Росія обмежила ввіз продукції українських м’ясомолочних підприємств

Федеральна служба з ветеринарного й фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) з 22 червня 2010 року запровадила тимчасові обмеження на ввіз у Російську Федерацію продукції шести українських м’ясомолочних підприємств, інформує ICTV. Згідно з повідомленням Россільгоспнагляду, обмеження стосуються ПАО "Івано-Франківськ" "Вінницям’ясо", ТОВ "Кам'янець-подільський м'ясокомбінат", ТОВ "Сарним'ясопром", ТОВ " Бахмач-М'ясо", ВАТ "Світловодський маслосиркомбінат", ВАТ "Шосткінський міськмолкомбінат".

Як повідомлялося, у травні поточного року російські експерти провели чергове інспектування 11 українських м’ясомолочних підприємств. Українська сторона очікувала, що за підсумками цих перевірок список підприємств, що мають право поставляти продукцію до РФ, буде розширений.

Інспектування українських постачальників м’ясомолочної продукції було введено після того, як Росія в січні 2006 року заборонила поставки продукції тваринництва з України через порушення російських вимог. Російські фахівці проводили кілька перевірок українських м’ясомолочних підприємств, за результатами яких деякі з них одержали дозвіл на експорт продукції у Росію
25 Червня 2010, 21:15
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Економіка:

На Прикарпатті на двох непрацюючих спиртзаводах податківці знайшли майже 16 тис. декалітрів спиртовмісної продукції
Міське озеро стане чистішим: влада виділили понад мільйон гривень
У Microsoft пообіцяли не відмовлятися від графічного редактора Paint
В Івано-Франківську підрахували кількість безпритульних собак
Влада Франківська порадувала пенсіонерів: помирати стане дешевше