Наталя Ільків з Прикарпаття виграла чемпіонат Європи по дзюдо серед кадетів

Українська дзюдоїстка Наталя Ільків стала переможницею чемпіонату Європи серед кадетів у Теплиці (Чехія), вигравши турнір у ваговій категорії до 52 кг. Всі п'ять сутичок з представницями Литви, Туреччини, Румунії, Бельгії і Росії спортсменка з Івано-Франківська виграла достроково, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на Європейський союз дзюдо (EJU).
Срібними призерками європейської першості стали Анастасія Сапсай з Черкас (понад 70 кг), харків'янин Євген Величко (50 кг), дніпропетровець Віктор Меленевський (60 кг) і Данило Мілешкін із Слов'янська (90 кг). Бронзова медаль в активі киянки Ольги Смольської (44 кг).