Не «бандерами» єдиними! Освітяни, об’єднуйте!

Сьогодні, 16 квітня, в Донецьку та Івано-Франківську одночасно продовжують проходити тренінги для учителів, що беруть участь в українсько-шведському проекті “Освіта для сталого розвитку в дії”.

Не «бандерами» єдиними! Освітяни, об’єднуйте!

Організація “Вчителі за демократію та партнерство”, яка ореалізовує проект, розповідає, що зараз важливо не обривати зв’язок зі східними і південними регіонами, та звертається до усіх мешканців України, особливо освітян, зосередитися на реальних проблемах і пошуку усіх можливих шляхів для об’єднання.

Не «бандерами» єдиними! Освітяни, об’єднуйте!

Незважаючи на всю складність і суперечливість ситуації, заяви про нашу відмінність, сьогодні освітяни на Донеччині та Івано-Франківщині в рамках проекту “Освіта для сталого розвитку в дії” одночасно обговорюють одні і ті ж теми, одні і ті ж проблеми, навчаючись їх розв’язувати.
Не мовні — реальні!
Це питання нашої енергетичної безпеки та незалежності!!!

Збереження водних ресурсів для всієї України, як нам не потонути у власних спільних відходах, і щонайважливіше — як нам сьогодні навчитися спілкуватися одне з одним. Цьому учителі і Донеччини, і Франківщини будуть навчати дітей обох регіонів, навчати однаково! Такі одночасні тренінги у рамках нашого проекту цьогоріч проходили у Дніпропетровську, Миколаєві та Львові — 10 квітня; у Рівному, Хмельницьку та Луганську — 17 квітня. Вони триватимуть аж до початку навчального року у вересні.

Учасниками проекту “Освіта для сталого розвитку в дії” є 14 областей України: на Донбасі та на Прикарпатті, на Причорномор’ї та на Поділлі і Поліссі. Понад п’ять років організація збирає разом і навчає вчителів з однією метою: ми маємо готувати учнів, які здатні бути носіями культури творення нового; учнів, які братимуть участь у формуванні сталого суспільства, а не просто бути хорошими виконавцями. Правда у тому, що школа не має майбутнього, якщо не може впоратися з цим завданням. Правда у тому, що для цього нам, освітянам, самим потрібно навчатися мислити і діяти по-новому.
В інтересах єдиної країни!

Довідково про проект
Проект “Освіта для сталого розвитку в дії” реалізується НУО “Вчителі за демократію і партнерство” спільно з шведською організацією “Глобальний план дій” за підтримки Агенції з питань міжнародного розвитку SIDA (Міністерство закордонних справ Швеції).

16 Травня 2014, 16:15
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Освіта:

Карітас продовжує цикл навчальних тренінгів з догляду для соціальних працівників ОТГ (Фото)
Студент франківського вишу отримав стипендію Кабміну
Вчителі Івано-Франківська навчаються наданню першої допомоги (Фото)
Беззаконна освіта на порозі змін
Студенти Прикарпатського нацуніверситету стали переможцями Всеукраїнської олімпіади з робототехніки (Фото)