На сцені Івано-Франківського муздрамтеатру відбувся 50-й показ «Солодкої Дарусі»

Днями на сцені Івано-Франківського музично-драматичного театру ім. І. Франка відбувся 50-й показ вистави «Солодка Даруся» за однойменним романом Марії Матіос. Прем’єра відбулася в листопаді минулого року. Цю постановку глядачі вважають однією з найкращих у театрі. Вистава є дипломною роботою минулорічних випускників театрального відділення Інституту культури та мистецтв Прикарпатського національного університету, інформує "День". Захищаючи дипломну роботу, молоді актори показали такий клас, що виставу одразу ж прийняли до репертуару, а всіх учасників зарахували в штат театру.

Режисуру, сценічне рішення та музичне оформлення вистави здійснив Ростислав Держипільський. До речі, ця постановка номінувалася цього року на Шевченківську премію. Івано-Франківська постановка «Солодкої Дарусі» дуже сподобалася автору роману Марії Матіос.
«Солодка Даруся» — це історія про невимовну самотність однієї окремої людини, іншої від решти. Це історія про світову війну безжальної історії з однією невинною людиною. Драма Дарусі — у невмінні брехати. У чесності її виховання. «Солодка Даруся» — історія про те, що на кожну чесну людину в усі часи знайдеться одна чи кілька людей у військових портупеях, які скористаються з її чесності й виховання.

Дякую всім, хто п’ятдесятий раз зворушив чиєсь серце, змусив замислитися, змусив сміятися, плакати, дратуватися, співчувати, але насамперед думати!» — написала Матіос, вітаючи колектив з нагоди 50-го показу вистави.
16 Червня 2010, 22:37
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Культура:

Тарас Прохасько: Більшість книг не набагато кращі за змістом, ніж телешоу
У Снятині затвердили проект пам'ятника "Героям Небесної Сотні" (Фото)
Діти з Донеччини відпочивають у Верховині (Фото)
На Прикарпатті обирали "Принцесу Карпат" (Відео)
Карітас запрошує родини загиблих учасників АТО у "Центр підтримки сім'ї" (Фото)