«Наша Україна» оскаржать рішення Донецького апеляційного адміністративного суду щодо Бандери

Речник Президента України (2005-2010) Віктора Ющенка Ірина Ванникова нагадала, що 23 червня 2010 року Донецький апеляційний адміністративний суд постановив ухвалу, якою відмовив у задоволенні апеляційної скарги Віктора Ющенка, і залишив у силі постанову Донецького окружного адміністративного суду від 2 квітня 2010 року про скасування Указу Президента «Про присвоєння С.Бандері звання Герой України».
Ірина Ванникова заявляє, що зазначене рішення Донецького апеляційного адміністративного суду є протиправним, але цілком очікуваним. Адже, на її думку, ситуація зі скасуванням Указу Віктора Ющенка щодо присвоєння Степану Бандері звання Героя України є яскравим свідченням того, що в українській судовій системі не все гаразд. «Залежність судових рішень від політичної кон’юнктури є надзвичайно серйозною проблемою, яка потребує негайного вирішення», переконана Ірина Ваннікова.
Як повідомляє прес-служба "Нашої України" на думку речника Віктора Ющенка, Донецький окружний адміністративний суд вкотре ухвалив політичне рішення, яке має мало спільного з правом, і ще раз підтвердив свою сумнівну репутацію. Попри всі порушення процесуального та матеріального права, відсутність доказової бази при вирішенні справи судом першої інстанції, протиправне політичне рішення про скасування Указу Віктора Ющенка було залишене без змін.
Фактично, рішенням Донецького суду Степан Бандера і Роман Шухевич оголошені безбатченками без роду і племені. Принаймні, судді не вважають їх українцями, попри положення низки законів України, зокрема, базового в цьому плані закону «Про громадянство України».
Ухвала Донецького апеляційного адміністративного суду, за висновками юристів «Нашої України», є неправосудним навіть за суто формальними ознаками. Вона не відповідає жодному із конституційних критеріїв правосуддя, прийнята з порушенням положень чинного законодавства України, необґрунтована і ухвалена за позовом особи, права якої не порушено внаслідок видання Указу. Відсутність права на позов мала би стати підставою для відмови в задоволенні позовної заяви.
Однак, на переконання Ірини Ванникової, суд наперед знав, що залишить протиправне рішення у силі. Адже клопотання представників Ющенка щодо залучення експертів Українського інституту Національної пам'яті, провідних юридичних вишів для з'ясування історичних і правових питань, що мають значення у справі,  були відхилені судом, а саме рішення було прийняте поспіхом, без врахування думки сторони, що оскаржувала рішення суду.
При цьому були грубо порушені права Віктора Ющенка, інтереси якого зачіпаються протизаконним рішенням Донецького апеляційного адміністративного суду. Адже суд, фактично, звинуватив Президента України Віктора Ющенка, його Секретаріат та ще низку державних органів у порушенні закону.
З огляду на це, Ірина Ванникова заявила, що ухвала Донецького апеляційного адміністративного суду є незаконною, оскільки прямо порушує чинне законодавство України, насамперед норми статті 19 Конституції України, статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України та інші норми законодавства.
У зв’язку з цим,  представники Віктора Ющенка у суді оскаржать це замовне рішення, а політична партія «Наша Україна» вимагатиме притягнення до відповідальності суддів, які винесли завідомо неправосудне рішення.
30 Червня 2010, 0:34
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...


Коментарі:
Автор: vadim, 30 Червня 2010, 1:13
А чего ещё было ожидать от судей полностью зависимых от донецкого " пахана"!Ведь они не украинцы!И поэтому им глубоко плевать на неё!
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:

28 дільничних офіцерів склали першу присягу (Відео)
Ціна рейтингу
Двох прикарпатських медиків нагородять "Орденом Святого Пантелеймона"
Помер міський голова Городенки
Українці ініціювали народний траур за загиблими військовослужбовцями (Відео)