Нові екскурсійні проекти пожвавлюють туристичний розвиток Прикарпаття

4 червня в приміщенні Регіонального туристично-інформаційного центру (далі РТІЦ) головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації провело робочу зустріч з представниками готельного бізнесу Івано-Франківська.

Заступник начальника головного управління, начальник управління туризму Н.Гасюк розповіла присутнім про заходи, проведені в рамках реалізації проекту “Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами”, що впроваджується РТІЦ в партнерстві з ТМО «Братерство» та БГФ ім. короля Юрія за підтримки Фонду Східна Європа і головного управління. Проект започатковує засади розвитку туризму для осіб з обмеженими можливостями в Івано-Франківській області. В рамках проекту видано методичні рекомендації з облаштування закладів елементами доступності, проведено моніторинг туристично-привабливих закладів області на предмет їх доступності. Три музеї області обладнано пандусами (музей М.Угрина-Безгрішного в Рогатині, музей «Природа землі Галицької» на базі Галицького національного природного парку» та музей Н.Кобринської в Болехові). Інформація про доступні заклади розміщена на Інтернет-ресурсі www.inva-tour.if.ua.

Заступник голови АЕРІФ М.Ковалів проінформувала про започаткування комплексу робіт у рамках нового проекту «Екскурсійне намисто Івано-Франківщини (розробка та запровадження новітніх форм управління й організації екскурсійної діяльності в Івано-Франківській області)». Концепція проекту «Екскурсійне намисто Івано-Франківщини» була розроблена головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини та РТІЦ і схвалена рішенням обласної ради від 05.06.2009 №806-30/2009. Метою проекту є створення сприятливого регуляторного середовища для діяльності фахівців туристичного супроводу на території області, надання якісних туристичних послуг, розвиток та просування екскурсійного продукту області.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації на зустрічі також були присутніми спеціалісти ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» та головного управління МНС України в області. Представники готелів мали змогу дізнатись про особливості нормативно-правового регулювання проведення сертифікації готельних послуг, а також були проінформовані про обов’язкові заходи з питань забезпечення пожежної безпека в засобах розміщення.

На завершення наради запрошені були повідомлені про ініціювання головним управлінням розробки проекту регуляторного акту – «Порядку контролю якості обслуговування туристів у засобах розміщення в Івано-Франківській області». Управління туризму головного управління презентувало проект документу з метою моніторингу громадської думки та врахування пропозицій і зауважень від представників готельного бізнесу області.

Цей документ розроблятиметься з метою регулювання в Івано-Франківській області правових та організаційних відносин між споживачами і виробниками готельних послуг, сприяння формуванню області як туристичного центру міжнародного рівня з високим рівнем обслуговування туристів у засобах розміщення. Враховуючи проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році, запровадження такого контролю спонукатиме наші заклади розміщення до підвищення якісного рівня обслуговування споживачів готельних послуг в цілому та у перспективі сприятиме зростанню кількості в'їзних туристів до Івано-Франківської області.
07 Червня 2010, 16:24
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Туризм:

Франківці зняли пізнавальний ролик про Галич (Відео)
Дві тисячі метрів над рівнем офісу (Фото)
Унікальний відпочинок на Дністрі: ціни та розваги (Відео)
Відпочинок в унікальному карпатському селі Шешори: ціни та розваги (Відео)
Манявський водоспад - найвищий у Карпатах (Відео)