На сцені Івано-Франківського муздрамтеатру відбувся 50-й показ «Солодкої Дарусі»

Днями на сцені Івано-Франківського музично-драматичного театру ім. І. Франка відбувся 50-й показ вистави «Солодка Даруся» за однойменним романом Марії Матіос. Прем’єра відбулася в листопаді минулого року. Цю постановку глядачі вважають однією з найкращих у театрі. Вистава є дипломною роботою минулорічних випускників театрального відділення Інституту культури та мистецтв Прикарпатського національного університету, інформує "День". Захищаючи дипломну роботу, молоді актори показали такий клас, що виставу одразу ж прийняли до репертуару, а всіх учасників зарахували в штат театру.

Режисуру, сценічне рішення та музичне оформлення вистави здійснив Ростислав Держипільський. До речі, ця постановка номінувалася цього року на Шевченківську премію. Івано-Франківська постановка «Солодкої Дарусі» дуже сподобалася автору роману Марії Матіос.
«Солодка Даруся» — це історія про невимовну самотність однієї окремої людини, іншої від решти. Це історія про світову війну безжальної історії з однією невинною людиною. Драма Дарусі — у невмінні брехати. У чесності її виховання. «Солодка Даруся» — історія про те, що на кожну чесну людину в усі часи знайдеться одна чи кілька людей у військових портупеях, які скористаються з її чесності й виховання.

Дякую всім, хто п’ятдесятий раз зворушив чиєсь серце, змусив замислитися, змусив сміятися, плакати, дратуватися, співчувати, але насамперед думати!» — написала Матіос, вітаючи колектив з нагоди 50-го показу вистави.
16 Червня 2010, 22:37
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Культура:

Рівноапостольна Свята княгиня Ольга засяяла храмом Господнім у Дземброні (Фото)
Івано-франківські гвардійці здали кров для поранених побратимів
Найпопулярніші імена новонароджених прикарпатців назвали в Мін'юсті
В Івано-Франківську освятять першу церкву для дітей
Військові паломники з сім'ями відвідали святі місця Франківщині (Фото)