Віктор Янукович вважає що вибори треба проводити якомога скоріше, оскільки депутати місцевих рад "вже сьогодні не працюють – вони вже сидять на валізах"

Президент України Віктор Янукович вважає, що вибори до місцевих органів влади мають відбутися цього року. Про це він заявив у Сумах в інтерв’ю журналістам після завершення засідання регіонального комітету з питань економічних реформ, інформує прес-служба Глави держави.

«Я впевнений, що ми повинні дотримуватися законів і Конституції України. У 2010 році повинні бути проведені вибори. Це – моя позиція, і я її вже оголошував», – сказав, зокрема, Президент, висловивши при цьому сподівання, що 50% депутатів місцевих рад обиратимуться за мажоритарним принципом, тобто вибори пройдуть за змішаною системою.

Глава держави підкреслив, що вибори треба проводити якомога скоріше, оскільки депутати місцевих рад «вже сьогодні не працюють – вони вже сидять на валізах, тому що термін їх роботи закінчився».

Віктор Янукович переконаний, що чим швидше будуть проведені вибори, чим скоріше люди оберуть депутатів, тим швидше «прийдуть нові люди, які займатимуть активну позицію на територіях, відстоюватимуть інтереси своїх округів, ефективніше запрацює місцеве самоврядування». Він також повідомив, що довів свою позицію до відома народних депутатів України як від опозиції, так і членів коаліції.

Відповідаючи на запитання, чи є реальною дата проведення виборів 31 жовтня, Президент сказав: «Безумовно, реально. У всі часи це було правильно, коли вибори проводилися перед початком зими, коли вже зібрано урожай».

17 Червня 2010, 16:51
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:

Очільник Прикарпаття має нового заступника (Фото)
Президент звільнив голову Городенківської райдержадміністрації
В Болехівському міському суді Івано-Франківської області обрали голову
В Апеляційному суді Івано-Франківської області обрали адмініструючих суддів
У господарському суді Івано-Франківської області обрали голову (Фото)