Протягом травня сума боргу із виплати зарплати збільшилась

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств та організацій в цілому по економіці Прикарпаття (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) на 1 червня 2010 року склала 12,3 млн.грн., або 2,9% фонду оплати праці, нарахованого за травень 2010 року. Як повідомляє головне управління статистики протягом травня сума боргу збільшилась на 1,5%.
Зростання заборгованості спостерігалось у більшості видів економічної діяльності, крім сільського господарства, мисливства і пов’язаних з ним послуг, діяльності транспорту та зв’язку, де заборгованість зменшилась на 51,1% та 25,5% відповідно.
В територіальному аспекті станом на 1 червня 2010р. відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Снятинського району та Болехівської міської ради. Виникла заборгованість у Богородчанському районі. Зменшення спостерігалось у Городенківському, Долинському, Рогатинському, Тисменицькому, Коломийському та Косівському районах. В решті районів та міських рад області темпи зростання заборгованості коливалися від 104,5% у Галицькому до 192,2% Надвірнянському районах. Майже половина (43,4%) усієї суми заборгованості припадає на промислові підприємства, п’ята частина (20,8%) – на будівельні організації.
У структурі заборгованості 9,4 млн.грн. (75,8%) становить борг економічно активних підприємств, 2,3 млн.грн. (18,5%) – підприємств, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, решта (5,7%) – підприємств, які призупинили діяльність у 2009 і попередніх роках.
29 Червня 2010, 17:51
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Економіка:

"Бруковане" село на Прикарпатті (Відео)
В Івано-Франківську прокуратура викрила конфлікт інтересів при організації харчування школярів
В Івано-Франківську планують побудувати ще 1370 квартир
"Івано-Франківськгаз" переходить на європейську модель розрахунку спожитого газу
На Прикарпатті за позовом прокуратури повернуто ділянку вартістю понад 3 млн. грн.