НКЗУ на Івано-Франківщині виступив на захист Конституції

З ініціативи Крайового Народного Комітету захисту України (НКЗУ) в Івано-Франківську відбулося віче на захист Конституції. Учасники тримали гасла «Захистимо Конституцію – забезпечимо майбутнє!», «Виконаймо ст. 65-ту Конституції України!», «Україна – не колонія» та ін.

– Нинішня ситуація в Україні – це стан внутрішньої окупації. Нас поневолили не танками, не зброєю, а зловорожою владою внутрішніх і зовнішніх антинародних та антинаціональних сил, які нищать нанівець права корінної нації, – наголосив на відкритті віча співголова ОО НКЗУ Дмитро Захарук. Як повідомляє прес-служба Івано-Франківського обласного НКЗУ промовець зацитував першу точку Декалогу українського націоналіста, який твердить: «Здобудеш Українську державу, або згинеш у боротьбі за неї» і нагадав, що на захист народу став Народний Комітет захисту України, до якого в області, як і в Україні, увійшли політичні й громадські організації, яким дороге майбутнє нації.

Голова Братства ОУН–УПА Карпатського краю Федір Володимирський, лідери обласного проводу КУН Богдан Борович, Івано-Франківської МО НРУ Ліана Сімонович, керівник секретаріату МО ВО «Свобода» Руслан Марцінків з обуренням говорили про зневажання владними структурами Основного закону.

Співголова Івано-Франківського обласного НКЗУ Степан Волковецький проголосив одностайно підтриману Ухвалу віча, у якій порушення теперішньою владою Конституції означені як злочин перед нацією. Висловлено заклик вступати в лави Комітету, створювати його структури в кожному місті, районі, селі.
30 Червня 2010, 4:29
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:

28 дільничних офіцерів склали першу присягу (Відео)
Ціна рейтингу
Двох прикарпатських медиків нагородять "Орденом Святого Пантелеймона"
Помер міський голова Городенки
Українці ініціювали народний траур за загиблими військовослужбовцями (Відео)