На Прикарпатті в травні виявлено 566 нелегальних найманих працівників

Протягом поточного місяця працівниками підрозділів оподаткування фізичних осіб органів державної податкової служби Івано-Франківської області спільно з іншими контролюючими органами проводились перевірки з питань дотримання фізичними особами – підприємцями та юридичними особами вимог законодавства при використанні у своїй діяльності праці найманих осіб.
Як повідомили у прес-службі ОДА за результатами проведеної роботи в травні ц.р. виявлено 566 неоформлених відповідним чином найманих осіб, до бюджету додатково донараховано 41,3 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб.

Крім цього, 177 осіб, які здійснювали діяльність без державної реєстрації, зареєсрувались як суб’єкти підприємницької діяльності. Ними уже сплачено до бюджету 18,8 тис. грн. податків.

Також податківцями Прикарпаття спільно з правоохоронними і іншими контролюючими органами проводяться перевірки підприємств, які тінізують оплату праці, виплачують її в нижче законодавчо встановлених розмірах, не використовують наявні грошові кошти на погашення боргів по оплаті праці.

За наслідками проведених в цьому році 145 документальних перевірок до бюджету донараховано 14,9 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб. Серед порушень встановлено ведення подвійної бухгалтерії, приховування заробітної плати від оподаткування, виплата її за рахунок „тіньових” коштів, надання різного роду матеріальних та соціальних благ без належного оподаткування.

Зокрема, проведеною документальною перевіркою одного з ВАТ встановлено, що зазначеним підприємством здійснювались виплати коштів громадянам за закуплені в них товарно-матеріальні цінності, оренду автомобільного транспорту, а також окремим працівникам надавались додаткові блага (подарунки). Всього підприємством здійснено таких виплат на загальну суму 38 тис. грн., з даної суми податок з доходів фізичних осіб не утримано у джерела виплати та, відповідно, не перераховано до бюджету. За результатами документальної перевірки до бюджету донараховано 17,1 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб та штрафних санкцій.
За матеріалами перевірок 40 справ передано до правоохоронних органів, порушено 12 кримінальних справ.
23 Червня 2010, 13:13
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Економіка:

Відключення світла у прикарпатському селі: ремонт чи безвідповідальність? (Відео)
Експерт з "ЛНР" занизив вартість майна в Івано-Франківську
"Івано-Франківськгаз" оприлюднив нові тарифи на послуги розподілу природного газу: пропонує на громадське обговорення
В Івано-Франківську ще кілька дворів стануть кращими (Фото)
На Прикарпатті прокуратура повернула державі ще 105 га землі