Роман Бончук малює мегакартини

Молодий івано-франківський художник, випускник Санкт-Петербурзької школи мистецтв, Роман Бончук на національному рівні прославився кілька років тому своїм тридцятиметровим гігантським полотном "Мегаісторія України".

Малює Роман з п'яти років. Його картини впізнають не лише за розмірами. Цьогоріч він здивував своїх шанувальників-земляків кількома неординарними виставками. В одній була представлена оголена жіноча натура, в іншій - полотна, що нагадують ікони. До Євро-2012 взявся написати історію футбольної команди "Динамо", яка мала б залишитися на столичному стадіоні.

Нещодавно прикарпатський художник відкрив у рідному місті картинну галерею. Перша виставка "Князь Карпатський" запам'яталася тим, що поміж художніми полотнами відвідувачі мали можливість читати вірші відомого спортсмена і поета Романа Вірастюка.

Планує Роман Бончук створити у своїй галереї приватну дитячу студію академічного малюнка, щоб юні таланти малювали те, що хочуть і переживають у своєму віці. Ця мета цілком у стилі Бончука - життєлюба , філософа і книголюба.

Роман Бончук малює мегакартини

09 Червня 2010, 7:21
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Культура:

Івано-франківські гвардійці здали кров для поранених побратимів
Найпопулярніші імена новонароджених прикарпатців назвали в Мін'юсті
В Івано-Франківську освятять першу церкву для дітей
Військові паломники з сім'ями відвідали святі місця Франківщині (Фото)
В Івано-Франківську триває фестиваль "Меди Прикарпаття" (Фото)