Міносвіти повідомило вартість диплому вищого навчального закладу

Міністерство освіти і науки України у відповідь на численні запити ЗМІ та громадськості щодо вартості диплому вищого навчального закладу у цьому році повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про порядок використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення випускних документів про освіту" від 26 травня 2010 р. N 358 у 2010 році кошти, передбачені Міністерству освіти і науки у державному бюджеті за програмою "Виготовлення випускних документів про освіту", використовуються відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2009 р. N 133.
За рахунок бюджетних коштів виготовляються свідоцтва про базову загальну середню освіту, атестати про повну загальну середню освіту та бланки додатків до свідоцтва про базову загальну середню освіту й додатків до атестата про повну загальну середню освіту, свідоцтва про закінчення спеціальної загальноосвітньої школи, бланки похвальних листів та похвальних грамот, золоті, срібні медалі для осіб, які навчались за кошти державного та місцевих бюджетів.

Виготовлення інших документів про освіту, а також про вчені звання здійснюється за рахунок коштів осіб, які їх отримують.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України "Про сплату за документи про освіту у 2010 році" від 28 травня 2010 року N 1/9-371 ціна 1 (одного) примірника свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації, диплома кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра, виготовлених на основі фотокомп'ютерних технологій, складає 35,64 грн. Зауважимо, що ціна 1 (одного) примірника свідоцтва про базову загальну середню освіту, атестата про повну загальну середню освіту для випускників приватних загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних та вищих навчальних закладів складає також 35,64 грн.

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник неодноразово наголошував на тому, що будь-які вимоги керівництва вищих навчальних закладів сплатити за документ про освіту суму більшу за 35,64 грн. є безпідставними та незаконними.

Додаток до диплома європейського зразка видається студенту за його бажанням. Виготовлення додатка коштуватиме близько 100 грн.

16 Червня 2010, 22:53
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Освіта:

Єдиний українець на курсі: прикарпатець навчається в університеті у США (Відео)
Івано-Франківський національний медичний університет презентовано в Індії (Фото)
Польські студентів пройшли ознайомчу практику на нафтогазових об'єктах Прикарпаття (Фото)
Міносвіти оголосило конкурс на заміщення посади директора франківського коледжу
Абітурієнти панікують через збій в електронній системі (Відео)