В Івано-Франківську відбудеться протест-моб проти законопроекту "Про порядок організації і проведення мирних заходів"

14 червня о 14:00 у місті Івано-Франківську на площі перед облдержадміністрацією, а також у всіх обласних центрах України на площах біля облдержадміністрацій, відбудеться протест-моб проти ухвалення законопроекту № 2450 "Про порядок організації і проведення мирних заходів". Учасники заходу вважають, що законопроект не відповідає статті 39 Конституції України, яка гарантує свободу зібрань, та рішенням

Європейського Суду з прав людини щодо свободи зібрань.
Акції відбудуться у формі “анімації з людей”, коли учасники створюватимуть фігури, які символічно виражатимуть протест. Організаторами акції є громадські організації та студенти з різних ВНЗ України.

Довідково:
Підготовлений до другого читання у Верховній Раді законопроект встановлює 4-денний термін повідомлення про зібрання (сьогодні згідно Конституції України конкретний термін не встановлено), що унеможливить у багатьох випадках реагування громадськості на важливі події суспільного значення. Запроваджене у проекті поняття «спонтанне мирне зібрання» визначене настільки нечітко, що сприятиме багатократному повторенню інцидентів, подібних до подій у харківському парку Горького, коли громадські активісти намагались протистояти вирубуванню дерев. Законопроект містить інші обмеження.

14 Червня 2010, 0:14
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:

Очільник Прикарпаття має нового заступника (Фото)
Президент звільнив голову Городенківської райдержадміністрації
В Болехівському міському суді Івано-Франківської області обрали голову
В Апеляційному суді Івано-Франківської області обрали адмініструючих суддів
У господарському суді Івано-Франківської області обрали голову (Фото)