепроникність поверхні, шляхом нанесення спеціальних составів (гідрофобізаторів) на очищені від пилу і бруду поверхні.

При цьому гідрофобізація не закупорює пори фасадного облицювання будівлі, дозволяє стіні "дихати", зберігаючи тепло в будинку.

Як відомо, більшість будматеріалів можуть поглинути від 10 до 40% води (від власної ваги), а для сильнопористих - цей показник може перевищити 100%. Підвищення вологості будматеріалів на 10%, знижує їх теплоізоляційні властивості на 30-50%. Високоякісна гідрофобізація може знизити водопоглинання до 0,1-0,2% (але досягти такого результату непросто), зазвичай легко досяжна 0,4-1,0%. Таким чином, гідрофобізація дозволяє знизити водопоглинання в 10-50 разів. Цегляна стіна, штукатурка після кількох годин перебування під проливним дощем залишається практично сухої, а будинок - теплим. Економічний ефект від економії на опаленні може навіть перевищити економічний ефект від економії на ремонті. Особливо помітний ефект від гідрофобізації у міжсезоння, коли опалення відключено і постійно йдуть дощі. У будинках підданих гідрофобізації сухо і тепло.
Енергозбереження, підвищення якості фасадів

Особливо ефективна гідрофобізація при захисті пористих поверхонь, таких як цегляна кладка, штукатурка, бетон, природний камінь, гіпс, вапняк, мармур та ін, від агресивного впливу води та інших шкідливих факторів. Одночасно з цим підвищується їх стійкість до хімічної корозії і біозараженню, знижується здатність сорбувати пил і бруд.

Гідрофобізація призначена для:
- Запобіганню утворення висолів на цегляній кладці, появі грибків у середині будинку;
- Захисту цокольної частині будівлі, які найбільше підпадають під вплив агресивних факторів;
- Захисту ділянок фасадів, що піддаються дії води (під козирками, уздовж водостічних труб та ін), особливо в будівлях із силікатної цегли;
- Збільшення міцності декоративних штукатурок (теразитової, каменеподібної);
- Захисту від розмивання поверхонь після фарбування мінеральними фарбами і сумішами;
- Захисту будівель, призначених для промислового виробництва з вологим технологічним циклом, неопалюваних будинків, цегляних парканів тощо;
- Захисту бетонних споруд, що знаходяться в умовах атмосферної корозії і техногенних факторів (бордюрний камінь, тротуарна плитка та ін).

Позитивні властивості гідрофобізації:
- Водовідштовхувальні властивості фасаду;
- Міцність фасадного облицювання (цегла, штукатурка, бетон);
- Зменшується тепловіддача будівлі;
- Захищає від виникнення висолів;
- Захищає фасад від пилу і бруду.

Реставрація, відновлення та чистка граніту, мармуру

Більшість людей, які стикаються з натуральним каменем, вважають, що цей матеріал вічний і не потребує захисту і догляду. Камінь насправді вічний матеріал, але його зовнішній вигляд дуже легко зіпсувати, якщо мити засобами, не призначеними для натурального каменю і не приділяти належної уваги його захисту.

Консультації за телефоном: 093 0191465 (Дем’янов Павло)

До теми:

- Геть вогкість: захищаємося від грибка та зберігаємо тепло

 

11 Травня 2014, 14:09
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Суспільство:

За які пости в соцмережах можуть засудити в Україні
"Видавництво Старого Лева" дарує 1000 поетичних книг 52 бібліотекам України
Оприлюднено рейтинг найпопулярніших міських автомобілів в Україні
27 червня в Україні тепло і дощі
Рада зобов'язала українців проводити енергоаудит будівель: скільки це коштує