Ігор Насалик готовий балотуватися на міського голову Івано-Франківська

В Івано-Франківську відбулась звітно-виборча конференція Української партії. Головою обласної організації одноголосно обрано Калуського міського голову Ігоря Насалика. Також обрано п’ятьох його заступників.

Ігор Насалик зазначив, що робота у партії буде ґрунтуватися виключно на чесності, моралі та порядності. А так буде тільки тоді, додав він, коли роботу високопосадовця будуть сприймати, як важкий хрест, а не як привілейований статус чи перепустку до «грошового корита», – сказав він на прес-конференції

«І нехай не говорять, що, мовляв, криза, немає коштів, Насправді розуму немає! Адже за бажання можна все зробити. Ніколи не буває «золотого ґудзика на фуфайці», потрібно просто щоденно працювати на благо громади, починати з освіти, медицини, житлово-комунального господарства – і будуть результати, і буде стимул рухатися вперед», – сказав Насалик.

Він висловив сподівання, що Українська партія буде представлена як в органах місцевого самоврядування, так і у Верховній Раді. Без будь-яких партнерів.

Українська партія візьме активну участь у наступних місцевих виборах і висуне своїх кандидатів на посаду мерів усіх міст Прикарпаття та на 90% сільських голів, – пише Gazeta.ua.

«Партії поділяються на ті, що знаходяться у Верховній Раді і обслуговують великий капітал і ті, що хочуть увійти у ВР та обслуговувати великий капітал. Хотілося б, щоб з’явилась бодай одна партія, яка б належала людям і була для них політичним інструментом приходу до влади», – говорить Насалик.

Він переконаний, що Українська партія стане потужною силою у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській та Рівненській областях. Також Українська партія вже має свого кандидата і на посаду мера столиці.

Ігор Насалик готовий балотуватися на міського голову Івано-Франківська. На останніх місцевих виборах Ігор Насалик входив у політичний проект «Еко +25».

«Я входив у цей політичний проект, але я був позапартійним. Ідеї, які мала ця політична структура, наразі реалізовані у Калуші у зв’язку з екологічною ситуацією», – говорить Насалик.

21 Червня 2010, 12:35
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:

Ціна рейтингу
Двох прикарпатських медиків нагородять "Орденом Святого Пантелеймона"
Помер міський голова Городенки
Українці ініціювали народний траур за загиблими військовослужбовцями (Відео)
Депутат Івано-Франківської міськради став власником ще одного підприємства