Вадим Пісарєв відкриє балетну школу в Івано-Франківську

Художній керівник Донецького національного академічного театру опери та балету ім. Анатолія Солов’яненка народний артист України Вадим Пісарєв відкриє балетну школу в Івано-Франківську. Про це він заявив минулої неділі на сцені обласного академічного муздрамтеатру ім. Івана Франка перед  показом балету «Пер Гюнт» Е. Гріга за власною хореографією.

“Через 7 років - це буде готова трупа", - зазначив Вадим Пісарєв, заручившись підтримкою керівників області - голови обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка та голови обласної ради Ігоря Олійника.

Вадим Пісарєв повідомив, що після перегляду хореографічних талантів вихованців Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника та проведеного майстер-класу він запросив у свою трупу «студента цього вишу по імені Денис», який дав згоду працювати у Донецьку з вересня цього року.

Нагадаємо, що 27 травня Донецький національний академічний театр опери та балету ім. Анатолія Солов’яненка покаже прикарпатцям балет на 2 дії Ф.Амірова «Тисяча і одна ніч» (хореографія Євгенії Хащанової).

25 Травня 2010, 10:11
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Культура:

В Івано-Франківську пройде міжнародний фестиваль "Меди Прикарпаття" (програма)
В Івано-Фарнківську стартував набір на безкоштовну "Велошколу" (Відео)
Прикарпатців запрошують на Всеукраїнську прощу до Галицької чудотворної ікони Матері Божої (програма)
В Івано-Франківську в останню дорогу провели відомого артиста Володимира Пантелюка (Відео)
Як сопілкар гурту "КораЛЛІ" поєднує музику і війну