В Україні буде створено єдиний електронний портал кадрового потенціалу по всіх ВНЗ

До 1 вересня буде створено єдиний електронний портал кадрового потенціалу по всіх вищих навчальних закладах. Про це 25 червня під час Ради регіонів сказав Дмитро Табачник. За словами міністра освіти і науки, кадровий електронний портал зробить неможливою існуючу практику, коли університети "приписують" собі докторів-пенсіонерів з інших міст. "Жоден доктор, кандидат чи професор з трьома-чотирма трудовими книжками не пройде", - наголосив він.

"Якщо доктор у Чернігові викладає у трьох університетах – він дає якісні спецкурси всім студентам. Але я ніколи не повірю, що професор у 80 років тричі на тиждень мандрує з Києва до Харкова, або зі Львова до Івано-Франківська. Це профанація", - зазначив Табачник.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки розраховує до 2011 року ввести систему відстеження поїздок студентів на метро і залізничному транспорті за допомогою електронних чіпів.

За словами Табачника, частенько Міністерство транспорту і зв'язку виступає з претензіями відносно того, що пільгові перевезення студентів вимагають значних витрат, проте Міносвіти не може ніяк прокоментувати такі заяви, оскільки не має в розпорядженні відповідної статистики.

25 Червня 2010, 21:04
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Освіта:

Івано-Франківський національний медичний університет презентовано в Індії (Фото)
Польські студентів пройшли ознайомчу практику на нафтогазових об'єктах Прикарпаття (Фото)
Міносвіти оголосило конкурс на заміщення посади директора франківського коледжу
Абітурієнти панікують через збій в електронній системі (Відео)
Франківський ВНЗ у ТОП-10 кращих медичних навчальних закладів України