20 червня "Березневі коти" завітають в Івано-Франківськ

20 червня до арт-кафе клубу "Химера" завітають "Березневі коти" із Закарпаття. "Березневі коти" - це не що інше, як антологія, що стала результатом міжнародного фестивалю ‛ЕротАртФест“, який проводився в Ужгороді протягом 5 років, і зібрала тексти авторів не тільки різних регіонів України, а й Польщі та Білорусі.

До 5-го ЕротАртФесту тема еротики організаторам уже набридла (і таке буває), тож вони перевели все в площину любові, мистецтва ‛та інших гарних речей“. Взагалі, коли читаєш антологію, складається враження, що багато авторів мали б бути здивовані фактом, що їхні твори віднесли до еротичних. Втім, навіть науковий текст під пером та на устах певних людей може стати таким, що дихає, струменить та еманує еротикою.

Як повідомляє прес-службв арт-клубу на презентації читатимуть свої твори: Оксана Варга, Сергій Федака, Вікторія Андрусів, Вік Коврей (Закарпаття), Оля Вербицька (Львів), Вано Крюгер (Київ). Антологія ЕротАртФесту "Березневі коти" видана Асамблеєю Митців
"Ротонда" (організатори однойменного фесту), укладачем антології виступив один з учасників «Ротонди», відомий закарпатський поет – Вік Коврей. Вона вміщує в собі твори учасників з усіх 5 років фестивалю.
18 Червня 2010, 7:43
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Культура:

В Івано-Франківську відзначили 105-у річницю заснування "Пласту" (Фото)
В Івано-Франківську відкрився фестиваль "Вгору серця - 2017" (Фото)
В Івано-Франківську у рамках фестивалю "Вгору серця" пройшов вело-мото-автопробіг (Фото)
Сьогодні скаути Франківська відзначать 105 річницю з дня складання Першої пластової присяги (Програма)
Прикарпатець став переможцем Всеукраїнської премії "Диво-дитина"