Кулінарна спадщина як рецепт успішного бізнесу

20 травня 2010 року готель «Надія» став місцем проведення установчого семінару «Івано-Франківська область у фокусі Європейської мережі кулінарної спадщини». На семінарі презентовано нові можливості у просуванні місцевих продуктів харчування та кулінарних традицій, що їх надає Європейська мережа кулінарної спадщини.

Місцеві продукти харчування та кулінарні традиції Івано-Франківщини є особливими принадами, що спонукають туристів з інших регіонів та країн відвідати нашу область. Пропагування традиційної гастрономії Прикарпаття є безперечно перспективним напрямком, розвиток якого значно посилюватиме привабливість Івано-Франківщини та її конкурентноздатність на туристичних ринках й створюватиме нові можливості для місцевих виробників продуктів харчування.

Європейська мережа кулінарної спадщини започаткована 15 років тому за ініціативою Південно-східної провінції Скаане (Швеція) та острова Бонхольм (Данія). Особливістю мережі є те, що вона об’єднує регіони, а не країни. На сьогодні це 24 регіони з 14 країн Європи. У свою чергу регіони залучають до мережі підприємства, що пропонують традиційні страви, гарантуючи їх якість та рівень сервісу.

Організовуючи цю зустріч, Туристична Асоціація Івано-Франківщини намагається привернути увагу місцевих виробників, рестораторів, туристичних підприємств та органів влади до теми пропагування кулінарної спадщини, показати переваги та нові можливості, обумовлені участю краю у Європейській мережі кулінарної спадщини, спонукати учасників до самовдосконалення та активної співпраці.

Європейську мережу кулінарної спадщини на семінарі презентували головний координатор зі Швеції п.Ян Хансон та один з фундаторів мережі, наш земляк, директор Бюро якості та регіональних марок з Ольштина, Польща, п.Ігор Марек Гутнікевич.

За словами голови правління Туристичної Асоціації Івано-Франківщини Оксани Федорович, кулінарна спадщина здатна стати не тільки необхідним атрибутом перебування туристів, а й метою їхнього приїзду на Прикарпаття, і взагалі – справжнім рецептом успіху.
21 Травня 2010, 16:11
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Туризм:

Франківці зняли пізнавальний ролик про Галич (Відео)
Дві тисячі метрів над рівнем офісу (Фото)
Унікальний відпочинок на Дністрі: ціни та розваги (Відео)
Відпочинок в унікальному карпатському селі Шешори: ціни та розваги (Відео)
Манявський водоспад - найвищий у Карпатах (Відео)