Наливайченко підписав угоду про співпрацю з молодіжними організаціями Прикарпаття

Координатор Громадської ініціативи «Оновлення країни» Валентин Наливайченко відвідав Івано-Франківськ у рамках поїздок по регіонах України з метою написання Народної програми оновлення країни. Зокрема, він зустрівся з учасниками Івано-Франківської школи лідерів. Це програма інтерактивних занять, в рамках якої молоді люди отримують основні навички лідерства і роботи в команді.

Спілкуючись з майбутніми лідерами, Наливайченко розповів про мету діяльності «Оновлення країни». Він сказав, що майбутнє України саме за молодими активними людьми, адже саме вони здатні змінити країну на краще. Від імені «Оновлення країни» він підписав з молодіжними організаціями Франківщини угоду про співпрацю. Документ підписали ІФОС «Українська студентська спілка», МГО «Осьмомисли», ІФМГО «Національний альянс», МГО «МАКСИМУМ», ІФМГО «Спілка української молоді», ІФМГО «Спілка молодих політологів», ГО «Освічена країна», ІФОО «Молода Просвіта», МГО Клуб «Свій», ІФОО «Школа лідерів», МГО «Молодіжний актив», ГО «Дискусійний клуб Івано-Франківська», ГО «Центр політичних студій» в Івано-Франківській області, ГР «Молодь за зміни».

 

15 Червня 2010, 13:41
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:

25 бійців спецпідрозділу КОРД поповнили поліцію Прикарпаття (Фото)
Колектив готелю звинуватив депутат Франківської міськради у рейдерстві (Відео)
Вища рада правосуддя внесе подання президентові про призначення ще 3 франківських суддів
Івано-Франківська облрада звернеться до керівництва держави з проханням законодавчо врегулювати питання авто з іноземною реєстрацією
Збройні сили України розшукують 37 франківців-дезертирів (список)