Томенко радить Януковичу провести виховну роботу серед голів обласних адміністрацій

Заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко радить Президенту України провести виховну роботу серед голів обласних адміністрацій, в яких спостерігається «головокружение от успехов», бо якщо цю тенденцію не зупинити, то все закінчиться політичною феодалізацією України, повідомляє прес-служба заступника Голови ВР.

М.Томенко зауважив, що сьогодні більшість голів обласних адміністрацій позиціонують себе, виходячи з термінології голова Хмельницької ОДА, який визначив, що влада В.Януковича - це Богом дана влада, представниками богообраної влади на місцях. Він повідомив, що за наявною у нього інформацією, у абсолютної більшості голів обласних адміністрацій з´явилася охорона і ледь не заблоковані поверхи, на яких знаходяться їх кабінети, заборонені для доступу не просто громадян, а й пересічних чиновників. «Це поведінка таких собі новітніх феодалів», - зазначив заступник Голови ВР.

М.Томенко також звернув увагу на те, що з нагоди Дня Конституції, на відміну від Президента України, від якого в Києві розміщені скромні поздоровлення, на місцях губернатори ледь не в повний зріст красуються на зовнішній рекламі. «Можна лише уявити як далі будуть діяти ці чиновники, якщо за кілька місяців при владі вже спостерігається така поведінка», - підсумував він.
30 Червня 2010, 10:11
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:

Ціна рейтингу
Двох прикарпатських медиків нагородять "Орденом Святого Пантелеймона"
Помер міський голова Городенки
Українці ініціювали народний траур за загиблими військовослужбовцями (Відео)
Депутат Івано-Франківської міськради став власником ще одного підприємства